Snooker: UK Championship 2012

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: hurkabalint Dátum december 06, 2012, 10:28:31
Hatalmas meccs volt a Davis-Higgins! :) A színvonal hagyott némi kívánnivalót maga után, de az izgalmak kárpótoltak érte. 5-2-nél Higgins kirázott a kisujjából egy 147-et, majd 2 lökésre a győzelemtől kihagyta a ziccer rózsát. Nem hittem 5-5-nél, hogy Davis megnyeri, dehát ilyen a Snooker :ok:

Ráadásul pont azelőtt, amikor már csak a színesek voltak fenn alig esett be egy könnyű sárga. Ami viszont eldöntötte a meccset az parádés volt!

Tippjeim:
Brecelnek szerintem ma véget ér az álom, de egyrészt kicsi az odds Murphy-re másrészt mivel nem tűnt megilletődöttnek eddig se a belga 3 framet összehozhat - over 8,5 (1,6)
Összességében tetszett eddig amit Cartertől láttam eddig, 2,2-ért jónak is tűnik a győzelme.
Davisék passz, nálam 50-50
Az esti másik meccsen meg szerintem Selby fog búcsúzni!

#16 december 06, 2012, 17:35:36, oakland23
Murphy Istent csinál Brecelből??? Biztos, mert a kucun a pénzem

Totál homály a disznaja.  :noway:

Idézetet írta: oakland23 Dátum december 06, 2012, 17:22:47
Murphy Istent csinál Brecelből??? Biztos, mert a kucun a pénzem

Totál homály a disznaja.  :noway:

Ketté kúrja az én agyam is!

Most jön egy 46 perces frame, az tuti :D Vagy Luca 10 alatt elintézni  ;D


Az előző közvetítés végén mondták, de már nem emlékszem, hogy melyik meccs lesz az Eurosporton, illetve a 2-esen?

Idézetet írta: RedMunchen2010 Dátum december 06, 2012, 19:32:29
Az előző közvetítés végén mondták, de már nem emlékszem, hogy melyik meccs lesz az Eurosporton, illetve a 2-esen?

Egyesen lesznek Selbyék

#22 december 06, 2012, 20:02:04, RedMunchen2010
Remek! Köszönöm!
Hajrá Selby!

Selby 0-4 ---> 6-4 :ok: :smitten: 2-3 éve ezen nem nagyon lepődött meg az ember, híresen nagy fordító volt, de az utóbbi 3-4 hónapban borzasztóan játszott, meg itt a tornán is, nem gondoltam volna, hogy képes lesz felállni. De megcsinálta, és a végén a meccsgolyó utáni ökölrázás, majd asztalba verés elárulta mennyire is akarta ő ezt a győzelmet! Davis bőven a verhető kategória, kíváncsi vagyok milyen oddsokat adnak majd...

Tényleg nem volt semmi meccs! Egyébként tegnap volt egy-két hosszú frame, kiváncsi voltam, és megnéztem, mi a rekord:

The longest frame played involved Dave Harold and Shaun Murphy in the 2008 Honghe Industrial China Open. It was the deciding frame in a 5-3 win for Murphy. The frame lasted 93 minutes and 12 seconds.

Egy jó focimeccs hosszabbítással félidő nélkül  :)

-tegnapi meccshez kapcsolódva van egy képem, kis időm lesz beszúrom-

kit láttok ma nyerőnek?a jó formában lévő A. Cartert,vagy a rutinosabb S. Murphyt?

Elődöntők (9 nyert frémig):

14:00
2.10 Ali Carter - Shaun Murphy 1.72

14:00 (holnap)
3.00 Mark Davis - Mark Selby 1.40

Én inkább Murphyre teszem a voksom...

#27 december 07, 2012, 12:20:44, oakland23
Idézetet írta: Cesc18 Dátum december 07, 2012, 11:28:48
Én inkább Murphyre teszem a voksom...

Én Carterre szavazok. Murphy nagyon vakon volt tegnap is  :)

Másik meccsen pedig Selby, csak nála meg kell várni, amíg Davis elmegy 2-0-ra :D

Murphyre raktam,remélem kilábal a vakságából  :atv: