NBA 2010/11, December 18

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


december 19, 2010, 16:22:23, Milan
NBA 2010/11 - December 18-i Mérkőzések:

2010.12.19 1:00   Orlando - Philadelphia   [lb]1.16[/lb]   -   [ex]5.40[/ex]

2010.12.19 1:00   Washington - Miami   -   -   -

2010.12.19 1:30   Cleveland - New York   [ex]2.80[/ex]   -   1.45

2010.12.19 2:00   Chicago - L.A.Clippers   1.16   -   5.40

2010.12.19 2:30   Milwaukee - Utah   [lb]1.87[/lb]   -   1.95

2010.12.19 2:30   San Antonio - Memphis   1.16   -   5.40

2010.12.19 3:00   Denver - Minnesota   1.12   -   6.70

2010.12.19 4:00   Portland - Golden State   -   -   -



Ide lehet írni a véleményeket, tippeket a mérkőzésekkel kapcsolatban!


Sok sikert!  :ok:

Nálam mára a nap ajándéka a NYK HC-je. Nem értem, miért van ilyen alacsonyan a line. Csak arra tudok gondolni, hogy a NYK-nek a MIA-tól elszenvedett vereség, a CLE-nek meg a MIA elleni tisztes helytállás miatt. De alapesetben ezt a Cavs-t 9-10 ponttal kell verniük minimum. És miért ne lenne ez alapeset. Mehet rá egy Amar'e over is. MIA ellen nem tudott villogni, de a CLE-ben max Hickson okozhat gondot, de egy Amar'e kaliberű játékosnak ez nem jelenthet gondot. Sima NYK győzelmet várok.
A másik meccs, ami tetszik, a MIL-UTA találkozó. A tegnapi csúfos vereség után leírják a bookie-k a Jazz-t. Pedig nem szabad. 5 nap alatt játszanak még 3 meccset (a maival együtt), így nem meglepő, hogy a félidei 17 pontos hátrányban nem álltak neki hajtani 100%-os erőbedobással. Pont a nagy sorozat miatt. De ma tiszta lappal indulnak, és javíthatják a tegnapi zakót. Szóval itt egy UTA győzelem van kinézőben, legalábbis nálam. De ez nem annyira biztos tipp, mint az előző, de ezt is nagyon jónak találom. A NYK tipp egy 9/10, a UTA győzelem pedig egy 7,5/10-es tipp nálam.
Csak én látom így, vagy azért akkora nagy hülyeségeket nem írok össze-vissza?

Jó gondolatok, a Knicks mindenképpen erős tipp. A Jazznek is illene valamit mutatni, ráadásul addig kell produkálni, amíg nem másznak bele rendesen a túrába, mert akkor a végére elfáradhatnak a srácok. Mondjuk a Bucks nem rossz otthon...

sziasztok:)

portland - goldenstate meccshez mit szóltok? szerintem hazaiba nem rossz tipp.

Idézetet írta: Torrero17 Dátum december 18, 2010, 17:31:07
sziasztok:)

portland - goldenstate meccshez mit szóltok? szerintem hazaiba nem rossz tipp.
Szia, nem rossz elképzelés, én egyedül azért nem választottam ezt a meccset, mert a POR kevés pontos csapat, a GSW meg tudja dobálni a pontokat, és az olyan meccseken lehet meglepetés is. Például a POR nem tud annyit dobálni, mint a GSW. De ez csak ilyen átlagos felvetés. A GSW mostanában úgyis kevesebb pontot hajít. Már a tavalyihoz képest.

 San Antonio - Memphis   1.16   -   5.40

Ez ütni fog.   ;)
+11-ből nálam ajándék.


#7 december 18, 2010, 21:11:57, th3PR0j3ct0r
Friss átigazolások:

Vince Carter-Marcin Gortat-Mickael Pietrus-2011 1st round draft pick----->PHO
Jason Richardson-Hedo Turkoglu-Earl Clark------->ORL


Gilbert Arenas------>ORL
Rashard Lewis------>WAS


Most erre mit mondjak? Még keresem a szavakat  :o

Bazz ez aztán blockbuster
Így elsőre ki fog Howard helyett játszani, amíg pihen? Ortont bedobják a mély vízbe?
A Washingtonnal történt cserében már nagyobb a fantázia. Lewis a fizetéséhez képest szerintem gyengén játszott. Ha Arenas fejben rendben lesz nagy nyereség lesz az Orlandonak. Bár magasban vékonynak érzem őket.

Mára három tippet lockoltam:

LAC @ CHI
Carlos Boozer Total Points Over 18.5 @1.85
Bwin


Noah kiválásával elég nagy az űr C/PF poszton. Lényegében csak a Gibson/Boozer páros maradt erre a posztra, úgyhogy mindenképpen több időt kell játszania. Az utóbbi időben elég jól megy Carlosnak, igazából tényleg csak az a kérdés, hogy mennyire lehet szoros a meccs. Lényegében úgy számolok, hogy három negyed alatt meg kell lennie, ha annyi idő alatt nem lesz meg, akkor tényleg csak akkor jöhet, ha szoros lesz a meccs. Annyira nem erős tipp, még lehet, hgoy lesz jobb pillanat is Boozert játszani Noah visszatéréséig, de én ma is bepróbálom. Rose is kisebb sérüléssel küzd, de valszeg ő játszik.

Tét: 2/5


GSW @ POR
LaMarcus Aldridge Total Points Over 21.5 @1.85
Nordicbet


Roy ma sem lesz, ha pedig ő nem játszik, akkor általában megszokásból tolom Aldridge-et, már tavaly óta. A határ kicsit túl van húzva, mert az előző két meccsen 30 felett dobált, de én még így is jónak tartom, kb 23-25 pontot várok tőle a GSW ellen. Szoros meccs lehet, akkor pedig a GSW ellen nem kellene, hogy problémát okozzon ezt a határt túldobni. Főleg akkor, ha Camby és Przybilla sem lesz, mert akkor a helyzet hasonló, mint a CHI-nál, kb 0 depth PF/C posztokon...

Tét:2/5


NYK @ CLE
NYK-4.5 @1.89
Unibet


Ezt már előttem kifejtette Lord, 100%-ig egyetértek vele.

Tét:2/5

GL Mindenkinek


Nálam egy NYK -4,5 + Aldridge over kombiban és PHI+9,5 szólóban játszik

Idézetet írta: F_Kazarian Dátum december 18, 2010, 23:14:35
Nálam egy NYK -4,5 + Aldridge over kombiban és PHI+9,5 szólóban játszik

hello

ezt melyik iroda engedi kötésben?

thx

GL

Idézetet írta: gomes66 Dátum december 18, 2010, 23:22:18
hello

ezt melyik iroda engedi kötésben?

thx

GL

Kaz sztem a Fortunawinnél tolta, persze nem biztos, mindenesetre ott 100%, hogy lehet.

ui: hozzá kell tenni, hogy náluk csak a rendes játékidő számít, legalábbis player propsnál biztosan, volt már vele szép szopásom...

Idézetet írta: th3PR0j3ct0r Dátum december 18, 2010, 23:25:12
Kaz sztem a Fortunawinnél tolta, persze nem biztos, mindenesetre ott 100%, hogy lehet.

ui: hozzá kell tenni, hogy náluk csak a rendes játékidő számít, legalábbis player propsnál biztosan, volt már vele szép szopásom...

köszi,

Akkor nézek máshol, a fortunán nem vagyok... sok rosszat hallottam róluk régebben.
Mennyire korrekt iroda?

Én ma megőrültem, és tettem egy 3-as kötést: UTA - NYK HC - CHI