Atlétika

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Fajdek a selejtezőbe majdnem kiesett, most meg dob 81 m.

Idézetet írta: Cesc18 Dátum augusztus 12, 2013, 18:45:17
Fajdek 81.97...ne már bazdmeg.

Még van 5 dobása Krisztiánnak, bízzunk benne. Az első dobásakor a körből kifele jövet elégedetlenül csettintett, ami arra utalhat, hogy maradt még abban a dobásban.

Teljesen esélytelen. Lengyel makker, jól telenyomták anyaggal...  :noway: Mondjuk az nevetséges, hogy a bet365 1.33-ért adta Fajdeket...nálam kb 1.05 volt akkor, most meg 1.01 ;D

Mára nekem ezek mentek:
- Pars Krisztián
- Lavillenie
- női 100-on Fraser Price

Idézetet írta: Cesc18 Dátum augusztus 12, 2013, 19:00:37
Teljesen esélytelen. Lengyel makker, jól telenyomták anyaggal...  :noway: Mondjuk az nevetséges, hogy a bet365 1.33-ért adta Fajdeket...nálam kb 1.05 volt akkor, most meg 1.01 ;D

Most 1,18 a Bet365-ön Fajdek!

#50 augusztus 12, 2013, 19:21:15, Powell
McCorory - Hastings 1,5

Elvileg sima szerintem :ok:

Gyenge sz..r volt :noway:

#51 augusztus 12, 2013, 19:34:31, Powell
David Oliver Győztes 2,25 :great: :great:



Úgy látom képet kell tenni a tipp mellé akkor jön ;D

Legalább Oliver hozta... :great:

#53 augusztus 12, 2013, 19:51:39, Powell
OKAGBARE vs Jeter 1,55



Borzasztó volt :noway:

Idézetet írta: Cesc18 Dátum augusztus 12, 2013, 19:39:55
Legalább Oliver hozta... :great:
Jah :ok: Mondom ha ő is elbassza..... :D

Lavillenie is elmehet a búsba!  :bash:
Idén hatszor ugrott 5.90 felé, a vébén bezzeg egyszer sem tud...

Idézetet írta: Deszpi Dátum augusztus 12, 2013, 19:46:03
Lavillenie is elmehet a búsba!  :bash:
Idén hatszor ugrott 5.90 felé, a vébén bezzeg egyszer sem tud...

Fajdek is csatlakozhat hozzá. Legalább Fraser-Pryce visszahozott valamit...

holnap ki nyerheti a női rúdugrást? Y. Isinbayeva, Y. Silva,vagy más nyeri a rúdugrást? /tippmix/

Találtam egy érdekes szorzót az atlétikai kínálatot böngészve. A férfi diszkoszvetésről van szó, ahol Malachowski szorzóján akadt meg a szemem. 3.80. Há' noooormáááális? Oké, hogy Harting az olimpiai bajnok és a világbajnoki címvédő, de az idei legjobbja 'csak' 69.91 m, míg Malachowski idei legjobbja 71.84 m. Szerintem teljesen kétesélyes a verseny, Harting és Malachowski között fog eldőlni. Malachowski nyilatkozatából azt szűrtem le, hogy elég motivált, számomra van érték a 3.80-as szorzóban.

"I have only one, clear goal: the gold medal. I know that Harting and some other good people are here, but all I want is the gold medal."

Tegnap idegből megbikáztam Lashmanovát, de mi durva izgalom volt a végén. Szépen meglépett és a stadionban a befutónál kétszer megállt, mert nem tudta hol a cél ;D Mögötte meg fullra felzárkózott így a honfitársa...szerencsére Lashmanova 100x erősebb volt mindenkinél és behúzta. De vicc, hogy nem mondták el neki előre, hogy hogy lesz a befutó...

Az olimpián 8-as oddson jött Lashmanova, most favoritként is hozta! :smitten:

21 évesen világ- és olimpiai bajnok! :ok: