F1 Tippjáték Infó (régi)

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: Milan Dátum március 14, 2013, 09:03:42
Tehát valahogy így gondolod:

1 futam után:

1.hely: 25 sorsjegy?
2.hely: 18 sorsjegy?
10.hely: 1 sorsjegy?

Mondjuk ebben az esetben ha valaki minden futamot megnyer akkor lesz 475 sorsjegye.

Igen, így. Ha megnyeri mindet, akkor szerintem meg is érdemli, hogy 475 / 1919 = 24,75% eséllyel szálljon harcba a fődíjért. Sőt, ez olyan kimagasló teljesítmény, amihez kb. 50% esély dukálna, szóval ez a 25 még nem is olyan sok.

Lehet, hogy hülyeséget kérdezek, de a szelvényen a párbaj kérdések a futamra vagy az edzésre vonatkoznak? Gondolom a futamra, de azért mielőtt beküldeném, kérek egy megerősítést.

Idézetet írta: hierro Dátum március 14, 2013, 10:24:27
Lehet, hogy hülyeséget kérdezek, de a szelvényen a párbaj kérdések a futamra vagy az edzésre vonatkoznak? Gondolom a futamra, de azért mielőtt beküldeném, kérek egy megerősítést.

Futam.  ;)

Megvan a végleges szabályzat amelyet itt olvashattok:

F1 Tippjáték Szabályzat

Idézetet írta: Milan Dátum március 14, 2013, 12:28:30
Megvan a végleges szabályzat amelyet itt olvashattok:

F1 Tippjáték Szabályzat

Röviden ez változott:

"Pontozás:

Minden helyes tippet egy egységgel jutalmazunk, s az összegyűjtött egységek alapján kialakul egy toplista, amely az illető futamra vonatkozik.

A futamonkénti toplista alapján a következő pontozást alkalmazzuk:
1.hely: 25 pont + 5€ Skrillen + 25 Sorsjegy
2.hely: 18 pont
3.hely: 15 pont
4.hely: 12 pont
5.hely: 10 pont
6.hely: 8 pont
7. hely: 6 pont
8.hely: 4 pont
9.hely: 2 pont
10.hely: 1 pont


1 PONT = 1 SORSJEGY (a főnyeremény sorsolására)"

illetve:

"Hogyan lehet a tiéd a Főnyeremény?

Az F1 Tippjáték főnyereménye 2 db. belépő (állóhely, teljes hétvége) a 2014-es F1 Magyar Nagydíjra!

Minden egyes F1 Tippjátékban kapott pontért 1 SORSJEGY jár.

Pl. a futamgyőztes 25 pontot kap, s ez egyenlő 25 sorsjeggyel, a második helyezett 18 sorsjegyet kap, mivel 18 pontot ér a helyezése és így tovább...

A sorsjegy(ek) által részt vehetsz a sorsoláson, ahol megnyerheted a fődíjat. Minél több sorsjegyed van, annál nagyobb az esélyed a főnyereményre!

Sorsolás időpontja: 2013 December 1"


Sok sikert!  ;)

A 3. ponttal van egy kis gondom. A fogadást bizonyító képet elküldte az [email protected] e-mail címre (a bizonyító képnek tartalmaznia kell a fogadást, a tét nagyságát, illetve a felhasználónevet, s ezen kivül az e-mail tárgyához kötelező beírni a Sportfogadas.org fórumos felhasználónevét).
bet365-nél megrakott fogadásnál nem látszik a felhasználónevem. Vagy csak én nem látom?

Ha csak simán megrakod a Bet365 oldalán, akkor egyből csinálj róla egy print screent, és akkor látszódni fog. Tudod, jobb fent lesz a neved, alatta meg kicsivel a megjátszott fogadás. Szóval egyből fogadás megtétele után kell csinálni képet, és nem a történetből kell bemásolni.

Értem, csak már megfogadtam az a gond. Egye fene akkor még 1x.

Idézetet írta: gadamka88 Dátum március 14, 2013, 13:25:51
Értem, csak már megfogadtam az a gond. Egye fene akkor még 1x.

Azért még egyszer meg ne fogadd!

Nyisd meg a történet menüt(megkeresve majd a F1 fogadásod),úgy,hogy lekicsinyíted a történet menüt és hogy látszódjon a felhasználóneved. Majd jöhet a print screen  ;)

Felkerültek az Ausztrál Nagydíj eredményei.

Fontos, nyereményben illetve sorsjegyekben csak azon játékosok részesülhetnek, akik teljesítik az alábbi feltételeket:

"1. A soron következő futamra minimum 1 valós fogadást kell kötni az alábbi fogadóirodák egyikénél:

Bet365 - Regisztrálj ITT
Unibet - Regisztrálj ITT
Sportingbet  - Regisztrálj ITT
Bwin  - Regisztrálj ITT
Betclic - Regisztrálj ITT
[fw]Fortunawin[/fw] - Regisztrálj [fw]ITT[/fw]

2. Minimum tét: 1€/300 HUF

3. A fogadást bizonyító képet el kell küldeni az [email protected] e-mail címre (a bizonyító képnek tartalmaznia kell a fogadást, a tét nagyságát, illetve a felhasználónevet, s ezen kívül az e-mail tárgyához kötelező beírni a Sportfogadas.org fórumos felhasználónevét).

4. Elküldési határidő: futam kezdete + 24 óra!"

Kihangsúlyoznám ezen feltételt külön:

1. A soron következő futamra minimum 1 valós fogadást kell kötni az alábbi fogadóirodák egyikénél!

Tehát Forma1-es fogadást kell kötni, nem focira kell fogadni, vagy egyéb sportágra.

Felkerült a 2. szelvény amely a Maláj Nagydíjjal kapcsolatos kérdéseket tartalmaz!

A szelvényt itt lehet kitölteni:

F1 Tippjáték, Maláj Nagydíj

Szelvény beküldési határideje: 2013.03.23 00:00:00, CET

Sok sikert!  :beerchug:

Szavazás: Az F1 Tippjátékban lehessen látni egymás szelvényét futam előtt?

Szavazás elindult!

Közben jöhetnek a vélemények is ezzel kapcsolatban!  :beerchug:

Idézetet írta: Milan Dátum március 20, 2013, 12:47:55
Közben jöhetnek a vélemények is ezzel kapcsolatban!  :beerchug:

Én az mellett vagyok hogy legyen mindenki a maga ura, azaz ne lehessen látni egymás szelvényeit a beküldési határidő lezártáig.

Szerintem is jobb lenne úgy, hogyha nem tudnánk egymás szelvényeit csekkolni.