Sportfogadas NLH Championship

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Érdeklődöm, hogy ezzel a versenysorozattal mi a helyzet? Az imént néztem a kliensben és nem találtam a kiírt versenyek között. Akkor ez most véglegesen megszünt, vagy én néztem rosszul?  ???

Engem is érdekelne, de nagy a csend itt! Hosszú még a mai nap, reméljük, hogy lesz döntés, és pozitív....... ::)

Ha lesz, engem is érdekel! Elindítom rajta az "oldalkocsimat"...

Sajnos a döntés nem feltétlenül pozitív.

Annak következtében, hogy az utóbbi versenyek elmaradtak, s sokszor alig volt egy pár jelentkező a versenyre úgy döntöttünk, hogy a Bet365-ös buy-inos versenyt megszüntetjük.

A jó hír viszont, hogy ennek kárpótlására létre fogunk hozni egy PokerStars HomeGames versenyt, amely remélhetőleg jobban fog működni.  :ok:


Idézetet írta: Milan Dátum április 04, 2011, 20:52:38
A jó hír viszont, hogy ennek kárpótlására létre fogunk hozni egy PokerStars HomeGames versenyt, amely remélhetőleg jobban fog működni.  :ok:

A jelenleginél csak jobban. Egyébként szerintem jó ötlet hogy egy sokkal népszerűbb, több ember számára könnyebben elérhető teremben lesznek a versenyek. Hajrá :ok:

Idézetet írta: Milan Dátum április 04, 2011, 20:52:38
Sajnos a döntés nem feltétlenül pozitív.

Annak következtében, hogy az utóbbi versenyek elmaradtak, s sokszor alig volt egy pár jelentkező a versenyre úgy döntöttünk, hogy a Bet365-ös buy-inos versenyt megszüntetjük.

A jó hír viszont, hogy ennek kárpótlására létre fogunk hozni egy PokerStars HomeGames versenyt, amely remélhetőleg jobban fog működni.  :ok:



Nekem nem sikerült a homegames kísérlet sem, 3-4  induló volt általában...  :(

Idézetet írta: gigazo Dátum április 04, 2011, 21:24:36
Nekem nem sikerült a homegames kísérlet sem, 3-4  induló volt általában...  :(

Egy próbát megér...

Persze mindenképp, ha értelmes létszám várható én biztosan jövök :)

Hát szerintem bet365-n többen fogadnak (ergó többnek van pénze) mint ahányan pokerstarson aktívan játszanak.. én pl azt sem tudom, hogy számlám van-e ott szóval én biztos nem fogok indulni egyszersem.

Itt meg 2x maradt el kb mert nem volt elég létszám, de akkor is nem lehetett sokszor tudni, hogy most lesz-e verseny vagy nem lesz, illetve volt olyan, hogy nem lett megrendelve a verseny és utolsó pillanatban szóltatok, nem csoda, hogy az emberek már kiestek a ritmusból és máskor kevesebben jöttek. Szerintem egy kis erőfeszitéssel meg lehetett volna menteni a dolgot, na de mindegy.. kétlem, hogy pokerstarson nagyobb sikere lesz a dolognak.

Idézetet írta: ab_aevo Dátum április 06, 2011, 16:45:22
Hát szerintem bet365-n többen fogadnak (ergó többnek van pénze) mint ahányan pokerstarson aktívan játszanak.. én pl azt sem tudom, hogy számlám van-e ott szóval én biztos nem fogok indulni egyszersem.

Itt meg 2x maradt el kb mert nem volt elég létszám, de akkor is nem lehetett sokszor tudni, hogy most lesz-e verseny vagy nem lesz, illetve volt olyan, hogy nem lett megrendelve a verseny és utolsó pillanatban szóltatok, nem csoda, hogy az emberek már kiestek a ritmusból és máskor kevesebben jöttek. Szerintem egy kis erőfeszitéssel meg lehetett volna menteni a dolgot, na de mindegy.. kétlem, hogy pokerstarson nagyobb sikere lesz a dolognak.

Teljesen egyetértek ab-al. Meg lehet, hogy sokan tolják innen a fórumról a starson, de azokat nem ismerjük, mert soha nem írnak be, de pl itt bet365-ön 99%-ban olyanok voltunk akik nap mint nap megfordulnak az oldalon, sokan már személyesen is beszéltek egymással meg itt az oldalon chaten is váltanak néhány szót stb. Szóval lehet meglesz a starson a létszám, de nem azokból akik rendszeresen itt vannak az oldalon és picit is már ismerik egymást. De lehet rosszul gondolom. Egyébként ahogy ab is leírta, ha mindig időben ki lett volna hirdetve a verseny akkor szerintem meglett volna a létszám. Pl egy időben kiküldtétek hírlevélben is, de én az utolsó 3-ról már azt sem kaptam, gondolom akkor más sem mindig kapta meg.
Meg nem lehetne ilyen bajnokságszerűen csinálni, hogy a helyezettek pontokat kapnak és X torna után az első helyezett kap valamit. Lehet hogy erre többen felkapnák a fejüket, és többen neveznének...

Én is egyetértek ab-al az okokat tekintve, bár én valószínűleg elindulok a pokerstarson is, de az kevésbé biztos, mint a bet365...

Csatlakozom a három előttem szólóhoz.

Biztos, nembiztos, a bet365-ös poker is meghalt ezek után meg nincs miről beszélni.

Őszintén engem is érdekelt a dolog (de csak 1x indultam rajta), de én nem a Bet365-ön vagyok, nem szoktam nap mint nap fogadni az oldalukon, és most heti 1 pókerezés kedvéért nem akartam csak úgy töltögetni. Nálam ez volt az egyedüli ok, amiért többször nem jelentkeztem rá.
Esetleg nem lehet valami olyasmit, hogy egy egész hálózatból lehessen rá regelni? Pl Bet365 is Ongame-es felület, a Bwin is, a Betfair is és így tovább?

(Amúgy nem ab-al, hanem ab-bal, bocsi az offért de kurvára bassza a szememet.)

Mentségemre szóljon, hogy minden egyes alkalommal ha verseny volt, akkor én hírlevélben kiküldtem azt.

Azt, hogy miért nem kaptátok meg azt nem tudom...lehet, hogy pont a "spammek" közé került...ki tudja.

Én ennyit tudtam tenni ennek a versenynek az érdekében. Ha valaki jobban teljesít, s efelől nincs kétségem, akkor megkérem, hogy a továbbiakban vállalja fel a verseny megrendezését.

Azt sem zárom ki, hogy ha több időm lenne akkor tudnám jobban is reklámozni, de most valljuk be: nem pókeroldalról van szó, tehát nem az a prioritás, illetve miért kellene mindig bejelenteni, ha az alapemberek tudják/tudták hogy hétfőn esténként turné.

Megrendezés szempontjából 2-3-szor maradt el technikai okok miatt, de annyi.