Cesc18 fogadásai...

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


#1185 május 11, 2012, 22:45:52, Cesc18
bet365

Roger Federer v David Ferrer Roger Federer 1.25 :ok: (6-4, 6-4)
Djokó leves, nem lesz egy nap két bomba meglepi...plusz Ferrer soha nem verte még Fedet, és még a közelében sem volt, hogy megverje. 13-0 a H2H...ha épp most szakad meg, akkor így jártam. Amúgy meg Feri meg már Alma ellen is mákolt egy sort szóval itt az ideje, hogy kizúgjon...

Tét: 30$
Várható nyeremény: 37,50$

#1186 május 12, 2012, 05:55:58, Cesc18
bet365

MEM Grizzlies @ LA Clippers MEM Grizzlies 1.76 :ok: (90-88)
Ezen a párharcon eddig szinte csak buktam...A Grizzlies elég szerencsétlen mód bukott mind a három alkalommal...legelsőnek 26 vagy talán 29 pontos előnyről sikerült 1 ponttal kikapniuk, majd idegenben is volt egy meccsük amikor 1 ponttal kaptak ki, meg egyszer hosszabbításban. Messze nem úgy játszottak eddig ahogy valójában ők tudnak, míg Clippersben Paul és Griffin szépen vitték a hátán a csapatot. Legutolsó meccsen azonban a MEM kiválóan játszott és végre egy magabiztos győzelmet arattak. A Clippersnek még így sem lenne ez akkora gáz, mert idegenben kilehet kapni és így is vezetnek 3-2-re, azonban épp a két húzóemberük sérült meg. Griffin a már máskor is sérült térdét fájlalta, míg Paul ágyéksérülést szenvedett és nem is játszotta végig a meccset. Bármelyikük hiánya óriási veszteség a Clippersnek. Szerintem mindkettejüket összefogják drótozni, de a MEM mocskosul harap most, és szerintem behúzzák ezt a meccset. Amikor legutóbb Los Angelesben jártak mindkétszer hajszálra voltak a győzelemtől...jelenleg ők vannak lélektani előnyben, és a játékosaik is sokkal jobb állapotban vannak. Nagyon érdekes meccs lesz az biztos.

Tét: 5$
Várható nyeremény: 8,85$

#1187 május 12, 2012, 15:50:23, Cesc18
bet365

Spanyol Nagydíj, időmérő
Sebastian Vettel - Mark Webber Sebastian Vettel 1.44 :ok: (8.-12.)
Nagyon bízok ebbe a tippbe, kb 10 perce még 1.5 volt rá az odds, néztem expekten pl csak 1.3...Alapvetően azért 1 körön óriási különbség van közöttük, ez a magas odds annak szól, hogy idén 3-1 az aussie javára. Ausztráliában egy hangyafasznyival volt jobb, Malajziában más taktikán voltak, míg Kínában be sem jutott a Q3-ba Vettel. Legutóbb Bahreinben villantott és megnyerte az időmérőt és a futamot is. Eddig a két szabadedzésen jól szerepelt, míg Webber kevésbé (persze a szabadedzések nem sokat jelentenek, de azért itt 1 csapatról van szó). 3-4 tized simán van jelenleg közöttük, ha minden jól alakul ez a tipp gond nélkül jönni fog.

Tét: 8$
Várható nyeremény: 11,56$

#1188 május 13, 2012, 04:33:21, Cesc18
bet365

Celtics - Sixers
Rajon Rondo gólpasszai 11.5 felett 1.71 :ok: (17)
Ezen a poszton nagy különbséget érzek a két csapat között...szerintem Jrue Holiday nem fogja tudni tartani Rondót, aki a liga passzgyárosa. Egészen elképesztő mennyiségű gólpasszt osztott ki az alapszakaszban, és ezt tartotta az Atlanta ellen is. Jó mondjuk ez a 11.5 elég magas határ, de az átlaga e-fölött van (11,8). Remélhetőleg jó napot fog majd ki, és akkor garantáltan nem marad el tőle a parádé...

Tét: 6$
Várható nyeremény: 10,29$

Szép sorozatban vagy, csak így tovább :ok:

#1190 május 13, 2012, 17:14:24, Cesc18
bet365

Forma-1, Barcelona - Raikkonen dobogón végez 1.72 :ok: (3.)
A negyedik helyről rajtol Kimi, tehát a 2. sorból. A Lotus-Reanult a leggyorsabb az egyenesben, az előtte lévő Ferrari, Alonsoval majd 8km/h-val lassabb, míg a Williams Maldonadó alatt közel 10km/h-val. Persze a sebesség nem minden, ugyanis ettől függetlenül pl. Alonso és Maldonado a legjobbak között van az utolsó szektorban. Viszont annyiból jó lesz, hogy Kimit megelőzni nagyon nem lesz egyszerű. Ezen a pályán amúgy sem könnyű előzni...talán ő képes lesz rá az egyenesben a DRS+alapból nagyobb sebességnek köszönhetően. Nagyon erősek a Lotusok és már Bahreinben is közel volt Kimi a győzelemhez, talán itt összejön neki. Csak a rajtja legyen jó, és ne veszítsen pozíciót, ha ez megvan akkor szerintem nem lesz gond a tippel.

Tét: 6$
Várható nyeremény: 10,36$

#1191 május 13, 2012, 21:44:52, Cesc18
bet365

LA Clippers @ MEM Grizzlies LA Clippers +8.5 1.76 :ok: (82-72)
Ritka lúzer bagázs ez a Memphis...legutóbb nyerettem őket, be is jött, de nem sokon múlt, hogy majdnem elszarták azt a meccset is. Fejben ezek kegyetlen gyengék, az lep meg, hogy mindenki. Eddig ugye 2 meccset buktak el 1 ponttal, egyet hosszabbításban, legutóbb pedig hajrában 6 büntetőből 5-öt kihagytak, az volt a szerencséjük, hogy a Clippers nem tudta megbüntetni. Valami hihetetlen mennyiségű labdát adnak el egy meccsen, ez már máskor is feltűnt, de legutóbb erről el is kaptam egy statot. Bőven 25 körül volt az eladott labdák száma náluk, míg a Clippersnél 10 körül. A Clippersbe nem volt 100%-os sem Paul sem Griffin, de természetesen játszottak, azóta eltelt 2 nap, talán egy picit javult az állapotuk. Úgy érzem, hogy a MEM, ha nyer is akkor az nagyon nyögvenyelős győzelem lesz...de nem zárnám ki a los angelesi győzelmet sem, de szerintem csak akkor fognak tudni nyerni, ha Paul újra hozza a jó formáját.

Tét: 6$
Várható nyeremény: 10,62$

#1192 május 15, 2012, 06:13:14, Cesc18
bet365

Thunder-Lakers
Ramon Sessions pontjai 11.5 alatt 1.76 :ok: (2 pont)
Erre a meccsre tuti felkelek megnézni, igazi csemegének ígérkezik. Sok tippem van, végül e-mellett döntöttem. Alapvetően Sessions nem egy nagy pontgyáros, Kobe, Gasol és Bynum mellett pont ilyen 11 pont körül szokott átlagban dobni. Most a Thunder ellen szerintem örül, ha a védekezést megtudja oldani Westbrook ellen. Az alapszakaszban kétszer kezdett az OKC ellen, de akkor sem szórta a pontokat. Bár nem sok az a 12 pont, de ha ismételten gyengén játszik, mint a Nuggets ellen 2 napja akkor, megint nem kap többet 20 percnél, annyi idő alatt meg nem valószínű, hogy összeszorgoskodik 12 pont...
Let's go Thunder! Remélem kivégzik a Lakerst!


Tét: 6$
Várható nyeremény: 10,62$

#1193 május 15, 2012, 17:11:34, Cesc18
bet365

Giro d'Italia 2012 - 10. szakasz győztese: Joaquin Rodriguez 2.75 :ok: (1.)
Egy 4. kategóriás hegyi befutó vár a mezőnyre a mai napon. Az ilyen hegy igazán kedvez Rodriguez számára, nem túl hosszú, azonban vannak benne kemény részek. Jó néhányszor nyert már ilyen hegyen szakaszt, idén pl. a Tirreno-Adriatico hegyi befutóját is behúzta mely kísértetiesen hasonlított erre. Kitűnő formában van, az eddigi két hegyi befutónál harmadiknak és negyediknek ért fel, míg tegnap a szakasz vége előtti kis dombon bepróbálkozott, ami számomra meglepő volt, végül az az akciója nem volt sikeres. Mindössze 9mp a hátránya az összetettben, így ha ma nyer átveszi a vezetést. Erős a csapata is, ezt láthattuk az időfutamon, szökevényeket nem valószínű, hogy hagyni fogják hazaérni. Ő ezt a szakaszt megakarja nyerni, és szerintem meg is fogja. Ez nem az az eset amikor találgatunk, hogy ki akciózhat, én kb 98%-ig biztos vagyok benne, hogy Purito menni fog a végén a győzelemért, márpedig akkor ilyen oddson számomra kihagyhatatlan.

Tét: 5$
Várható nyeremény: 13,75$

#1194 május 16, 2012, 06:13:08, Cesc18
bet365

LA Clippers @ SA Spurs SA Spurs - 101 pont felett 1.83 :ok: (108 pont)
Nem sok értelmes tippet találtam a hajnali meccsekre, de ebben látok fantáziát. Az OKC után a Spurs a második legtöbb pontot termelő csapat, az átlaguk az alapszakaszban 103,7 volt, míg a Utah ellen az első PO körben 102,3. Mindkét haza meccsükön 100 felett termeltek (106, 114). A Clippers ellen az alapszakaszban 3 meccset játszottak, a dobott pontjaik: 115, 108 ezek hazai pályán, míg idegenben 95+ a hosszabbításban még 8, tehát végül is ott is megvolt a 100+. Hazai környezetben pláne szórják a kosarakat, mint Kozsó a szeretetet. A statisztika alapján tehát jönnie kellene a tippnek. Én egyébként valami hasonló parádét várok, mint a tegnapi OKC meccsen. A Spurs kipihenten neki ugrik majd a kifacsart Clippersnek. Sokszor mondják, hogy jobb az, ha lendületben van egy csapat...láthattuk tegnap a Lakersnél ez mennyit ért. Szóval én nem félek attól, hogy ma nem fog menni Parkeréknak. A Clippers több sebből is vérzik, Griffin még mindig fájlalja a térdét és nem is igazán azon a szinten játszik amit valójában tud, Paul is kisebb sérüléssel küszködik, de azért ő bőven bevethető. Alapból nem ők az esélyesek, idegenben meg pláne nem, a brutál nehéz Memphis elleni továbbjutás után pedig nem lesz egyszerű dolguk, ha tartani akarják a lépést a Spurssel, azzal a Spurssel amelyik nagyon nagy formában van, 14 meccse nem kaptak ki. Azért nem teszem pl a Duncan vagy épp Parker overt, mert könnyen előfordulhat az ami az OKC meccsen, vagyis, hogy annyira sima lesz a meccs vége, hogy nem is fognak már játszani a hajrában. Pl. Durant over tegnap (27.5), de az uccsó 8-10 percben már nem játszott, mert felesleges lett volna, így 25 ponton ragadt. Ráadásul Gregg Popovich mindenkit bevetett a Utah ellen, tehát náluk pláne szokás a pad aljának is a játszatása (persze csak könnyű meccsen). Így szerintem okosabb dolog kerülni a játékosokra adott overeket.

Tét: 5$
Várható nyeremény: 9,17$

Szia !

Esetleg a mai estére lesz tipped ? Köszi
  :)

#1196 május 17, 2012, 09:06:24, Cesc18
bet365

Thunder-Lakers
Andrew Bynum lepattanói 12.5 felett 1.83 :noway: (9 lepattanó)
Bynumnak jól megy az OKC ellen, az alapszakaszban is jól teljesített ellenük. Soknak tűnhet az a 13 ami kell, de neki amúgy az átlaga e-körül mozog. Az első meccsen ő volt a legjobb a Lakersben, 20 pont 14 lepattanó, és csak félórát játszott. A Denver elleni mindent eldöntő 7. meccsen is jól teljesített, 16 pont 18 lepattanó, szóval jó formának örvend, megy most neki. Bízok benne, hogy nyer az OKC, viszont jó lenne, ha szoros meccs alakulna ki, mert akkor Bynum is többet lesz a pályán, és nagyobb az esélye annak, hogy lejön a tipp. Az OKC-ben nem lesz Perkins ami szintén jót tesz a tippnek. Mindent egybevetve nem látom akadályát annak, hogy miért ne szedhetne le ismételten 14-15 vagy akár több lepattanót...

Tét: 5$
Várható nyeremény: 9,17$

#1197 május 22, 2012, 18:59:29, Cesc18
bet365

MIA Heat @ IND Pacers MIA Heat 1.76 :noway:
A párharc állása 1-1, láttam mindkét meccset. Már az első találkozón is érett a Heat veresége, hisz az uccsó negyedre fordulva a Pacers vezetett, de a végére megrázta magát a Miami, és többek között James 16 pontjának köszönhetően a végére sima lett a meccs. A második meccsen a 3. negyedben játszott nagyot a Pacers, de hiába szereztek 10 pont körüli előnyt, ezt is ledolgozta a Miami, de a végén ezúttal nem jöttek a pontok sem Jamestől sem Wadetől és ha nyögvenyelősen is, de behúzta a Pacers. Bosh nem fog játszani, még az első meccs elején sérült meg, de nélküle is képesek nyerni, csak James és Wade mellé kellene egy icipicit felzárkózniuk a többieknek. Legutóbb hihetetlen volt, hogy rajtuk kívül mennyire súlytalan volt mindenki. Chalmers is 5 pontot szorgoskodott össze, sokkal többre képes ő. Ritka pocsékul dobtak, de úgy érzem ez ma máshogy lesz. Mocskosul összefogják kapni magukat. Láthattuk mit művelt a Boston hajnalban...Két hazai meccsükön embertelen szarok voltak, most meg szétkapták idegenben a Sixerst mint foxy a lábtörlőt. Megrázza magát a Heat és pl Anthony is képes lesz kosarat dobni, legutóbb 34 perc játék alatt ez nem jött össze neki...Ezek az "apróságok" hiányoztak csak legutóbb. Mindenhol esik a Miami oddsa ezért nem várok estig...Jó csapat ez a Pacers, de ma nem fogják elbírni a nyomást, hogy előnybe kerülhetnek, és a Heat is más sebességi fokozatba kapcsol, legalább is remélem, hogy így fog történni...

Tét: 10$
Várható nyeremény: 17,69$

Idézetet írta: Cesc18 Dátum május 17, 2012, 18:05:36
bet365

MIA Heat @ IND Pacers MIA Heat 1.76
pl Anthony is képes lesz kosarat dobni, legutóbb 34 perc játék alatt ez nem jött össze neki...

Tőle minden pont ajándék, majdnem többször dob nullát, mint nem, suta gyerek nagyon.

Idézetet írta: rensenbrink Dátum május 17, 2012, 20:11:02
Tőle minden pont ajándék, majdnem többször dob nullát, mint nem, suta gyerek nagyon.

Végül is bejött amit írtam, mert a sok senkiházi most jól küldte. Chalmers 25 pont, Anthony 10 pont, Miller is bevert 2 triplát.
1 dologgal viszont nem számoltam...azzal, hogy a két lóbaszó nigger ma szar lesz. Wade 3 pont...nagyobb bravúr ennyit dobni, mint 40-et. James második félidőben 4 pont...no comment.