LaLiga 2020/21

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: chabialonso Dátum március 12, 2021, 11:25:54
És ebből az 5 pirosból a Getafe négyszer kapott. Érdekes még , hogy a meccs végén jött a piros kétszer a Getafenal. Érdemes lesz élőben nézni, és ahol lehet megtenni a 88. perc körül a Getafe kiállítást.
Melyek oldalon van erre lehetőség élőben @oakland23 ?
Tippmixprón szokott lenni opció a piros lapra, de sajna szokásuk, hogy ha egy meccsen nagyon elszabadul a pokol, és egymást érik a lapok, akkor a 'lapos' opciókat kiveszik. 22beten szintén szokott lenni, ezek tutik, már ahol én játszom. de akár a willhillből is kinézem. Mondjuk én biztos nem várok majd a 88. percig,én behúzom pre-match  ;D
22beten 3.60 a piros lap, szerintem kihagyhatalan, ráadásul Sánchez Martinez vezeti, ő szerintem az egyik legjobb spori, akit küldhettek, hogy lapokkal színesítse a meccset

Simeone mérlege Bordalás ellen: 7-0-0 és vagy 1:0 vagy 2:0-ra nyert a Tico ezeken a meccseken.

Valencia felállás érdekes, Gullamón középen Olivával, Wass a szélen, hát kíváncsi leszek, milyen lesz valójában, nem tol-e a csapat egy három védőset Guillamónnal, Paulistával és Diakhabyval, bár ebbe még belegondolni is rossz. Szerintem a Levante lő vagy négyet, ha kijön a lépés  ;D

Zidane tényleg ezt mondta Hazardról? ;D

"He has a long contract with us and when he gets fit, he will play like a motherfucker".

Idézetet írta: oakland23 Dátum március 12, 2021, 11:01:36


ÉS akkor most:
A két csapat utolsó 18 meccsén a GETAFE NEM LŐTT GÓLT az Atleti ellen  :o: :o: :o: :o: :o: :o: :o: :o:


már 19  ;D

A Geta hozta a 'formáját' gól ezúttal sem volt, de a piros azért villant  ;D Mondjuk szerintem amikor Sanchez Martinezt kihívta a VAR-szobából a kolléga, hogy nézze meg ő is videón, az nagyon kemény volt, hogy még az első kis videócska sem ment végig, már ment is vissza, és adta a pirosat. Ott nem volt 10-szer visszanézés, 8kamerából, tényleg az első képkockák sem peregtek le. Mondjuk nem volt nehéz döntés  ;D

Oak mester a Celta - Bilbao meccsen a piros lapról mi a véleményed?

Idézetet írta: anarsia Dátum március 14, 2021, 12:57:38
Oak mester a Celta - Bilbao meccsen a piros lapról mi a véleményed?

Hogy a spori zsebében marad  ;)

Szerintem a mészárlás elmarad, én barátságos remit érzek, aztán majd kiderül.

Celta - Bilbao meccs negyed órája megy, de mindkét csapat támad rendesen .

Félidő 1, 5 over gól meglehet, ha marad a dinamika . jól fizető hatos szorzó jelenleg.

Megint miért padoztatja Inaki Williamsat és Muniaint a Bilbao?

Idézetet írta: Pondrux Dátum március 14, 2021, 14:33:08
Megint miért padoztatja Inaki Williamsat és Muniaint a Bilbao?

Jó nekik itt középen. Mintha beletörődtek volna, hogy itt a helyük ezen a szinten. Aki kupába akar kerülni nemzetközire, annak nem jó a barátságos 0:0.


 ???

"Félbeszakadt a spanyol bajnokságban az Athletic Bilbao meccse, miután egy drón szállt a pályára. A gép állítólag egy üzenetet szállított, amiben az állt, köszönik szépen, nem kérnek az Európa-bajnoki meccsekből a nyáron Bilbaóban..."

Getafe - Elchen lesz-e 12 büntetőlap?
83 percben az Elche áll 7 sárgával, a Getafe csak kettővel.
Elche edzője nem cserél a sárgák közül. Még be is oirosodhatnak.

Megkövetem magam, mert azt gondoltam, hogy majd a top4-ért esetleg versenyben lesz idén a Barcelona, annyi szar volt az elmúlt években a csapat körül. Tényleg nem hittem, hogy lehet esélyünk, erre most a bajnoki címért küzdenek. Mondjuk ez a spanyol liga kritikája is - függetlenül attól, hogy megnyeri-e a Barca vagy sem -, mert ennyire gyengén rajtoló csapatnak valahol a 6-8. hely környékén kéne lennie. Koeman kapcsán tévedtem, nem hittem volna, hogy képes lesz egy működő taktikát összerakni, de sikerült. Lehet csak pár hétig jönnek az eredmények, de hosszú évek után valami újítást hoztak a három belső védős rendszerrel és a 3-4-1-2-vel.