SPF Race to 10 - Toplista

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: borsod1984 Dátum augusztus 26, 2022, 20:00:57Akkor csak elirtam az Oddsot
Hidd el ismerem a szabályokat mivel már pár hónapja jatszok
De ha gondolod néz utána az unibeten
Látom te figyeled mások tippjeit
Látom grof19 tippjet is nézted
És szerintem az nyertes mert ha jól tudom a hosszabbítás is benne van

Persze hogy figyelem. Nagyon jó kis kombikat lehet összerakni a memberek tippjeiből. Bár itt is vannak akit kiemelten kell kezelni, s van akit kevésbé. Én az eredményeken tudtam már csak utána nézni a teniszednek, de felfelé mozgó odds-szal is 1.36 volt a közvetlen meccs előtti odds. Ez azonban nem zárja ki, hogy ne lett volna nagyobb. Ezt nem tisztem eldönteni. Az viszont biztos, hogy grof19 kolléga tippje az nem volt jó. Hidd el, 20 év fogadása után, már tudom, hogy beleszámít-e egy adott irodánál a hossz. vagy sem. Főleg, hogy fociról van szó. Szép is lenne, ha az arra a meccsre tett 4.5 gól fölötti opciót is fizetnék az említett irodánál. Ami ugyebár "csak" hosszabbítás után lett meg.

Idézetet írta: szumi0411 Dátum augusztus 26, 2022, 23:07:49Szerencsére mindenhol ott van, és mindenkit figyel.

És neked ezzel mi a gondod?

Idézetet írta: borsod1984 Dátum augusztus 26, 2022, 18:11:589pont
Ezek után szívből szorítok a Betis meccshez, de az a tipped is sajnos ütközik a szabály egyik pontjával. De biztos más is észreveszi, vagy lehet, hogy csak vészmadárkodom.

Idézetet írta: curpy82 Dátum augusztus 26, 2022, 23:10:21És neked ezzel mi a gondod?
Az égvilágon semmi, csak megjegyeztem.

Idézetet írta: szumi0411 Dátum augusztus 26, 2022, 23:11:42Ezek után szívből szorítok a Betis meccshez, de az a tipped is sajnos ütközik a szabály egyik pontjával. De biztos más is észreveszi, vagy lehet, hogy csak vészmadárkodom.
Na ez a tippem miben ütközik

Idézetet írta: szumi0411 Dátum augusztus 26, 2022, 23:11:42Ezek után szívből szorítok a Betis meccshez, de az a tipped is sajnos ütközik a szabály egyik pontjával. De biztos más is észreveszi, vagy lehet, hogy csak vészmadárkodom.
Francba most láttam h nagyobb az odsz
K.....életbe

Idézetet írta: borsod1984 Dátum augusztus 26, 2022, 23:30:56Francba most láttam h nagyobb az odsz
K.....életbe
Ez amatőr hiba pedig pont ma olvastam
Mert eddig nem jutottam meg soha el

Nyertes ma meglett a 10.pont vagy csak a 9.pont de már össze vagyok kuszálva. Itt is megkérem az Admint nézzen utána és jelezze.Köszönöm.

Idézetet írta: grof19 Dátum augusztus 27, 2022, 18:06:46Nyertes ma meglett a 10.pont vagy csak a 9.pont de már össze vagyok kuszálva. Itt is megkérem az Admint nézzen utána és jelezze.Köszönöm.

Szia! 1-et hibáztál tehát 9 pontod van! Ha ma jön a 12-ik tipped akkor megvan a 10! Jól össze keverted magad! Sok sikert és nyerd meg ma!  :cya:

Hosszabbítás miért nem megy bele a tippbe



Idézetet írta: horzol Dátum augusztus 28, 2022, 17:14:42Max 8 pontod lehet az 1,33-as tipped az érvénytelen!
Erre írtam már curpynak is mert ő vette észre 1,53 volt az odsz csak elirtam
De adminnak is írtam
Ő meg nem reagált

Végül is akkor nem 9 hanem 8 pontom van mert elirtem a 2 Tipp odszat

Idézetet írta: borsod1984 Dátum augusztus 28, 2022, 17:51:19Erre írtam már curpynak is mert ő vette észre 1,53 volt az odsz csak elirtam
De adminnak is írtam
Ő meg nem reagált

Persze, az Admin dönti el, ha van róla képed, hogy 1,53 volt akkor nem lesz probléma!  :ok: