Vegas Sports

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: MessiÁs Dátum július 07, 2023, 22:29:52Elhúztad jobbra a csúszkát minden esetben amikor bónusszal próbáltál fogadni hogy abból kivánod a tétet megtenni?

Szerintem nálad azért van ez mert te a sportfogadás
bónuszt vetted igénybe, míg a másik hozzászóló az első befizetési bónuszt.
Én is az első befizetési bónuszt vettem igénybe ami 100% volt, de csak akkor lehetett belőle játszani ha a sajàt pénzed elbuktad, illetve ha kiutalást kérsz akkor is elbukod a teljes bónuszt, szerintem ez eddig egy elég inkorrekt iroda

#46 július 08, 2023, 01:08:53, MessiÁs
Idézetet írta: milcity Dátum július 08, 2023, 00:46:38Szerintem nálad azért van ez mert te a sportfogadás
bónuszt vetted igénybe, míg a másik hozzászóló az első befizetési bónuszt.
Én is az első befizetési bónuszt vettem igénybe ami 100% volt, de csak akkor lehetett belőle játszani ha a sajàt pénzed elbuktad, illetve ha kiutalást kérsz akkor is elbukod a teljes bónuszt, szerintem ez eddig egy elég inkorrekt iroda

Az első befizetési bónusz az kaszinó.
Csak a sport bónusz ami használható fogadásra..




Promóció eredeti meghirdetési ideje:
    2021.01.15. 12:00
Igényelhető:
    2023.06.01. 00:00 - 2023.07.31. 12:00
Igénylés feltétele:
    Első befizetés, bónusz kiválasztása
Kivétel:
    Offline készpénzes befizetés és banki utalás
Minimum befizetés:
    5.000 forint (Paysafe: 5.263 Ft Skrill/Neteller: 10.526 Ft)
Maximum bónusz:
    100.000 forint
Tétrakási követelmény:
    A bónuszösszeg 40-szerese

Tétrakási követelmény teljesíthető:
    2023.07.31. 12:00-ig

Szinte biztos hogy rossz bónuszt választottál ki a befizetéskor. @tsabigo

Idézetet írta: MessiÁs Dátum július 08, 2023, 01:06:55Szinte biztos hogy rossz bónuszt választottál ki a befizetéskor. @tsabigo
Nem tudtam vele semmit csinálni, töröltem a bónuszt. Igazából nem egy óriási pénz volt, csal a minimmális 5000 forintot fizettem be, csak bosszantó. Maga az oldal (mind kinézetben, technikai megoldásokban) csak minimális szintlépés a tippmixpro-hoz képest. Talán egyszer később még próbálkozom vele.

Idézetet írta: tsabigo Dátum július 08, 2023, 10:04:32Nem tudtam vele semmit csinálni, töröltem a bónuszt. Igazából nem egy óriási pénz volt, csal a minimmális 5000 forintot fizettem be, csak bosszantó. Maga az oldal (mind kinézetben, technikai megoldásokban) csak minimális szintlépés a tippmixpro-hoz képest. Talán egyszer később még próbálkozom vele.

Egyáltalán nincs igazad. Elcseszted a bónuszt és kész. Ez az oldal ezerszer jobb mint a tippmixpro, pedig amikor a tesztidőszak volt és megvolt az első benyomás, én is oltottam.

Sokkal gyorsabb az oldal, sokkal gyorsabb a fogadások megtétele és a meccs felületének betöltése, jobbak az oddsok, ezerszer több meccs és opció érhető el, stb.
Elsőre kicsit katyvasz volt, azóta már teljesen átlátom hogy mi-hol van.

Valaki esetleg, aki igénybe vette az első napon a sportfogadásos befizetési bónuszt és megjelent neki második körben is újból a módosítás után, engedte az oldal, hogy újból igénybe vegye? :)

én  holnap meg tudom mondani,
akkor záródik le az első köri forgatásom,
( hajnali meccs )

..az ajánlatok ,ahogy ők nevezik kampányok, között ott van...

befizettem  és  megkaptam a  20 ezret !

..úgy olvasom,hogy a  bónusz összegből kell forgatni 5ször...

(  az eredeti bónusznál a saját befizetésből kellett,csak akkor számolta be a megforgatásba )

Micsoda társaság... Mától épp 50 ezres befizetési bónusz van náluk, hagytam is magam elcsábulni, hogy regisztráljak. (megjegyzem, jó régen már regiztem itt, akkor valami ingyen pöris akció volt, még a kaszinós idejükben, majd később a rendszer üzengetett, hogy lejár valamelyik okmányom, de sosem léptem be, nem is foglalkoztam velük, nem is érdekelt stb., majd talán emiatt kizárhattak, megszüntették a regemet - most ugyanazzal az emillel tudtam regisztrálni).
Feltöltöttem az okmányokat az azonosításhoz, de a lakcímkártya nem tetszett nekik, állítólag nem látszik a laminálás, meg néhány ékezet nem kivehető.
Csináltam új fotót, az sem tetszett. Aztán harmadikat, negyediket, szép fényviszonyokkal, legjobban kivehető módon - egy sem volt jó. A chatnél is próbálkoztam, a nő ugyanezt szajkózta. Végül még próbálkoztam vagy 2-szer, 5 megabájtos fotóval is, de hát mit tegyek, ha a lakcímkártyám olyan, hogy bizonyos ékezetek (születési helynél) tényleg nem a legtökéletesebbek, de gyárilag olyanok, a laminálás alatt még csak megkopva sincs.
Végül hagytam a fenébe az egészet, nem ez lesz az újabb hely, ahol a pénzemet elveszítem...

...remélem megtartják a jóóóó szokásukat,
most jött 1 foci bónusz,
20000ft......
:-))

Idézetet írta: flamman Dátum július 19, 2023, 12:03:23Micsoda társaság... Mától épp 50 ezres befizetési bónusz van náluk, hagytam is magam elcsábulni, hogy regisztráljak. (megjegyzem, jó régen már regiztem itt, akkor valami ingyen pöris akció volt, még a kaszinós idejükben, majd később a rendszer üzengetett, hogy lejár valamelyik okmányom, de sosem léptem be, nem is foglalkoztam velük, nem is érdekelt stb., majd talán emiatt kizárhattak, megszüntették a regemet - most ugyanazzal az emillel tudtam regisztrálni).
Feltöltöttem az okmányokat az azonosításhoz, de a lakcímkártya nem tetszett nekik, állítólag nem látszik a laminálás, meg néhány ékezet nem kivehető.
Csináltam új fotót, az sem tetszett. Aztán harmadikat, negyediket, szép fényviszonyokkal, legjobban kivehető módon - egy sem volt jó. A chatnél is próbálkoztam, a nő ugyanezt szajkózta. Végül még próbálkoztam vagy 2-szer, 5 megabájtos fotóval is, de hát mit tegyek, ha a lakcímkártyám olyan, hogy bizonyos ékezetek (születési helynél) tényleg nem a legtökéletesebbek, de gyárilag olyanok, a laminálás alatt még csak megkopva sincs.
Végül hagytam a fenébe az egészet, nem ez lesz az újabb hely, ahol a pénzemet elveszítem...

"Uram, miért nem játszik nálunk?"
Mert szar a laminálás.  ;D

Idézetet írta: Admin Dátum július 19, 2023, 17:52:06"Uram, miért nem játszik nálunk?"
Mert szar a laminálás.  ;D

Ez jó.
Amúgy a személyimről szerintem hülyébb fotók voltak, abba nem kötöttek bele. Lehet, mert az nincs laminálva :)

(De kérdem én: most nem mindegy volna amúgy nekik, hol lakom?? A személyi sokkal lényegesebb)

Idézetet írta: flamman Dátum július 19, 2023, 18:13:07Ez jó.
Amúgy a személyimről szerintem hülyébb fotók voltak, abba nem kötöttek bele. Lehet, mert az nincs laminálva :)

(De kérdem én: most nem mindegy volna amúgy nekik, hol lakom?? A személyi sokkal lényegesebb)

Lehet majd megkérnek, hogy személyesen vidd be nekik, valamelyik kaszinójukba. Kárpótlásként még kapsz egy zsetont is.

Sziasztok!

Milyen befizetés elérhető most ide??
Egy 3 nappal ezelőtti képernyőfotón az látszik, hogy nem megy a SimplePay, K&H befizetés.

Idézetet írta: lazanyja Dátum július 24, 2023, 16:46:36Sziasztok!

Milyen befizetés elérhető most ide??
Egy 3 nappal ezelőtti képernyőfotón az látszik, hogy nem megy a SimplePay, K&H befizetés.

Az csak átmeneti hiba lehetett. Minden elérhető ami az oldalon látszik.