Tenisz hírek

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Mindeközben Marozsán bekerült a Top100-ba!  :beerchug:

Bizony, ez igazán remek hír :ok:

Nem igazán lehet megtippelni, hogy mit fog majd kihozni; reméljük sokági lesz TOP100-as és kicsit szerencsésebb/ügyesebb lesz, mint Marci. Az ő karrierjében elfért volna a meglévő 1 mellett további tornagyőzelem is.

#227 július 19, 2023, 15:16:35, csabax
Vajon ez is remek hír és ezzel is érdemes büszkélkedni?
Vagy ez "felejtős", mert nem Marozsán-féle bravúr?

Csodálatos magyar teniszteljesítmény: elsikálta egy vitatott pontnál a labda nyomát Toth Kiara, az ellenfele feladta, erre ünnepelni kezdett
https://444.hu/2023/07/19/csodalatos-magyar-teniszteljesitmeny-elsikalta-egy-vitatott-pontnal-a-labda-nyomat-toth-kiara-az-ellenfele-feladta-erre-unnepelni-kezdett?utm_source=Facebook&utm_medium=444&fbclid=IwAR0-9EvRPWxYB4ungV-9XQhgVJtaaD1R14cErYnZErg19kMKeHVKvpKxEMs

Idézetet írta: csabax Dátum július 19, 2023, 15:13:45Vajon ez is remek hír és ezzel is érdemes büszkélkedni?
Vagy ez "felejtős", mert nem Marozsán-féle bravúr?

Csodálatos magyar teniszteljesítmény: elsikálta egy vitatott pontnál a labda nyomát Toth Kiara, az ellenfele feladta, erre ünnepelni kezdett
https://444.hu/2023/07/19/csodalatos-magyar-teniszteljesitmeny-elsikalta-egy-vitatott-pontnal-a-labda-nyomat-toth-kiara-az-ellenfele-feladta-erre-unnepelni-kezdett?utm_source=Facebook&utm_medium=444&fbclid=IwAR0-9EvRPWxYB4ungV-9XQhgVJtaaD1R14cErYnZErg19kMKeHVKvpKxEMs

Kicsit tul van tolva.
Nem tudom pontosan de pontokkal kesobb sikalta el a nyomot aminek akkor mar nem volt relevanciaja. Maximum a kinai csinalhatott volna rola egy kepet es feltehette volna a netre hogy a biro hulye. Ahogy pl Zverev vagy Fucso tette anno.
Az egyetlen kifogasolhato szerintem hogy orult a gyozelemnek, ami egy faladasnal nem szokas, de ez volt az elso wtas sikere, es 18eves. El lehet neki nezni.

Persze Amarissa is megadhatta volna a pontot de a vonal es a szekbiro is outot itelt, utobbi azutan miutan lement es megnezte..

Idézetet írta: MessiÁs Dátum július 19, 2023, 15:21:14Kicsit tul van tolva.
Nem tudom pontosan de pontokkal kesobb sikalta el a nyomot aminek akkor mar nem volt relevanciaja. Maximum a kinai csinalhatott volna rola egy kepet es feltehette volna a netre hogy a biro hulye. Ahogy pl Zverev vagy Fucso tette anno.
Az egyetlen kifogasolhato szerintem hogy orult a gyozelemnek, ami egy faladasnal nem szokas, de ez volt az elso wtas sikere, es 18eves. El lehet neki nezni.

Persze Amarissa is megadhatta volna a pontot de a vonal es a szekbiro is outot itelt, utobbi azutan miutan lement es megnezte..
Két kérdést tettem fel.
Sikerült egyikre sem válaszolni.

Idézetet írta: csabax Dátum július 19, 2023, 15:28:02Két kérdést tettem fel.
Sikerült egyikre sem válaszolni.

Minek teszel fel provokalo kerdest?
De hogy orulj, itt vannak a valaszok.
Nem, nem erdemes vele buszkelkedni mert semmi olyan nincs amire buszkek lehetunk.
Mikoze ennek a Marozsan fele bravurhoz?

Hibazott a lany, meg kellett volna adni a pontot a kinainak. Nem tette. Nem o volt az elso es az utolso. De azert elasni sem kell a lanyt.
A youtubeon rengeteg oranyi video van hasonlo szanalmas biroi dontesrol es sportszerutlen viselkedesrol. Pl Ostapenko vagy Mladenovic.
Utobbi most vizet predikal.

A Magyar Tenisz Szövetség elnöksége tegnapi ülésén a beérkezett pályázatok értékelése után döntött a szeptember 15-16-án megrendezésre kerülő Magyarország- Törökország Davis-kupa találkozó helyszínéről.
A Világdöntő selejtezőjébe való visszakerülésről döntő salakpályás mérkőzés ismét egy vidéki helyszínen, Keszthelyen lesz, a Balaton partján szurkolhatnak tehát a nézők a magyar csapatnak a koraőszi eseményen.

Gaston dontoszett 5:2 40:00 allasnal adta fel a meccset Trungelliti ellen, sztem ez gecibb mint a magyar csaj esete

Idézetet írta: hubika88 Dátum július 27, 2023, 10:04:33Gaston dontoszett 5:2 40:00 allasnal adta fel a meccset Trungelliti ellen, sztem ez gecibb mint a magyar csaj esete

Nagy paraszt :uglystupid2:

Ez az eset 133 000 euróba került neki :laugh:

https://twitter.com/BenRothenberg/status/1660666967538139136?lang=en

Simona Halep négyéves eltiltást kapott doppingolásért, 2026 októberéig nem játszhat!

Idézetet írta: Latzka Dátum szeptember 12, 2023, 19:11:25Simona Halep négyéves eltiltást kapott doppingolásért, 2026 októberéig nem játszhat!

Hacsak valami nem fordul, akkor karrierének annyi. Őszintén, kár érte.

Idézetet írta: Admin Dátum szeptember 13, 2023, 07:17:27Hacsak valami nem fordul, akkor karrierének annyi. Őszintén, kár érte.
Fellebbezni fog Lausanne-ban a Sportdöntőbíróságon (Court of Arbitration for Sport), ám ha marad a 4 éves eltiltás, akkor szerintem is vége a sportolói pályafutásának. Én sajnálom Halepet, s azt biztosnak vélem, hogy egy amerikaival, japánnal, ausztrállal, stb. máshogyan bántak volna, azt nem kezelték volna ennyire lenézően és nem kapott volna ekkora eltiltást.
Szerintem Halep leginkább annak az áldozata, hogy ő alapvetően egy visszafogott, becsületes és tisztességes nő, aki elvárta, hogy vele is úgy viselkedjenek, ahogyan ő teszi.
Ahelyett, hogy már a teniszből való felfüggesztés pillanatától kezdve az "asztalra csapott volna", hogy vele ne szórakozzanak és az eljárás során mindent azonnal a nyilvánosság elé tárva hangosan követelte volna a tisztességes bánásmódot, ő inkább hallgatott, tűrte a megaláztatásokat és nem igazán kommentálta még azt sem, hogy az eljárás során - az ígéretek ellenére - újra és újra és újra meghosszabbították azt.

Négyéves eltiltás lett a vége.

Etikai viták a teniszben

A fehér sportág sem mentesül a túlhevült indulatoktól. Olvasd tovább


"Újabb svéd játékost tiltottak el, Dragos Nicolas Madaras az antikorrupciós szabályokat sértette meg."

Mondanám, hogy a neve alapján nem meglepő :laugh:  de engem mégis meglepett, hiszen egy TOP200 körüli játékos, aki 8 ITF versenyt nyert idén, a szezont 21 győzelemmel kezdte!

Amilyen a formám biztosan a nyíregyházi verseny döntőjét bundázta meg; akkor fogadtam rá :D Aztán esélyesként simán veszített Fajta Péter ellenében..

Idézetet írta: Latzka Dátum szeptember 27, 2023, 14:55:35"Újabb svéd játékost tiltottak el, Dragos Nicolas Madaras az antikorrupciós szabályokat sértette meg."

Mondanám, hogy a neve alapján nem meglepő :laugh:  de engem mégis meglepett, hiszen egy TOP200 körüli játékos, aki 8 ITF versenyt nyert idén, a szezont 21 győzelemmel kezdte!

Amilyen a formám biztosan a nyíregyházi verseny döntőjét bundázta meg; akkor fogadtam rá :D Aztán esélyesként simán veszített Fajta Péter ellenében..

Román-magyar korrupt lény. Tökéletes példány.  ;D