SPF - Budapest

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


SPF Open: Ki lesz a végső győztes?

gerry
2 (6.1%)
Milan
5 (15.2%)
vmlinuz
2 (6.1%)
mölli
4 (12.1%)
szalist
5 (15.2%)
misk@
3 (9.1%)
Pozzato
2 (6.1%)
csacsa44
10 (30.3%)

Összes szavazó: 31

Szavazás lezárva: szeptember 26, 2014, 17:40:42

#210 július 27, 2014, 10:25:10, csacsa44
SPF Open II.

Hely: Budapest, Magyarország
Dátum: Szeptember 27., szombat
Játékosok száma: Később
Pályaborítás: Salak
Nyeremény:   SPF-kupa
Részvételi díj: 5000.-  Tartalma: pályabérleti díj, ásványvíz, "uzsonna", bográcsvalami (szarvas, vaddisznó vagy csülök, később megbeszéljük), sör, bor, pálinka, üdítő.
A tornát követő egy héten belül elkészítem a pontos elszámolást, majd a megmaradt pénzt visszaosztom.
A részvételi díj befizetésével lehet jelentkezni a tornára.
Jelentkezési határidő: Szeptember 05.
Visszalépési határidő: Szeptember 12. 23:59.
A visszalépési határidő lejárta után a részvételi díj nem kerül visszatérítésre (a részvevők nagy örömére).
A befizetési lehetőségek miatt privátban keressetek.

Szállás


Résztvevők:


http://park-panzio.eu/araink.html

"Rövid időre 6 000 Ft"

Ebből remélem semmi rossz nem sül majd ki... ;D

Én ajánlom mindenkinek, hogy jöjjön, még akkor is ha nem tud teniszezni, mert nagy élmény, meg jó szórakozás. Amolyan csapatépítő jellege van, de annál sokkal jobb. :ok:

A kajára kiírok egy szavazást, mert azzal sajnos nem tudok szeptember 12-ig várni, még ki kell lőnöm a vadat.  :2guns:  ;D

Idézetet írta: csacsa44 Dátum július 29, 2014, 16:16:28
A kajára kiírok egy szavazást, mert azzal sajnos nem tudok szeptember 12-ig várni, még ki kell lőnöm a vadat.  :2guns:  ;D

Nem kellett volna szavazás, amit lősz azt eszünk  ;)  :D

Egyébként is a jelenlegi állás 1-1-1-1  ;D

Idézetet írta: csacsa44 Dátum július 29, 2014, 16:16:28
A kajára kiírok egy szavazást, mert azzal sajnos nem tudok szeptember 12-ig várni, még ki kell lőnöm a vadat.  :2guns:  ;D

:great:


Idézetet írta: Milan Dátum július 29, 2014, 17:43:39
Ezt meg is lehet enni?

Pacal = gyomor  :hanyas:   ;D

Ez fejedelmi kaja  :ok: Persze ha van a közelben olyan személy aki jól meg tudja főzni.

Jaja gyomor, marhagyomor egészen pontosan. Más belső részeket is megeszünk, csak a jó elkészítés a titka.

Egyébként fogadjunk egy sörbe hogy még meg se kóstoltad? Igazam van vagy igazam van?  ;D

Idézetet írta: Kagawa Dátum július 29, 2014, 17:48:19
Ez fejedelmi kaja  :ok: Persze ha van a közelben olyan személy aki jól meg tudja főzni.

Jaja gyomor, marhagyomor egészen pontosan. Más belső részeket is megeszünk, csak a jó elkészítés a titka.

Egyébként fogadjunk egy sörbe hogy még meg se kóstoltad? Igazam van vagy igazam van?  ;D

Sajnos kóstoltam. Igaz, nem pörköltként.

Nálunk nagy divat a "pacal-leves". Hát nagyon nem jön be, de ez már az én bajom.  ;D

Hol a söröm?  :beerchug:

Idézetet írta: Milan Dátum július 29, 2014, 17:53:40
Sajnos kóstoltam. Igaz, nem pörköltként.

Nálunk nagy divat a "pacal-leves". Hát nagyon nem jön be, de ez már az én bajom.  ;D

Hol a söröm?  :beerchug:

Megkapod szeptember 27.-én a II. SPF Openen  :ok:

Finom az, csak jó minőségű pacal és paprika kell :)

Idézetet írta: vmlinuz Dátum július 30, 2014, 15:28:03
Finom az, csak jó minőségű pacal és paprika kell :)
frissnek kell lennie+jó szakácsnak

Legutóbb Miskáék jót főztek, szóval szerintem ez is ütős lesz  :ok:

Amúgy én amondó vagyok, hogy az SPF Opent évente egyszer kellene megrendezni, ami nem zárná ki, hogy közben több alkalommal is összejöjjön a csapat. Szóval, ha gondoljátok, akkor szeptember 27-én lehet akár egy "sima" bográcsos, piázós találkozó is. :)   

Idézetet írta: Milan Dátum július 29, 2014, 17:53:40
Sajnos kóstoltam. Igaz, nem pörköltként.

Nálunk nagy divat a "pacal-leves". Hát nagyon nem jön be, de ez már az én bajom.  ;D

Hol a söröm?  :beerchug:

A pacal valóban nem egy ínycsiklandó étel, én is utáltam egy időben, mindaddig, míg részt nem vettem az elkészítésében. Besegítettem a tisztításba, az abálásba, majd mielőtt pörkölt lett volna belőle, megkóstoltatták velem. Mivel semmi kivetnivalót nem találtam benne, elmúlt az "undorom", sőt vártam, hogy pörkölt legyen belőle, mert ha az abált pacallal nincs gondom, akkor a pörkölttel nem is lehet. Hát így is volt, azóta szeretem a pacalpörköltet.  ;)