Robmiller's moneyburner :-)

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


60. percben hátrányban van otthon a Midtjylland...nem kaptak ki még a hazai pályán a szezonban, viszont ki tudja a téli szünet után milyen formában jöttek vissza. rizikós a tipp, de benne lehet egy gól még a meccsben.

0:1
Midtjylland - Sonderjyske 1.5 over @1.36 1:2

Hát én bevallom arra gondoltam, hogy egyenlít az éllovas, de úgy fest, zakóval kezdik 2021-et.

A Köln rendesen rángatja idegenben a Gladbach tökeit. Már pedig egy jó kis adok-kapokért a Borussiának sem a kell szomszédba mennie, s most egy ilyen jellegű meccs kezd kibontakozni.

1:2-nél
Gladbach - Köln 3.5 over @1.33

Maradt az 1:2...kiszopatott a Gladbach most.

Vezet a Clinceni a semmiből az FCSB otthonában!

0:1-nél
FCSB - Clinceni 1.5 over @1.36

Mai meccsnézős terv

19:00 Bayern - Tigres
Klub-VB döntő. A bajorok beállíthatják a Barca 2009-es rekordját, amikor egy szezon alatt minden létező trófeát megnyertek a Katalánok. A mexikóiakat előzetesen nem várták a döntőbe, de Gignac révén ki tudták ütni a brazil Palmeirast. Szerintem itt már a németek ellen kevesek lesznek. Tipp: 2:0-ra nyer a Bayern. 1.20 most az Unibeten. Élőben hátha történik valami, ami feljebb srófolja ezt az oddsot.

21:15 Estoril - Benfica
Ezt nem biztos, hogy mutatja stream. A portugál kupa elődöntőjének első meccsén a Benfica az Estorilhoz látogat. Igazából a Sasok bajnoksága szerintem már elment az utóbbi idők botladozásai miatt, így a Kupa maradt, ahol az ágrajz folytán a legkönnyebb ellenfelet kapták. Jorge Jesus csapata szerintem már az első meccsen szeretné eldönteni a lényegi kérdéseket a másodosztályú kiscsapat ellen, hogy a visszavágó pusztán formalitás maradjon. Tipp: 0:2-re nyer a Benfica Ez utóbbit 2/10-es téterősségen pakoltam is az Unibeten még tegnap 1.38-ért. Aztán ha élőben vezet az Estoril, akkor kövérebb szorzókon megy az X2, vagy az 1.5 over.

20. percben elvettek egy gólt a Bayerntől, les címen. Na itt lesz szerintem az h bepipulnak a bajorok, és behúzzák
1.28-on tettem a Bayern-győzelmét.

Kivettem a 75. percben résznyereménnyel, amivel elégedett vagyok, látva ezt a meccset. Ahogy lehozta Lewát, Sanét 1:0-nál, hát nem tudom...gyenge ez a Tigres, de nehogy becsússzon egy hiba a vége felé. Nem éles ez a Bayern ma. Nem kockáztattam, jó ez így.


Érdekességképpen leírok magamnak mára egy-két meccset, ahol szerintem döntetlen fog születni. Kíváncsi vagyok, mennyire fognak ülni a megérzések. Nem is írok szorzókat, csak magára tényre vagyok egyelőre kíváncsi.

16:00 Crystal Palace - Burnley
16:00 Birmingham - Luton
16:00 Derby - Middlesbrough

Na ezeken egyiken sem lett iksz, ennyi volt a kíváncsiság.  :)

Dortmund cumira áll...1:2

1X @1.66

egyenlítés után kivettem a zsugát, amit kínált, mert kalap szar ez a Dortmund nézve a meccset.

2:2

Hollandéknál vezet a Den Haag a PSV ellen. Kisebb téttel ment egy DNB2, aztán ha sokáig nem jön a gól, akkor az 1.5 overre egy nagyobb tét jön.

0:1-nél
Den Haag - PSV DNB 2 @1.46

1:1-nél ment rá egy 2.5 over @1.40

2:2

PSG meccsen 1:1-nél 2.5 over @1.50

2:1

Lorient vezet Monacoban

Monaco DNB @1.53

2:2

Utrechtben egy gólt várok

0.5 over @1.30

Na ez vajúdásmentes szülés volt!  :beerchug:

3:1

Nagyon nyom a Frankfurt, egy gól azért csak beesik

0.5 over @1.25

Rögtön jött is! Mára lehet befejezem, hogy ennyire esnek a tippek  ;D

2:0

Benfica meccsén lesz még egy gól szerintem

1:1-nél 2.5 over @1,30

1:1

Mai meccskövetős terv

21:00 Chelsea - Newcastle 1 2:0
Cs Tipp: 2:0

20:30 Bayern München - Bielefeld 1 3:3
Cs Tipp: 2:0 vagy 3:0

Ha ezeken érdekesen alakul a forgatókönyv - sokáig nincs gól, vagy vendégek szereznek vezetést, akkor jön majd az okoskodás az oddsok alapján.

További megérzések mára csakúgy, tét nélkül:

West Ham - Sheffield 1 3:0
Cs tipp: 1:0 vagy 2:1

Verona - Parma DNB 1 2:1
Cs tipp: 1:0 vagy 1:1

Cadiz - Athletic Bilbao X 0:4
Cs tipp: 1:1

Sporting CP - Ferreira 1 2:0
Cs tipp 1:0 vagy 2:0


Kisebb téttel Bayernen 3.5 over 0:2-nél @1.40

Mellette ment egy1X @1.82 kivettem 3:3-nál 0:2 után ígyis szép hasznot hozott ez is!  :)
Ha nincs gól sokáig, akkor 2.5 overre nagy téttel bombázok.

1:3-nál 5.5 over @1.57