Curling EB 2012

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: Powell Dátum december 11, 2012, 10:24:45
Murdoch borzalmasan játszott és végül az egész csapat hozzá idomult ezúton is köszönöm neki :great:

Köszi a tippet, igaz csak 1.4-ért tudtam elkapni, de még így is bőven megérte :)

A Magyarok, de szépen visszajöttek 1-5-ről, és még a sanszuk is megvolt a győzelemre. Nem semmi, hogy a Magyar curling csapatot láthattuk a TV-ben :)

Ma délután 4-től játszunk a ruszkikkal: Oroszország-Magyarország 1,20-4,00
Szerintetek mennyi esélyünk van? A ruszkik akár még odaférhetnek a 4. helyre. Délelőtt egész jók voltunk a németek ellen, bár kellett hozzá a német gyengélkedés is. 1,20 szerintem nem egy rossz odds a ruszkikra.

Idézetet írta: Cesc18 Dátum december 11, 2012, 10:51:58
Köszi a tippet, igaz csak 1.4-ért tudtam elkapni, de még így is bőven megérte :)

A Magyarok, de szépen visszajöttek 1-5-ről, és még a sanszuk is megvolt a győzelemre. Nem semmi, hogy a Magyar curling csapatot láthattuk a TV-ben :)
Nincs mit ;) Egészen paradés volt ahogy visszajöttünk egy kis szerencse kellett volna a végére.

Idézetet írta: hurkabalint Dátum december 11, 2012, 11:36:55
Ma délután 4-től játszunk a ruszkikkal: Oroszország-Magyarország 1,20-4,00
Szerintetek mennyi esélyünk van? A ruszkik akár még odaférhetnek a 4. helyre. Délelőtt egész jók voltunk a németek ellen, bár kellett hozzá a német gyengélkedés is. 1,20 szerintem nem egy rossz odds a ruszkikra.

Oroszország-Magyarország 7-4 :ok:

Lányoknál szerintem ma a Skót-Orosz-Dán trió nem fog betlizni, igaz csak 1.45, de jó esély van rá, hogy jön.

Amúgy élőben jó erre fogadni...skót-német meccsen 3/3 jött :) Az Unibeten nem is reagálnak túl gyorsan a dolgokra...

Németország - Franciaország 2  1,67

A német válogatott ezt az eb-t a formálódásra,vérfrissítésre szánta ez mostanra világossá vált.Elég szépen megszorítottuk a németeket mi is.Sőt ki merem jelenteni megverhetük volna őket pusztán fortuna nem volt elég kegyes hozzánk.A franciák az oroszat majdnem elcsípték.A norvégokat sikerült is.Az eb elejéhez képest jobban játszanak a németek,de ez még nagyon kevés ahhoz hogy legyőzzék a gallokat.A sok vereségért itt az esély visszavágni a franciáknak.Máskor nem biztos hogy lesz ilyen alkalom.

Most a Dán-Olasz meccsel mi lesz? Mert a honlap azt írja, hogy 6-6 az állás és még tart és bet365-ön is még függőben van. Mikor játsszák le vagy folytatják?

Idézetet írta: Powell Dátum december 12, 2012, 14:58:13
Németország - Franciaország 2  1,67  9-12  :ok:
A német válogatott ezt az eb-t a formálódásra,vérfrissítésre szánta ez mostanra világossá vált.Elég szépen megszorítottuk a németeket mi is.Sőt ki merem jelenteni megverhetük volna őket pusztán fortuna nem volt elég kegyes hozzánk.A franciák az oroszat majdnem elcsípték.A norvégokat sikerült is.Az eb elejéhez képest jobban játszanak a németek,de ez még nagyon kevés ahhoz hogy legyőzzék a gallokat.A sok vereségért itt az esély visszavágni a franciáknak.Máskor nem biztos hogy lesz ilyen alkalom.

Idézetet írta: inter08 Dátum december 12, 2012, 21:01:10
Most a Dán-Olasz meccsel mi lesz? Mert a honlap azt írja, hogy 6-6 az állás és még tart és bet365-ön is még függőben van. Mikor játsszák le vagy folytatják?

Olaszok nyertek 7-6-ra! Mutatta az Eurosport. :)

Oroszország Nők - Dánia Nők 1  1,55