Cesc18 fogadásai...

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


#1170 április 16, 2012, 10:05:39, Cesc18
BetClic

Auxerre - PSG V 1.85 :noway: (1-1)

Így, hogy kikapott a Montpellier, a PSG eltüntetheti a 3 pontos hátrányát, ehhez nincs más teendőjük, mint az utolsó helyen dekkoló Auxerre-t elintézzék. A PSG a legjobb idegenbeli mutatóval áll, míg az Auxerre majdnem a legrosszabb a hazai tekintetben... Persze ez csak statisztika. A PSG legutóbb nyert a Marseille ellen, ami az önbizalmuknak jót tehetett. Szépen esik az odds is, valahol 2.15-ről 1.8-ra, gondolom ez a Montpellier botlásának köszönhető...
Félek az X-től, de úgy vagyok vele, hogy ha meg 0-3 lesz akkor meg csak bosszankodok, hogy miért X2-re tettem, így inkább maradok az első gondolatnál és húzom sima V-re.


Tét: 1.250 HUF
Várható nyeremény: 2.312 HUF
________________________________

Ez a legjobb amikor simán megnyerhették volna 2-3 góllal, majd a 87. percben egy kapushibának köszönhetően becumiznak egyet és X...

bet365 - Live

Fernando Verdasco - Olivier Rochus Olivier Rochus 2.50 [Megfogadva 0-3-nál]

Nagyon jól küldi Oli, ültek a rövidítései eddig, amikor kellett jól védekezett...Verda egyelőre katasztrófa, remélem az is marad. Duplabrék előny, innen a szettelőnynek illene meglennie és jó esetben onnan a meccs is meglesz a kis belgának.

Tét: 5$
Várható nyeremény: 12,50$

Megjátszva a nagy tuti!!!


#1174 május 04, 2012, 09:03:41, Cesc18
bet365

OKC Thunder @ DAL Mavericks OKC Thunder 2.40 :ok: (95-79)

Tét: 8,74$
Várható nyeremény: 20,98$

Meggyőztek a srácok:
Oakland23 írása
Lord írása

Idézetet írta: Cesc18 Dátum április 17, 2012, 20:21:44
Megjátszva a nagy tuti!!!

A visszavágón nem próbáltad be ugyanezt? :D

Idézetet írta: jaaas Dátum május 03, 2012, 22:16:30
A visszavágón nem próbáltad be ugyanezt? :D

A számból vetted ki a szót, omg :)

bet365

LA Lakers @ DEN Nuggets LA Lakers 2.55

Tét: 8,76$
Várható nyeremény: 22,34$

14-35 mi ez bundázik a La? :o

Idézetet írta: Szotyori Dátum május 05, 2012, 05:11:56
14-35 mi ez bundázik a La? :o

Úgy-úgy! Igazából felcsesztem az agyam, mert 4 óra körül amikor felkeltem, a Sixers hátrányban volt, de mondom van még egy negyed, 9 pontot simán lelehet dolgozni. 5.25-ért tét is bevolt írva, de aztán csak nem tettem meg...persze, hogy fordítottak. Ezt követően meggondolatlanul tettem a Lakerst. Gondolom World Peace miatt adták le, így csak egy OKC elleni meccsről fog hiányozni. Ez nem az a bunda volt amikor a maffia megvette, a Lakers döntött úgy hogy nem nyernek...hülye buzik. Bárcsak kikapnának a köv meccsen is, de úgyse fognak, mert nyomorult Kobe tuti szór 40 pontot meg a meleg spanyol is hozza a 20-at...

bet365

Raonic/ Troicki v Granollers/ Lopez Marcel Granollers és Marc Lopez 1.44
Raoék most játszanak majd először együtt, és alapból mindketten egyes játékosok. Granyó és Lopez már évek óta el-el indulnak tornákon együtt, azonban idén szerepelnek eddig a legjobban. Acapulcóban és Barcelonában is döntőztek, Monte Carloban és Rotterdamban pedig elődöntő. És ennyi, ezenkívül máshol nem indultak...tehát eddig nagyszerű amit produkáltak. A 8. legjobb párosnak számítanak idén, most egy 1000-esen is mutathatnak valamit, ráadásul hazai környezetben.

Albert Ramos v Federico Delbonis Albert Ramos 1.40
Ramos szépen jön fel a ranglistán, tornáról tornára egyre előrébb. Az önbizalma nagyon rendbe, élete szezonját produkálja. 7 salakos tornán indult, egyszer kapott ki nála hátrébb rangsorolt ellenfél ellen, a többi esetben mindig hozta a kötelezőt, plusz még bravúrokra is képes volt. Bonis nem ügyetlen játékos, de azért ő még nincs azon a szinten, hogy Ramos kategóriájú játékosokat legyőzzön. Szinte mindig felverekszi magát a főtáblára, és ennyi, utána megy a levesbe. Tavaly kétszer találkoztak, mindkettőt a spanyol nyerte, azóta rengeteget fejlődött, illene most is nyernie...

Tét: 5$
Várható nyeremény: 10,11$

#1181 május 11, 2012, 14:56:36, Cesc18
Tegnapi nap jól sikerült, szépen megszedtem magam, így most átmegyek okosba és megpróbálom nem 2 nap alatt elbukni a felhalmozott lóvét, szokásos alaptéttel elsősorban single tippekkel megpróbálom még feljebb tornázni...

bet365

NBA, Lakers-Nuggets, (Játékos teljesítménye)
Kobe Bryant pontjai 29.5 alatt 1.83 :noway: (31 pont)

Legutóbb hazai pályán lerendezhette volna a Lakers, azonban a Nuggets nagyot játszott és túlélték a los angelesi kirándulást...akkor Kobe 43 pontot szórt, én meglepődnék ha ma is parádézna. Nem jó az, ha csak ő dobál, sokkal eredményesebbek ha Gasolnak és Bynumnak is kellő labdát juttatnak, szerintem ma ez lesz a helyzet. Az eddigi két denveri meccsen amúgy közelében sem járt a 30-nak Kobe, mindkétszer 22 pontig jutott. Persze egy ilyen tipp mindig veszélyes, hisz egy ilyen klasszis bármikor képes megugrani ezt a határt...
Ami miatt viszont megtettem ezt, egy ugye a statisztika, a másik, hogy logikusabb, ha két magas embernek is több labdát adnak, illetve a Lakers oldalán és az NBA oldalán is az áll, hogy Kobe gyomor betegséggel küzd és kétséges a játéka, a reggeli "shootaround"-ot ki is hagyta, amit nem tudom, hogy mit jelent, de gondolom valami dobóedzés...
A lényeg, hogy nem érzi jól magát...nem tudom eddig milyen határokat adtak rá, de szerintem ez a 29.5 most túlzás...


Tét: 5$
Várható nyeremény: 9,17$

Idézetet írta: Cesc18 Dátum május 10, 2012, 21:35:44
Tegnapi nap jól sikerült, szépen megszedtem magam, így most átmegyek okosba és megpróbálom nem 2 nap alatt elbukni a felhalmozott lóvét, szokásos alaptéttel elsősorban single tippekkel megpróbálom még feljebb tornázni...

bet365

NBA, Lakers-Nuggets, (Játékos teljesítménye)
Kobe Bryant pontjai 29.5 alatt 1.83

Legutóbb hazai pályán lerendezhette volna a Lakers, azonban a Nuggets nagyot játszott és túlélték a los angelesi kirándulást...akkor Kobe 43 pontot szórt, én meglepődnék ha ma is parádézna. Nem jó az, ha csak ő dobál, sokkal eredményesebbek ha Gasolnak és Bynumnak is kellő labdát juttatnak, szerintem ma ez lesz a helyzet. Az eddigi két denveri meccsen amúgy közelében sem járt a 30-nak Kobe, mindkétszer 22 pontig jutott. Persze egy ilyen tipp mindig veszélyes, hisz egy ilyen klasszis bármikor képes megugrani ezt a határt...
Ami miatt viszont megtettem ezt, egy ugye a statisztika, a másik, hogy logikusabb, ha két magas embernek is több labdát adnak, illetve a Lakers oldalán és az NBA oldalán is az áll, hogy Kobe gyomor betegséggel küzd és kétséges a játéka, a reggeli "shootaround"-ot ki is hagyta, amit nem tudom, hogy mit jelent, de gondolom valami dobóedzés...
A lényeg, hogy nem érzi jól magát...nem tudom eddig milyen határokat adtak rá, de szerintem ez a 29.5 most túlzás...


Tét: 5$
Várható nyeremény: 9,17$
Eddig 28,5-lel adták, a 43 pont miatt emeltek rajta. Minden ül, amit leírtál, Bynumékról főleg, szerintem is jó tipp. Egy dolog szól ellene, hogy olyan ez, mint bemenni az állatkertbe, és elkezdeni szórakozni az oroszlánnal. :-)) Drukkolok.

#1183 május 11, 2012, 09:37:19, Cesc18
Idézetet írta: rensenbrink Dátum május 11, 2012, 00:15:04
Eddig 28,5-lel adták, a 43 pont miatt emeltek rajta. Minden ül, amit leírtál, Bynumékról főleg, szerintem is jó tipp. Egy dolog szól ellene, hogy olyan ez, mint bemenni az állatkertbe, és elkezdeni szórakozni az oroszlánnal. :-)) Drukkolok.

Az oroszlán győzött...
Én naiv még mindig bedőlök az ilyen dolgoknak, hogy fosik valaki egyet felfújják és én meg elhiszem, hogy tényleg nem érzi jól magát.
Első félidő 21 perc játék + 19 pont, az előző két denveri meccsén 22-22 pont most pedig 1 félidő alatt majdnem megvan...aha köszi ;D Gasol+Bynum 5 pont ;D
Igazából nem idegelne, mert benne van a pakliban az ilyen, csak ne mutatnák az összes büntetőnél, időkérésnél Kobe beképzelt buzi pofáját. Kosármeccset akarok nézni, nem Bryant képét!!!! Vagy azt a pillanatot akarják elkapni amikor csukva van a pofája? Lehetetlen! Eljátssza a nagy halált, meccs előtt alig bírt feljönni a pályára. félig halott volt, padon amikor ült majdnem elaludt...hagyjuk már, minek kell a színjáték? majom!
Nuggets részről elég beteg 8/11 tripla 1 félidő alatt.
Na hajrá Kobe, fejeld le a palánkot vagy történjen veled valami! 1 esetben fog lapáttal agyoncsapni, ha 30 pontot hoz össze...
_________

Áááááááá no comment..31 pont.  Utolsó negyedben még kapott 5 perc játéklehetőséget és dobott egy 2 pontost amivel elúszott a tipp. Picit sem dühítő...

#1184 május 11, 2012, 20:48:41, Cesc18
bet365

Samantha Stosur v Lucie Hradecka Lucie Hradecka +5.5 1.66 :ok: (6-7, 6-7)
Lehet itt véget ér Hradecka nagy menetelése, viszont szerintem nem fogja könnyen adni magát. Most elkapta a fonalat, ilyenkor jönnek tőle a jó szervák is. Stosurnak két döntőszettes meccse is volt már Martic és McHale ellen, könnyű meccsre ezúttal sem számíthat...

Tét: 5$
Várható nyeremény: 8,33$