Exkluzív ajánlatunk: 10.000 Ft értékű ingyenes fogadás

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Exkluzív ajánlatunk: 10.000 Ft értékű ingyenes fogadás

Nem volt még soha Unibetes számlád? Akkor most érdemes a Sportfogadas.org-ról kiindulva regisztrálnod, mivel a számlanyitásod utáni akár 20.000 Ft értékű befizetési bónuszon (+ 60 ingyen pörgetésen) kívül egy 10.000 Ft értékű ingyenes fogadásban is részesülhetsz!

Mit kell tenned?

1. Regisztrálj az Unibetre általunk
2. Töltsd fel a számlád és új játékosként akár egy 20.000 Ft értékű befizetési bónuszban valamint 60 ingyen pörgetésben (Temple Tumble kaszinójátékon) is részesülhetsz.
3. Használd ki a 10.000 Ft értékű ingyenes fogadásod, melyet akkor kapsz ha általunk regisztrálsz és befizetsz.

Az ingyenes fogadás az első befizetést követő KEDDEN jelenik meg számládon, s ezt megtalálod az Unibetre való bejelentkezés után a menü bal oldalán (vagy egy fogadás elhelyezésekor is megjelenik az ingyen fogadás felhasználását biztosító opció).


Hol találod a 10.000 Ft értékű ingyenes fogadást?

Az Unibetre való bejelentkezésed után, a sportfogadás részleg bal oldalán találsz egy olyant, hogy "Ingyen fogadás", amit igénybe vehetsz, vagy csak egyszerűen válassz egy fogadási eseményt, s ebben az esetben a jobb oldalt megjelenő fogadószelvényen kiválaszthatod, hogy az ingyen fogadásod szeretnéd felhasználni.

Mit jelent ingyen fogadni az Unibeten?

A nevében is benne van. Gyakorlatilag elhelyezhetsz egy fogadást teljesen ingyen, anélkül, hogy a saját egyenlegedet használnád.

Az ebből származó esetleges nyereményből levonják az ingyenes fogadás értékét, és a tiszta profit készpénzként jelenik meg a fogadási számládon, amit akár igényelhetsz is.

Az ingyenes fogadás feltételei:

- csak azon új Unibet játékosok részesülhetnek az ingyen fogadásban, akik a Sportfogadas.org által regisztráltak (ezt megteheted IDE kattintván, vagy a weboldalunkon elhelyezett Unibetes reklámokra/bannerokra klikkelvén); javasolt a sütik törlése a kattintás előtt, annak érdekében, hogy még biztosabb legyen, hogy általunk regisztrálsz
- az ingyen fogadás megszerzéséhez előbb fel kell töltened számlád, regisztrációd után
- egy játékos csak egy ingyenes fogadást szerezhet
- az ingyenes fogadásból származó nyereményből a profit készpénzként kerül jóváírásra a számládon; ezt a következő képlettel kapod meg: nyeremény - ingyenes fogadás értéke
- az ingyenes fogadás élő és mérkőzés előtti fogadásra is érvényes; az ingyenes fogadás bármilyen sporteseményre felhasználható.

Ha bármilyen kérdésetek van állunk rendelkezésetekre!  :beerchug:

Idézetet írta: SPF Admin Dátum augusztus 11, 2015, 13:15:05
Sportfogadas.org & Unibet: 5.000 HUF kockázatmentes élő fogadás

Nem volt még soha Unibetes számlád? Akkor most érdemes a Sportfogadas.org-ról indulva regisztrálni, mivel a 10.000 forintos kezdőbónuszon, illetve a 3.000 forintos mobil bónuszon kívül egy 5.000 forint értékű kockázatmentes élő fogadásban is részesülhetsz!

Mit kell tenned?

1. Nyiss egy Unibetes számlát weboldalunkról kiindulva. Megteheted ezt IDE kattintván.
2. Töltsd fel a számlád és igényeld a 10.000 forintos kezdőbónuszod.

Amennyiben a Sportfogadas.org által regisztráltál az Unibethez, akkor a 10.000 forintos kezdőbónusz mellett egy 5.000 forint értékű kockázatmentes élő fogadásban is részesülsz.
A kockázatmentes élő fogadás az első befizetést követő hétfőn jelenik meg számládon, s használatához aktiválni kell.
FIGYELEM! Egyszerre csak egy aktív bónuszod lehet, így amennyiben aktiváltad a 10.000 forintos kezdőbónuszt, eleinte azt kell megforgatnod, majd a feltételek teljesítése után aktiválhatod az 5.000 forintos bónuszt is. Ha a feltételek teljesítése előtt aktiválod, akkor a kezdőbónuszt elveszíted!

5.000 HUF kockázatmentes élő fogadás

Mit is jelent ez? Azt, hogy amennyiben aktiválod ezt a bónuszt, akkor az első élő fogadásod tétjét visszakapod (5.000 forintig), amennyiben veszítsz. Tehát az első élő fogadásod kockázatmentes.

Feltételei:

- az ajánlat elfogadása után, az első élő fogadásnak a tétjét térítik vissza (5.000 forintig)
- csak azon új Unibet játékosok részesülnek a kockázatmentes fogadásban, akik a Sportfogadas.org által regisztráltak (ezt megteheted IDE kattintván, vagy a weboldalon elhelyezett Unibetes reklámokra/bannerokra kattintván); javasolt a sütik törlése a kattintás előtt, annak érdekében, hogy még biztosabb legyen, hogy általunk regisztrálsz
- a kapott (visszatérített) bónuszt minimum 6x kell megforgatni, minimum 1.40-es nyereményszorzón mielőtt kifizetését igényelheted
- minimum tét: 100 HUF, maximum tét: 5.000 HUF


Megszűnt! Helyette jár a sokkal kedvezőbb ingyen fogadás!  :beerchug:

S íme az új ajánlat:

Idézetet írta: SPF Admin Dátum augusztus 11, 2015, 13:15:05
Sportfogadas.org & Unibet: 5.000 HUF ingyen fogadás

Nem volt még soha Unibetes számlád? Akkor most érdemes a Sportfogadas.org-ról indulva regisztrálnod, mivel a 10.000 forintos kezdőbónuszon, illetve a 3.000 forintos mobil bónuszon kívül egy 5.000 forint értékű ingyen fogadásban is részesülhetsz!

Próbáld ki ingyen, hogy milyen az Unibeten fogadni!

Mit kell tenned?

1. Nyiss egy Unibetes számlát weboldalunkról kiindulva. Megteheted ezt IDE kattintván.
2. Töltsd fel a számlád és automatikusan megkapod a maximum 10.000 forintos kezdőbónuszod.
3. Fogadj ingyen 5.000 forint értékben

Amennyiben a Sportfogadas.org által regisztráltál az Unibethez, akkor a 10.000 forintos kezdőbónusz mellett egy 5.000 forint értékű ingyen fogadásban is részesülsz.
Az ingyen fogadás az első befizetést követő hétfőn jelenik meg számládon, s ezt megtalálod a menü bal oldalán, illetve egy fogadás elhelyezésekor is megjelenik az opció.

5.000 HUF ingyen fogadás

Mit is jelent ez? Azt, hogy ingyen fogadhatsz egy vagy több sporteseményre. Bejelentkezés után, a sport részleg bal oldalán találsz egy olyant, hogy "Ingyen fogadás", amit igénybe vehetsz, vagy csak egyszerűen válassz egy fogadási eseményt, s ebben az esetben a jobb oldalt megjelenő fogadószelvényen kiválaszthatod, hogy az ingyen fogadásod szeretnéd felhasználni.

Feltételei:

- csak azon új Unibet játékosok részesülnek az ingyen fogadásban, akik a Sportfogadas.org által regisztráltak (ezt megteheted IDE kattintván, vagy a weboldalon elhelyezett Unibetes reklámokra/bannerokra kattintván); javasolt a sütik törlése a kattintás előtt, annak érdekében, hogy még biztosabb legyen, hogy általunk regisztrálsz
- egy játékos csak egy ingyenes fogadást szerezhet.
- az ingyenes fogadásból származó nyereményből a profit készpénzként kerül jóváírásra a számládon. Ezt a következő képlettel kapod meg: nyeremény - ingyenes fogadás értéke.
- az ingyenes fogadás élő és mérkőzés előtti fogadásra is érvényes. Az ingyenes fogadás bármilyen sporteseményre felhasználható.


Sziasztok!
Regisztrálni szeretnék az unibetre mint első regisztráló,kérdésem azt hogy milyen dokumentumokkal kell igazolni a számlám?
Illetve mennyi a minimum befizetés ahhoz hogy megkapjam az 5000HUF ingyen fogadást?
Köszönöm

Idézetet írta: Hool80 Dátum november 12, 2016, 16:36:45
Sziasztok!
Regisztrálni szeretnék az unibetre mint első regisztráló,kérdésem azt hogy milyen dokumentumokkal kell igazolni a számlám?
Illetve mennyi a minimum befizetés ahhoz hogy megkapjam az 5000HUF ingyen fogadást?
Köszönöm

1. Személyi igazolványt vagy útlevelet szoktak kérni, meg ezen kívül közüzemi számlát (villany, gáz, vagy akár egy bankszámla kivonat). A lényeg, hogy az utóbbi dolgok a te neveden szerepeljenek.

2. 10€.

Sziasztok!

Tegnap regisztráltam az Unibet-en rajtatok keresztül, feltöltöttem 3000 Ft-tal számlám, de az "Ingyenes 5000 Ft fogadás"-t nem kaptam meg. Unibet-es élő chat javasolta, hogy forduljak hozzátok. Utána tudnátok nézni, hogy mi lehet a gond? A regisztráció csak 2. nekifutásra sikerült, lehet elszabtam valamit?

Köszi

Idézetet írta: ilyennincs Dátum december 19, 2016, 18:23:15
Sziasztok!

Tegnap regisztráltam az Unibet-en rajtatok keresztül, feltöltöttem 3000 Ft-tal számlám, de az "Ingyenes 5000 Ft fogadás"-t nem kaptam meg. Unibet-es élő chat javasolta, hogy forduljak hozzátok. Utána tudnátok nézni, hogy mi lehet a gond? A regisztráció csak 2. nekifutásra sikerült, lehet elszabtam valamit?

Köszi

Az ingyen fogadásokat általában hétfőnként szokták jóváírni.

Privátban küld át az Unibetes felhasználóneved, s rákérdezünk.  :cya:

sziasztok,

a múlt héten regisztráltam az oldalon keresztül, de egyelőre nem látom nyomát az ingyen fogadásnak, él még ez a promóció? Illetve a kifizetéssel kapcsolatban kérdezném a rutinosakat. Ha jól láttam banki átutalással csak EUR alapon tudok kifizetést indítani, valamilyen ellenőrizhető árfolyamon fogják ezt nekem leváltani? Illetve érdemes EUR számlára kérni az utalást? mert ha jól értelmezem akkor egyszer történik az oldal részéről egy váltás, majd ha ez a forint számlámra EUR-ban érkezik akkor még a bank is egy komolyabb jutalékért váltja ezt vissza nekem forintra.

köszi!

Idézetet írta: picsu Dátum február 27, 2017, 13:23:34
sziasztok,

a múlt héten regisztráltam az oldalon keresztül, de egyelőre nem látom nyomát az ingyen fogadásnak, él még ez a promóció? Illetve a kifizetéssel kapcsolatban kérdezném a rutinosakat. Ha jól láttam banki átutalással csak EUR alapon tudok kifizetést indítani, valamilyen ellenőrizhető árfolyamon fogják ezt nekem leváltani? Illetve érdemes EUR számlára kérni az utalást? mert ha jól értelmezem akkor egyszer történik az oldal részéről egy váltás, majd ha ez a forint számlámra EUR-ban érkezik akkor még a bank is egy komolyabb jutalékért váltja ezt vissza nekem forintra.

köszi!

Igen, az ajánlat továbbra is érvényes. Amennyiben általunk regisztráltál, akkor megkapod az ingyen fogadást.
Általában a regisztrációt követő hétfőn írják jóvá, tehát a mai nap folyamán kellene megjelenjen az ingyen fogadásod. Amennyiben ez nem történik meg, akkor privát üzenetben küld át az Unibetnél regisztrált felhasználóneved, s megérdeklődjük, hogy hol akadt el a folyamat.  :cya:

Idézetet írta: picsu Dátum február 27, 2017, 13:23:34
sziasztok,

a múlt héten regisztráltam az oldalon keresztül, de egyelőre nem látom nyomát az ingyen fogadásnak, él még ez a promóció? Illetve a kifizetéssel kapcsolatban kérdezném a rutinosakat. Ha jól láttam banki átutalással csak EUR alapon tudok kifizetést indítani, valamilyen ellenőrizhető árfolyamon fogják ezt nekem leváltani? Illetve érdemes EUR számlára kérni az utalást? mert ha jól értelmezem akkor egyszer történik az oldal részéről egy váltás, majd ha ez a forint számlámra EUR-ban érkezik akkor még a bank is egy komolyabb jutalékért váltja ezt vissza nekem forintra.

köszi!

Értesített az Unibet, hogy sajnos nem részesülhetsz az ingyen fogadásban, mivel nem tőlünk indulva regisztráltál.

Annak érdekében, hogy általunk regisztráljatok javasoljuk, hogy a kattintás előtt töröljétek az előzményeiteket (sütiket).  ;)

Sziasztok!

Múlt hét hétfőn regisztráltam az unibethez, így az ingyen fogadásnak elvileg tegnap kellett volna megjelennie, de nem látom sehol. Figyeltem, hogy innen regisztráljak, töröltem a cookie-kat is, a minimum befizetésnél is többet töltöttem fel, szóval elméletileg minden stimmel. Mi lehet a hiba?

Köszi!

Idézetet írta: Carpeks Dátum június 13, 2017, 09:33:57
Sziasztok!

Múlt hét hétfőn regisztráltam az unibethez, így az ingyen fogadásnak elvileg tegnap kellett volna megjelennie, de nem látom sehol. Figyeltem, hogy innen regisztráljak, töröltem a cookie-kat is, a minimum befizetésnél is többet töltöttem fel, szóval elméletileg minden stimmel. Mi lehet a hiba?

Köszi!

A bónuszokat manuálisan írják jóvá, így lehet, hogy van némi késés. Amennyiben nem írják jóvá 1-2 napon belül, akkor megkérlek privát üzenetként küld át nekem az Unibetes felhasználóneved.

Köszi.  :cya:

Sziasztok!

Előző héten regisztráltam az Unibetre rajtatok keresztül, de még nem jött bónusz. Csak érdeklődök, hogy mikorra várható. Köszi!

Ja, és fasza lett az új felület.  :great:

Idézetet írta: KIG Dátum április 03, 2018, 13:57:12
Sziasztok!

Előző héten regisztráltam az Unibetre rajtatok keresztül, de még nem jött bónusz. Csak érdeklődök, hogy mikorra várható. Köszi!

Ja, és fasza lett az új felület.  :great:

Amennyiben valóban általunk regisztráltál és feltöltötted a számlád, akkor elméletileg ezen a héten, hétfőn meg kellett volna kapnod az ingyen fogadásod. Bónuszaid között ellenőrizted?

Ha nincs ott, akkor privátban küld át az Unibetes felhasználónevet, s rákérdek az irodánál, hogy hova tűnt.  :cya: