Vegas Sports

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: havenofear Dátum szeptember 28, 2023, 17:26:04És hol fog forgatást számolni? Nem látom sehol, hogy 100k-t kéne forgatnom. A forgatásba egyébként mindkét zsebből tett fogadás beleszámít?

Kell ott lennie valaninek ahol lathatod hogy allsz..en ugy emlekszem nalam volt.
Es ha minden igaz minden fogadas beleszamit. De el kell olvasni a bonusz szabalyait.

Idézetet írta: havenofear Dátum szeptember 28, 2023, 17:16:12Megpróbáltam a 1st depót, de eddig elég fura.





Most akkor van bónuszom vagy nincs?

Sajnos megszívtad. :(
Ugyanez történt velem. Ha keresgélsz kicsit a hozzászólásaim között, megtalálod leírva az egészet.
Röviden: nem tettem be az egyik pipát, befizettem, bónusz sehol. Mentem az ügyfélszolgálathoz, és nem segítenek, csak a szabályzatukból küldözgetnek részeket, hogy le van írva, figyelnem kellett volna, nem jár a bónusz.
Majd emiatt egyből ki akartam kérni a pénzt, de nem adják, meg kell forgatni.
500 Ft-os fogadásokkal pedig tegnap letiltottak. :D
Tudtam, hogy más is fog még így járni, mert ez nem normális, ahogy az ügyfelekhez állnak.
A legtrógerebb banda, akikkel 25 év alatt találkoztam...

#137 szeptember 28, 2023, 19:08:53, havenofear
Idézetet írta: Rézmalac Dátum szeptember 28, 2023, 18:39:34Sajnos megszívtad. :(
Ugyanez történt velem. Ha keresgélsz kicsit a hozzászólásaim között, megtalálod leírva az egészet.
Röviden: nem tettem be az egyik pipát, befizettem, bónusz sehol.

Biztos, hogy bepipáltam mindent + elvileg felajánlja a lehetőséget, hogy a bónuszösszegből fogadjak. Utóbbi is furcsa, nagyon régen kaptam már olyan bónuszt, amivel freerollozni lehet.

edit: az első fogadás után megjelent a forgatás állása is.

Idézetet írta: havenofear Dátum szeptember 28, 2023, 18:57:32Biztos, hogy bepipáltam mindent + elvileg felajánlja a lehetőséget, hogy a bónuszösszegből fogadjak. Utóbbi is furcsa, nagyon régen kaptam már olyan bónuszt, amivel freerollozni lehet.

edit: az első fogadás után megjelent a forgatás állása is.

Akkor jó. Bocs, nem akartam pánikot kelteni.

Idézetet írta: havenofear Dátum szeptember 28, 2023, 18:57:32Biztos, hogy bepipáltam mindent + elvileg felajánlja a lehetőséget, hogy a bónuszösszegből fogadjak. Utóbbi is furcsa, nagyon régen kaptam már olyan bónuszt, amivel freerollozni lehet.

edit: az első fogadás után megjelent a forgatás állása is.
Ezt is bepipáltad: Hozzájárulok ahhoz, hogy a pénzemet Lölö számlájára küldjék?

Idézetet írta: Rézmalac Dátum szeptember 28, 2023, 19:21:20Akkor jó. Bocs, nem akartam pánikot kelteni.
[/quote
A felso kepen ott van hogy sports bonus 20k.
Nagyon okos megoldas. A masik sorban meg 0. Valoban megtevesuto.

Nálam a bónusz nem volt látható a jelenlegi bónuszok menüben a befizetés után, de a Fogadásaim rész alatt ott volt mint igényelt bónusz és korrekten számolta a forgatást is.
Elvileg a befizetési bónusznál csak a bónuszból megtett tétek számítanak...

Idézetet írta: Knapp Dátum szeptember 28, 2023, 23:48:45Elvileg a befizetési bónusznál csak a bónuszból megtett tétek számítanak...
És ha elveszted a bónuszösszeget, akkor törlődik a bónusz vagy a depót is el kell hozzá veszteni?

Tök logikátlan az egész.



A bónuszok összesen hogy lehet kevesebb, mint a sportfogadási bónusz?

Idézetet írta: havenofear Dátum szeptember 29, 2023, 09:10:32És ha elveszted a bónuszösszeget, akkor törlődik a bónusz vagy a depót is el kell hozzá veszteni?

Tök logikátlan az egész.



A bónuszok összesen hogy lehet kevesebb, mint a sportfogadási bónusz?


A bónuszok összesen az igénybe vett bónusz, az ugye a forgatási követelmény alapja.

A sportfogadási bónusz a bónuszod illetve az abból elért nyereményed.
Ha ez nullázódik, akkor elbuktad a bónuszt és nem lesz további forgatási követelmény.
(csak a bónuszösszegből lehet bónuszt forgatni, így utána már nem is tudná számolni a forgatást)

A befizetett összegre egyszeres forgatás azért van, mielőtt kifizetést kérnél, de ott szerintem odds minimum sincsen.

A bónuszok összesen talán azért is van feltüntetve, mert azt állítják, hogy egyszerre több bónuszod is lehet, de csak az egyiket forgathatod.

Szóval lehet, hogy egy új regisztráló a kezdő sportfogadás bónuszt és a hétvégi top5 bónuszt is aktiválhatja két különböző befizetéssel egymás után, még az első bónusza kiforgatása előtt?!

Tájékoztatás céljából (hiszen azért vannak a fogadóirodák topikjai), de kissé mégis félve írnám le, mert egyesek szerint, aki itt játszik vagy valami jót mond az csak egy #uzi fideszes lehet.. :crazy:

Szóval az első banki kiutalásom még a múlt héten 2 nap alatt jött meg, de a tegnap reggel indított kifizetés már ma a számlámon. Azt hiszem erre azért mondhatjuk, hogy korrekt.

Szerintem nem fideszes lesz valaki, ha elkezd vegason fogadni, hanem beletörődő. Beéri kevesebbel is, de nyilván ez meg a pro fixen elérhető jelenleg, ezért részben érthető is.

Latzka nem ellened írtam :)

Idézetet írta: TiB Dátum szeptember 29, 2023, 19:41:11Szerintem nem fideszes lesz valaki, ha elkezd vegason fogadni, hanem beletörődő. Beéri kevesebbel is, de nyilván ez meg a pro fixen elérhető jelenleg, ezért részben érthető is.

Latzka nem ellened írtam :)


A vegas önmagában kevesebb lenne, de más irodák mellé ugyanúgy jól jön, mint a pro...

Tavasszal részt vettem egy online csoportos közvélemény-kutatáson, ahol azt firtatták, mi kéne ahhoz, hogy egy új, legális online fogadóirodánál játsszak.
Elmondtam őszintén, hogy engem, mint laikus amatőrt, a bónuszokkal tudnának megfogni...

Mondták, hogy köszönik a véleményemet és adtak 7000 ft-ot.
Akkor még nem tudtam, hogy ez csak egy csodálatos "barátság" kezdete.

Nekem kicsit ilyen betclic szint, több dolog zavar, mint amennyi tetszik, de heti 5000 ft-ért hajlandó vagyok kicsit elnéző lenni.


Na ez meg a betathome promóra emlékeztet, ahol egy sportkocsi volt a fődíj...
Ez ugyan kaszinó promó és minket nem érint, de "érdekes".

1. A promóció 2023.06.09-én 00:00-tól kezdődik. A promóció legkésőbb 2024.07.31-én ér véget vagy akkor, ha már csak hat játékos van versenyben azért, hogy részt vehessen a sorsoláson.
2. A promócióban való részvétel első feltétele, hogy regisztrációdat befejezd legkésőbb 2023.06.08. 23:59-ig.
3. A promócióban való részvétel másik feltétel, hogy 2023.06.09. 00:00-tól kezdődően játssz velünk minden nap és pörgess legalább 6.000 forint értékben a Vegas.hu online kaszinóban. Nem kell egy összegben pörgetned, bármelyik játékon játszhatsz, akár többet is kipróbálhatsz.
4. A promóció legkésőbb 2024.07.31-én ér véget vagy akkor, ha már csak hat játékos van versenyben azért, hogy részt vehessen a sorsoláson. Amennyiben 2024.07.31. napján 6-nál több játékos van versenyben, akkor a Szervező meghosszabbítja a promóció időtartamát addig, amíg már csak 6 játékos marad versenyben.


Helyesen:
a  promóció 2024.07.31-én véget ér, amennyiben 6, vagy ennél kevesebb játékos van versenyben.

Idézetet írta: Knapp Dátum október 01, 2023, 18:15:21Na ez meg a betathome promóra emlékeztet, ahol egy sportkocsi volt a fődíj...
Ez ugyan kaszinó promó és minket nem érint, de "érdekes".

1. A promóció 2023.06.09-én 00:00-tól kezdődik. A promóció legkésőbb 2024.07.31-én ér véget vagy akkor, ha már csak hat játékos van versenyben azért, hogy részt vehessen a sorsoláson.
2. A promócióban való részvétel első feltétele, hogy regisztrációdat befejezd legkésőbb 2023.06.08. 23:59-ig.
3. A promócióban való részvétel másik feltétel, hogy 2023.06.09. 00:00-tól kezdődően játssz velünk minden nap és pörgess legalább 6.000 forint értékben a Vegas.hu online kaszinóban. Nem kell egy összegben pörgetned, bármelyik játékon játszhatsz, akár többet is kipróbálhatsz.
4. A promóció legkésőbb 2024.07.31-én ér véget vagy akkor, ha már csak hat játékos van versenyben azért, hogy részt vehessen a sorsoláson. Amennyiben 2024.07.31. napján 6-nál több játékos van versenyben, akkor a Szervező meghosszabbítja a promóció időtartamát addig, amíg már csak 6 játékos marad versenyben.


Helyesen:
a  promóció 2024.07.31-én véget ér, amennyiben 6, vagy ennél kevesebb játékos van versenyben.


Ennek tuti köze van hozzá, hogy a vegas szoftverét az szolgáltatja, aki a bet-at-home-ét is.