Atlétika világbajnokság 2013 2013 augusztus 10-18Moszkva, OroszországHivatalos weboldal |
Facebook |
TwitterKözvetítés:
Program:Augusztus 10. (szombat)7:30 Női Diszkoszvetés - Selejtező (A-csoport)
7:35 Férfi Tízpróba - 1. szám: 100 m
8:10 Férfi 100 m - Selejtező
8:15 Férfi Rúdugrás - Selejtező (A és B-csoport)
8:35 Férfi Tízpróba - 2. szám: Távolugrás (A és B-csoport)
8:45 Női 100 m - Selejtező
8:55 Női Diszkoszvetés - Selejtező (B-csoport)
9:20 Férfi 800 m - 1. forduló
10:20 Férfi Tízpróba - 3. szám: Súlylökés (A és B-csoport)
12:00 Női Maraton - Döntő
13:30 Férfi Tízpróba - 4. szám: Magasugrás (A és B-csoport)
15:05 Férfi Kalapácsvetés - Selejtező (A-csoport)
15:10 Női 3000 m akadály - 1. forduló
16:05 Női 400 m - 1. forduló
16:35 Férfi Kalapácsvetés - Selejtező (B-csoport)
16:55 Férfi 10000 m - Döntő17:20 Női Távolugrás - Selejtező (A és B-csoport)
17:40 Férfi Tízpróba - 5. szám: 400 m
18:15 Férfi 100 m - 1. forduló
Augusztus 11. (vasárnap)7:05 Férfi Tízpróba - 6. szám: 110 m gát
7:40 Férfi 110 m gát - 1. forduló
8:00 Férfi Tízpróba - 7. szám: Diszkoszvetés (A-csoport)
8:30 Női 1500 m - 1. forduló
8:45 Női Súlylökés - Selejtező (A és B-csoport)
9:05 Férfi 400 m - 1. forduló
9:20 Férfi Tízpróba - 7. szám: Diszkoszvetés (B-csoport)
9:55 Női 100 m - 1. forduló
11:05 Férfi Tízpróba - 8. szám: Rúdugrás (A és B-csoport)
15:00 Férfi 20 km Gyaloglás - Döntő15:15 Férfi Tízpróba - 9. szám: Gerelyhajítás (A-csoport)
16:30 Férfi Tízpróba - 9. szám: Gerelyhajítás (B-csoport)
17:00 Női Távolugrás - Döntő17:05 Férfi 100 m - Elődöntő
17:10 Női Rúdugrás - Selejtező (A és B-csoport)
17:35 Férfi 800 m - Elődöntő
18:05 Női 400 m - Elődöntő
18:15 Női Diszkoszvetés - Döntő18:35 Férfi Tízpróba - 10. szám: 1500 m
19:05 Női 10000 m - Döntő
19:50 Férfi 100 m - DöntőAugusztus 12. (hétfő)7:30 Női Hétpróba - 1. szám: 100 m
7:40 Férfi Diszkoszvetés - Selejtező (A-csoport)
8:10 Férfi 3000 m akadály - 1. forduló
8:35 Női Hétpróba - 2. szám: Magasugrás (A és B-csoport)
9:05 Férfi Diszkoszvetés - Selejtező (B-csoport)
9:05 Férfi 400 m gát - 1. forduló
9:50 Női 400 m gát - 1. forduló
16:45 Női Hétpróba - 3. szám: Súlylökés (A és B-csoport)
17:00 Férfi Rúdugrás - Döntő17:05 Férfi 110 m gát - Elődöntő
17:35 Női 100 m - Elődöntő
18:05 Férfi 400 m - Elődöntő
18:25 Női Súlylökés - Döntő
18:30 Férfi Kalapácsvetés - Döntő18:35 Női Hétpróba - 4. szám: 200 m
19:15 Női 400 m - Döntő
19:30 Férfi 110 m gát - Döntő
19:50 Női 100 m - DöntőAugusztus 13. (kedd)7:30 Női Hétpróba - 5. szám: Távolugrás (A és B-csoport)
7:35 Női 20 km Gyaloglás - Döntő7:50 Férfi Magasugrás - Selejtező (A és B-csoport)
8:20 Férfi 5000 m - 1. forduló
9:10 Női Hétpróba - 6. szám: Gerelyhajítás (A-csoport)
9:25 Női Hármasugrás - Selejtező (A és B-csoport)
10:25 Női Hétpróba - 6. szám: Gerelyhajítás (B-csoport)
17:00 Férfi Diszkoszvetés - Döntő17:05 Női 400 m gát - Elődöntő
17:35 Női Rúdugrás - Döntő17:40 Férfi 400 m gát - Elődöntő
18:10 Női Hétpróba - 7. szám: 800 m
18:40 Női 1500 m - Elődöntő
19:10 Férfi 800 m - Döntő
19:25 Női 3000 m akadály - Döntő
19:50 Férfi 400 m - DöntőAugusztus 14. (szerda)6:30 Férfi 50 km Gyaloglás - Döntő7:30 Női Kalapácsvetés - Selejtező (A-csoport)
7:40 Női 5000 m - 1. forduló
8:25 Férfi Távolugrás - Selejtező (A és B-csoport)
8:35 Férfi 1500 m - 1. forduló
9:10 Női Kalapácsvetés - Selejtező (B-csoport)
Augusztus 15. (csütörtök)7:30 Férfi Gerelyhajítás - Selejtező (A-csoport)
7:40 Női Magasugrás - Selejtező (A és B-csoport)
7:55 Női 800 m - 1. forduló
8:20 Férfi Súlylökés - Selejtező (A és B-csoport)
8:55 Női 200 m - 1. forduló
9:00 Férfi Gerelyhajítás - Selejtező (B-csoport)
17:00 Férfi Magasugrás - Döntő17:05 Férfi 4 x 400 m - 1. forduló
17:40 Női Hármasugrás - Döntő17:45 Női 200 m - Elődöntő
18:20 Férfi 3000 m akadály - Döntő
18:45 Női 400 m gát - Döntő
19:00 Férfi 400 m gát - Döntő
19:20 Női 1500 m - DöntőAugusztus 16. (péntek)7:30 Női Gerelyhajítás - Selejtező (A-csoport)
7:45 Női 100 m gát - 1. forduló
8:00 Férfi Hármasugrás - Selejtező (A és B-csoport)
8:35 Férfi 200 m - 1. forduló
9:00 Női Gerelyhajítás - Selejtező (B-csoport)
9:30 Női 4 x 400 m - 1. forduló
17:00 Női Kalapácsvetés - Döntő17:05 Férfi 1500 m - Elődöntő
17:30 Férfi Távolugrás - Döntő17:40 Férfi 200 m - Elődöntő
18:10 Férfi Súlylökés - Döntő
18:15 Női 800 m - Elődöntő
18:45 Férfi 5000 m - Döntő
19:15 Női 200 m - Döntő
19:30 Férfi 4 x 400 m - DöntőAugusztus 17. (szombat)13:30 Férfi Maraton - Döntő
16:00 Női Magasugrás - Döntő16:20 Női 100 m gát - Elődöntő
16:35 Férfi Gerelyhajítás - Döntő
16:55 Női 5000 m - Döntő
17:30 Női 100 m gát - Döntő
17:45 Női 4 x 400 m - Döntő
18:05 Férfi 200 m - DöntőAugusztus 18. (vasárnap)14:00 Női Gerelyhajítás - Döntő14:15 Női 4 x 100 m - 1. forduló
14:45 Férfi Hármasugrás - Döntő14:50 Férfi 4 x 100 m - 1. forduló
15:25 Férfi 1500 m - Döntő
15:50 Női 800 m - Döntő16:10 Női 4 x 100 m - Döntő
16:40 Férfi 4x 100 m - DöntőMagyar résztvevők:Férfiak: Baji Balázs (110 m gát), Helebrandt Máté (20 km gyaloglás), Hudi Ákos (kalapács), Kazi Tamás (800 m), Pars Krisztián (kalapács), Rácz Sándor (50 km gyaloglás)
Nők: Madarász Viktória (20 km gyaloglás), Márton Anita (súly), Orbán Éva (kalapács) Szabó Barbara (magas), Zsivóczky-Farkas Györgyi (hétpróba)