Minden héten (nap?) háború!! - avagy Rob vs irodák

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Naplózás határozatlan időre OFF. Értelmetlen a jelenlegi produktumom alapján.

Na baszki. Szüneteltetni szeretném a naplózást kicsit...erre ma olvasom ezt: https://www.sportfogadas.org/forum/index.php/topic,14667.msg667457.html#msg667457

Szóval tolni fogom újfent várhatóan június elejétől, akkorra fejben kicsit újra összeszedem magam. Addig pihizek fogadási téren!

#107 május 14, 2017, 19:54:52, robmiller
Hiányzik a naplóm! :(

Ebből a kényszerből bemásolom ide a mai tippeket, amelyek mindegyike a főoldalon indoklással olvasható az aktuális posztjaimban:

Malmö - Östersunds BTTS @1.70 (Partvonal poszt) 2:1 :ok:
M. Suljovic - C. Reyes 1 @1.48 (Darts poszt) 6:3  :ok:
D. Johnson - A. Norris Johnson +2.5 hendikep @1.50 (Darts poszt) 6:3  :ok:
Puskás Akadémia - Szeged 1 @1.50 (NB2 poszt) 0:0  :noway:

#108 május 14, 2017, 21:50:50, robmiller
Élő:

Villareal - Deportivo La Coruna 0,5 over @1.61

0:0  ;D azt hiszem a gól-overezésnek részemről tényleg leáldozott. Más stratégián indulok el.

Idézetet írta: robmiller Dátum május 14, 2017, 21:26:31
Élő:

Villareal - Deportivo La Coruna 0,5 over @1.61

0:0  ;D azt hiszem a gól-overezésnek részemről tényleg leáldozott. Más stratégián indulok el.

Ne most add fel, szezon végén járunk. Tudjuk, hogy voltak szép időszakaid benne, szerintem jól csináltad. :)
Most majd figyelni kell a távol keletieket, skandinávokat azokkal is szépen lehet tovább fűzni. :)

Idézetet írta: Tomka Dátum május 14, 2017, 22:27:39
Ne most add fel, szezon végén járunk. Tudjuk, hogy voltak szép időszakaid benne, szerintem jól csináltad. :)
Most majd figyelni kell a távol keletieket, skandinávokat azokkal is szépen lehet tovább fűzni. :)

Nem adom fel, de egy rohadt jó sorozat után, most nagyon durván csak pirosak jönnek ezen a téren. Muszáj ilyenkor pihentetnem egy időre, mert szerintem zsigerből csak rossz döntéseket hozok. Tegnap is csak azért toltam meg ezt a Villareal meccset, mert láttam a diskurzusotokat a másik témában, és mondom, ha már ők jónak tartják, és én is amikor ránéztem a meccsre éreztem a gólt, akkor rátolok egységnyi tétet. De éreztem előre, hogy bukó lesz, amilyen mákom van mostanában  ;D

#111 május 15, 2017, 18:18:03, robmiller
Magyar női I. osztály Rájátszás Döntő
05. 15. 16:00
MTK - Ferencváros
Tipp: Ferencváros nyer @1.40

1:0  :noway:

A döntő első mérkőzésén nagy meglepetésre idegenben nyerni tudott az MTK (0:1). A kék-fehérek Nagy Lilla 85. percben szerzett góljával húzták be az első meccset. Történt mindez úgy, hogy a Fradi gyakorlatilag egész meccsen egykapuzott. Ha most esetleg nyer az MTK, akkor megszakítja a Fradi két éve tartó bajnoki elsőségét! Viszont sokak szerint ez a Fradi sokkal jobb csapat jelenleg, mint az MTK. Én szerintem nem fogják beblamázni sima két vereséggel ezt a döntőt. Sajnos szegényes a kínálat, így a vendéggyőzelemre tettem a tétet. Eleinte a Fradi gól-overeken gondolkoztam, de olyan lehetőség nincs.

Idézetet írta: robmiller Dátum május 15, 2017, 10:29:40
Nem adom fel, de egy rohadt jó sorozat után, most nagyon durván csak pirosak jönnek ezen a téren. Muszáj ilyenkor pihentetnem egy időre, mert szerintem zsigerből csak rossz döntéseket hozok. Tegnap is csak azért toltam meg ezt a Villareal meccset, mert láttam a diskurzusotokat a másik témában, és mondom, ha már ők jónak tartják, és én is amikor ránéztem a meccsre éreztem a gólt, akkor rátolok egységnyi tétet. De éreztem előre, hogy bukó lesz, amilyen mákom van mostanában  ;D

Tetszik ez az írás: "...éreztem a gólt..." "... éreztem előre, hogy bukó lesz..."
Akkor mit is éreztél?! Na jó nem offolom tovább a dolgokat. Majd lesz javuló tendencia is...

Dolgozok/dolgozunk egy olyan irányon, ha emelkedik a tendencia és elér egy kritikus pontot akkor utána underre fogadunk. Ennek a kivitelezése, tesztelése folyamatban van. Pontosan az ilyen szériák leküzdését próbáljuk reprodukálni. :)

Hajrá zöldek!   ;)

Idézetet írta: Tomka Dátum május 15, 2017, 12:06:04
Tetszik ez az írás: "...éreztem a gólt..." "... éreztem előre, hogy bukó lesz..."

Na látod, ezért kell pontosan pihennem  ;D No problem, köszi az észrevételeket, és a tanácsokat, na meg a bátorítást!
:beerchug:

#114 május 18, 2017, 21:36:27, robmiller
Ma 19:00-kor rendezik a Jönköpings - Djurgarden svéd bajnokit. Egyik csapat sincs rossz formában, de a találkozó esélyesének talán inkább a vendégek számítanak, viszont korántsem biztos a Jönköpings otthonában a győzelem, főleg, hogy a hazaiak veretlenek otthoni publikum előtt! Viszont, ha nem is nyer a Djurgarden én gólt/gólokat várok tőlük. Feltűnt, hogy a találatok nagy részét leginkább két játékosuk, Magnus Eriksson és Gustav Engvall szállítják! Eriksson ebben a szezonban már 5 találatnál jár 8 forduló alatt, míg Engvall két fordulóval ezelőtt mesterhármast gurított az Örebro otthonában, illetve a Malmönek is be tudott köszönni idegenben! Nagyban javítja az esélyeket, hogy Eriksson lövi általában a 11-eseket, és a szabadrúgásokat is! Egyikről sincs hír, hogy sérültek lennének, eltiltás pedig biztosan nem vár rájuk, így joggal bízom benne, hogy a kezdőbe nevezik őket a mai csörtén! De érdemes lehet megvárni a mérkőzés elejét a kezdővel, s ha mindketten ott vannak, szerintem lehet érték a gólszerzésükben! Nem rosszak ezek az odds-ok ahhoz képest, hogy milyen gólérzékenyek voltak eddig!

Gustav Engvall Jonkopings Sodra v Djurgården
(Bármikor gólt szerez)   18/05/2017   Egyik sem   3,20


Magnus Eriksson Jonkopings Sodra v Djurgården
(Bármikor gólt szerez)   18/05/2017   Egyik sem   4,50
   - ő már meglőtte a magáét!  :ok: Ha Engvall is jön, Kánaán!!

#115 május 18, 2017, 21:49:16, robmiller
Mai darts tippek az elődöntőkre:

M. van Gerwen - G. Anderson 1 @1.30 10:7  :ok:

P. Wright - P. Taylor Wright több 180 @1.53

#116 május 21, 2017, 09:39:27, robmiller
Allsvenskan, 05. 20. 16:00
Halmstad-Örebro gólok száma 3 alatt @1.45

0:0  :ok:

Indoklás a főoldali Allsvenskan posztban!

#117 május 21, 2017, 21:02:04, robmiller
Úgy érzem ebben a pár napban sikerült magam fogadások terén rendbe tenni fejben. Persze ez még korántsem biztos, de aktivizálódik újra komolyabban a napló. Egyébként a hónapom felemás, mert ugyebár a gól-overezés katasztrofális volt egy jó április után, viszont a főoldali posztok terén - lekopogom - rég nem látott magasságokban van a termelékenységem. Szóval a napokban meglátjuk, hogy overek terén sikerült-e visszazökkennem. Addig is tolom a mai tippek egy részét, lehet később több is lesz. Zárójelben az a főoldali cikk szerepel, melyekben bővebben olvasható indoklás!

NB2, 05. 21. 18:00 (NB2 poszt)
Siófok - SZEOL 1 @1.50 2:1  :ok:

NB2, 05. 21. 18:00 (NB2 poszt)
Dorog - Sopron 1 @2.00 2:0 :ok:

Allsvenskan, 05. 21. 15:00 (Allsvenskan poszt)
Eskilstuna - Häcken Eskilstuna +1.5 hendikep @1.55 0:0 :ok:

Eliteserien, 05. 21. 18:00 (Eliteserien poszt alapján)
Kristiansund - Haugesund 1X @1.53 3:2  :ok:

#118 május 21, 2017, 10:47:14, robmiller
Stallions FC - Global Manila fi. 0,5 over @1.53 0,5 tétegység

0:0 :noway:

Jól indítok  ;D

#119 május 21, 2017, 16:31:54, robmiller
Chelsea - Sunderland (ÉLŐ 1:1)

Terry lő gólt @3.20

Utolsó meccse a Legendának. Nagyon gólt akarnak vele lövetni, folyton felmegy a támadásokkal. Hátha, apróval megéri a fogadás.

Na bazdmeg a 26. percben lehozták  ;D ;D A faszom erre nem gondoltam  ;D