Premier League 2020/21

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Tudatában vagyok annak, hogy a kívülálló szurkolók számára ez jelentéktelen dolognak számít, viszont azoknak, akik a nyereség reményében sportfogadással (is) foglalkoznak, azoknak ajánlatos figyelniük az olyan "apróságnak" tűnő dologra is, mint az alábbi.

Bill Shankly 1981. szeptember 29-én halt meg. Megkérdőjelezhetetlenül ő az FC Liverpool történetének legnagyobb menedzsere, akinek köszönhető az utóbbi évtizedekben világhírűvé vált focicsapat. Ezért aztán teljesen egyértelmű volt, hogy a 2020. szeptember 28-án bajnoki mérkőzést játszó FC Liverpool a valaha élt legnagyobb menedzsere emlékére nagyon jól fog játszani.

Mi történt 2020. szeptember 28-án?
Az FC Liverpool erődemonstrációt tartva ellentmondást nem tűrően győzte le az Arsenalt.

http://liverpoolhungary.com/2012/03/14/bill-shankly-2/?fbclid=IwAR3WwujJ_BgbZmg9laPefwZKW_VbCpKUymlX1cFUG7ra68fPDkcp_5p9AvQ#.X3JmxtNKJEs.facebook


Idézetet írta: csabax Dátum szeptember 29, 2020, 13:46:36
Tudatában vagyok annak, hogy a kívülálló szurkolók számára ez jelentéktelen dolognak számít, viszont azoknak, akik a nyereség reményében sportfogadással (is) foglalkoznak, azoknak ajánlatos figyelniük az olyan "apróságnak" tűnő dologra is, mint az alábbi.

Bill Shankly 1981. szeptember 29-én halt meg. Megkérdőjelezhetetlenül ő az FC Liverpool történetének legnagyobb menedzsere, akinek köszönhető az utóbbi évtizedekben világhírűvé vált focicsapat. Ezért aztán teljesen egyértelmű volt, hogy a 2020. szeptember 28-án bajnoki mérkőzést játszó FC Liverpool a valaha élt legnagyobb menedzsere emlékére nagyon jól fog játszani.

Mi történt 2020. szeptember 28-án?
Az FC Liverpool erődemonstrációt tartva ellentmondást nem tűrően győzte le az Arsenalt.

http://liverpoolhungary.com/2012/03/14/bill-shankly-2/?fbclid=IwAR3WwujJ_BgbZmg9laPefwZKW_VbCpKUymlX1cFUG7ra68fPDkcp_5p9AvQ#.X3JmxtNKJEs.facebook

Hát ezt ne vegye senki kezpénznek.  ;D    Nem tudom, hogy  Bill Shankly halala 1981 es a rá 10-15 évre  más kontinenseken született játekosok , hogy kapcsolodnak de mindenki döntse el maga.

Tények az erődemonstrációról es az ellentmondást nem tűrő győzelmekről

-2019  09.28  Sheff.Utd-Pool  0-1
-2018  09.26  Pool-Chelsea    1-2
-2018  09.29  Chelsea-Pool     1-1
-2017  09.26 Spartak M.-Pool  1-1

:beerchug:



Idézetet írta: sunik29 Dátum szeptember 29, 2020, 15:04:35
Hát ezt ne vegye senki kezpénznek.  ;D    Nem tudom, hogy  Bill Shankly halala 1981 es a rá 10-15 évre  más kontinenseken született játekosok , hogy kapcsolodnak de mindenki döntse el maga.

Tények az erődemonstrációról es az ellentmondást nem tűrő győzelmekről

-2019  09.28  Sheff.Utd-Pool  0-1
-2018  09.26  Pool-Chelsea    1-2
-2018  09.29  Chelsea-Pool     1-1
-2017  09.26 Spartak M.-Pool  1-1

:beerchug:
Még egy példa.  ;)

Alex Ferguson születési dátuma: 1941. december 31.

- 2020.01.01. Arsenal - Manchester United 2-0
- 2018.12.30. Manchester United - AFC Bournemouth 4-1
- 2017.12.30. Manchester United - Southampton 0-0
:beerchug:

Nem ellened irom @csabax ,csak az iras szerintem nem segiti a fogadokat, mint az utobbi sem. Es az nem lehet baj ha valaki maskeppen latja vagy csinalja ugyan azt a szakmat.

Inkább érdekesség, mint sem fogadási szempontból fontos tényező.

Példa: Örmény - Török katonai konfliktus ...

Azért lő gólt Mkhitaryan, mert háború van...

Inkább ezen gondolkodjatok el, mert itt lehet jó pénzt keresni:

Soha nem gondoltad volna, de a rókázás most jól fizet

Idézetet írta: sunik29 Dátum szeptember 29, 2020, 15:32:05
Nem ellened irom @csabax ,csak az iras szerintem nem segiti a fogadokat, mint az utobbi sem. Es az nem lehet baj ha valaki maskeppen latja vagy csinalja ugyan azt a szakmat.
Én sem ellened írom @sunik29 , csak hát az írást nem neked szántam. Nem annak szól, aki a beton helyett inkább ilyenekbe köt bele. Hanem inkább azoknak szól az információ, akik egy-egy fogadásnál olyasmire is figyelnek, hogy jeles évfordulója/ünnepe/megemlékezése/stb alkalmából egy adott csapat megpróbál minél jobban teljesíteni.
És bizony az egy dolog, hogy megpróbája, s az már egy totálisan másik dolog, hogy sikerül-e vagy nem sikerül az a próbálkozás. Az FC Liverpool és a Manchester United példáiból is jól lehet látni, hogy nem mindig sikerül a dolog.
Megpróbálják, aztán vagy sikerül, vagy nem sikerül.
És természetesen abszolút semmi baj nincsen azzal, hogy valaki máskeppen látja vagy csinálja ugyanazt a szakmát.

Dr. Pro-val már verettük a City-t. :)

Idézetet írta: csabax Dátum szeptember 29, 2020, 13:46:36
Tudatában vagyok annak, hogy a kívülálló szurkolók számára ez jelentéktelen dolognak számít, viszont azoknak, akik a nyereség reményében sportfogadással (is) foglalkoznak, azoknak ajánlatos figyelniük az olyan "apróságnak" tűnő dologra is, mint az alábbi.

Bill Shankly 1981. szeptember 29-én halt meg. Megkérdőjelezhetetlenül ő az FC Liverpool történetének legnagyobb menedzsere, akinek köszönhető az utóbbi évtizedekben világhírűvé vált focicsapat. Ezért aztán teljesen egyértelmű volt, hogy a 2020. szeptember 28-án bajnoki mérkőzést játszó FC Liverpool a valaha élt legnagyobb menedzsere emlékére nagyon jól fog játszani.

Mi történt 2020. szeptember 28-án?
Az FC Liverpool erődemonstrációt tartva ellentmondást nem tűrően győzte le az Arsenalt.

http://liverpoolhungary.com/2012/03/14/bill-shankly-2/?fbclid=IwAR3WwujJ_BgbZmg9laPefwZKW_VbCpKUymlX1cFUG7ra68fPDkcp_5p9AvQ#.X3JmxtNKJEs.facebook

Ha olyat olvasok, amivel nem értek egyet, akkor nem szeretek csendben lenni :) Szerintem semmi gond nincs azzal, ha valaki leírja az ellenvéleményét, ha azt kulturáltan teszi. Igyekszem erre törekedni. Az meg, hogy ez az esetek 99,9 százalékában esetembem ez csabax-szal történik, az csak azt mutatja, hogy mennyire máshogyan gondolkozunk a világ dolgairól, ami nem baj :)

"Az FC Liverpool erődemonstrációt tartva ellentmondást nem tűrően győzte le az Arsenalt."

És akkor a mondandóm: az első félidőre ez igaz, de aztán a második félidő megváltozott; a Pool balf@sz volt, hogy nem vitte be hamarabb a mindent eldöntő harmadik gólt. Az Arsenal ziccereket hibázott; a meccs alakulása tipikusan olyan érzetet keltett, hogy a Pool rá fog fizetni arra, hogy nem képes lezárni a meccset és ilyenkor szokott a végén a másik fél kiegyenlíteni. Ez tegnap szerencsére nem így alakult, de azért az Arsenal nem lett lealázva. A Pool jobb csapat most ennyi.

Bill Shankly tény, hogy egy óriás, de szerintem manapság már inkább csak a Scousereknek. (Liverpool lakosai magukat nem angoloknak, ,,Scouser"-öknek tartják, mely elnevezés a jellegzetes liverpooli ételből adódik.
Egy Diogo Jotának, egy Minaminonak, Salahnak, de még szerintem az angol játékosoknak sem jut eszébe meccs előtt Shankly. Így az én véleményem az, hogy ennek az adatnak az égvilágon semmi befolyása arra, hogy a Pool játékosok hogyan fognak játszani. Béke :cya:

BREAKING NEWS:
Sadio Mane have covid-19 and will not play the match against Aston Villa.

Ennek a poénnak van előzménye, vagy szimplán ilyen "vicces" fijú ez a Kyle Walker?

Idézetet írta: csabax Dátum október 02, 2020, 23:19:37
BREAKING NEWS:
Sadio Mane have covid-19 and will not play the match against Aston Villa.

Reméljük most már nem növekszik ez a szám a Poolnél, előbb Thiago most meg Mane :'(

Ez az a pont, amikor az Everton-szurkolók elhiszik, aztán karácsonykor átgondolják... :great:

Nem ez az év fordítása, rádasul a nyilatkozat második fele lemaradt, amivel értelmet nyer az egész.

"Guardiola nagy károkat okozott a labdarúgásnak, mert akaratlanul ugyan, de egy olyan rendszert dolgozott ki, amellyel leginkább a Guardiola-csapatot védelmezi" - Bielsa.

https://m4sport.hu/kulfoldi-foci/cikk/2020/10/02/bielsa-guardiola-nagy-karokat-okozott-a-labdarugasnak/