Vízilabda

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában


Ez egy jól átgondolt döntés ismét. :bash:

Ettől még a sportág alapjai nincsenek meg Brazíliában. Nem ettől lesz népszerűbb a vízilabda Dél Amerikában.
Mesterségesen lehet így csapatot létrehozni. :noway: 
Inkább a képzést és versenyeztetést kellene támogatni a szövetségnek.

Idézetet írta: slices Dátum február 25, 2014, 15:10:17
Ez egy jól átgondolt döntés ismét. :bash:

Ettől még a sportág alapjai nincsenek meg Brazíliában. Nem ettől lesz népszerűbb a vízilabda Dél Amerikában.
Mesterségesen lehet így csapatot létrehozni. :noway: 
Inkább a képzést és versenyeztetést kellene támogatni a szövetségnek.

Igen ebben igazad van, ettől nekem is hányingerem van, bármelyik sportról is legyen szó. ( Vasile Mirjuca a mi Lacink honosításával sem egyeztem )

Viszont azért az igazsághoz hozzátartozik, hogy a játékosok egy része már most Brazíliában van, ugyanis a Fluminense leszerződtette őket és ott akarják egy klubcsapat keretein belül edzeni a válogatottat. Azaz lesz belőle haszon a brazil játékosoknak, klubboknak és úgy általánosságban a brazil vizilabdának is.

Honvéd- Szolnok SZOLNOK
Iroda: Tippmixpro (itt önállóan is fogadható)
Odds: 1.46
Nem az én tippem, ebben a naplóban írtam már, hogy van egy kollégám,aki OB I-ben játszott Szegeden. Nem egy nagy odds, de gondoltam megosztom veletek. (Szerinte a nap tutija.)

Idézetet írta: Kagawa Dátum február 25, 2014, 15:16:01
Igen ebben igazad van, ettől nekem is hányingerem van, bármelyik sportról is legyen szó. ( Vasile Mirjuca a mi Lacink honosításával sem egyeztem )

Viszont azért az igazsághoz hozzátartozik, hogy a játékosok egy része már most Brazíliában van, ugyanis a Fluminense leszerződtette őket és ott akarják egy klubcsapat keretein belül edzeni a válogatottat. Azaz lesz belőle haszon a brazil játékosoknak, klubboknak és úgy általánosságban a brazil vizilabdának is.

Szerintem ez nagyon gáz hogy egy VÁLOGATOTTAT így össze lehet rakosgatni pár év alatt. A honosítást szerintem minden formában be kéne tiltani.

Idézetet írta: zotya90 Dátum február 28, 2014, 07:55:41
Honvéd- Szolnok SZOLNOK
Iroda: Tippmixpro (itt önállóan is fogadható)
Odds: 1.46
Nem az én tippem, ebben a naplóban írtam már, hogy van egy kollégám,aki OB I-ben játszott Szegeden. Nem egy nagy odds, de gondoltam megosztom veletek. (Szerinte a nap tutija.)
Honvéd-Szolnok 8-9

Idézetet írta: kunisse Dátum február 28, 2014, 12:06:09
Szerintem ez nagyon gáz hogy egy VÁLOGATOTTAT így össze lehet rakosgatni pár év alatt. A honosítást szerintem minden formában be kéne tiltani.

Ha te informatikus vagy közgazdász vagy hegesztő vagy akármi vagy, akkor nyugodtan elmehetsz egy másik országba, ha ott érzed jobban magad. Sőt, egy idő után állampolgárságot is kaphatsz, ha akarsz. Ott fizetsz adót, oda születnek a gyerekeid stb.
Na akkor most egy sportoló miért is ne csinálhatná meg ugyanezt? Globális világban élünk, mindenki ott élhet, ahol jól érzi magát, és én ezt nagyon pozitívnak tartom. Nyilván egy élsportolónak még hamarabb is adnak állampolgárságot.
Ha viszont egy ország támogatja, hogy külföldi élsportolókból állítson össze egy nemzeti válogatottat, szíve joga. A lelkiismeretével majd a sportolónak illetve az adott országnak kell elszámolnia (ha pld. Brazília megnyeri az olimpiát és egy született brazil sem lesz a csapatban, akkor vajon mennyire fognak örülni a brazil szurkolók?).

A vízilabdás kollégám tippje:
Vasas-SZEGED
Kezdés: ma 18:45
Odds: a neten 1.55 körül, a mixen 1.66
Azt mondta, hogy  nagyon erős tipp, más eredményt el sem tud képzelni.

Idézetet írta: zotya90 Dátum április 04, 2014, 12:57:32
A vízilabdás kollégám tippje:
Vasas-SZEGED
Kezdés: ma 18:45
Odds: a neten 1.55 körül, a mixen 1.66
Azt mondta, hogy  nagyon erős tipp, más eredményt el sem tud képzelni.
Lehet, hogy egy kicsit izgalmas volt, de a lényeg,hogy jött:
Vasas-Szeged 9-10


Ma reggel kiengedték Szívós Mártont a kórházból. Állítólag azonnal megkezdi a rehabilitációt, hogy mielőbb visszakerülhessen a csapatba.  :)

Vízilabdára mért lehetetlen élő eredményközvetítést találni ? Minden livescore oldalon csak végeredmény után 1-2 órával írják ki  >:(

#311 május 21, 2014, 13:27:03, BvB_09
Tíz év után hazatér a Pro Reccótól Madaras Norbert kétszeres olimpiai bajnok és kétszeres világbajnok. A 34 éves játékos a Szolnokhoz igazol.
A Szolnok csapatában folytatja a pályafutását Nagy Viktor válogatott kapus, és Mezei Tamás, a BVSC centere.

Forrás: vlv

Férfi vízi: a Varga fivérek egy évre Szolnokra igazoltak

Varga Dénes és Varga Dániel hivatalosan is bejelentette, hogy Szolnokon folytatja pályafutását. A Primorje Rijekától érkező pólósok egyéves szerződést kötöttek a bajnoki ezüstérmessel.

,,A Szolnoki Dózsa Közgép játékosa leszek. Egyéves szerződést kötünk" – mondta Varga Dénes a vlv.hu-nak.

Ezzel a kijelentéssel pedig hivatalosnak is tekinthető, hogy a LEN-nél 2013 legjobb játékosának választott pólos hazatér Magyarországra. Varga Dénes elárulta, más magyar csapatok is megkeresték.

,,Eredetileg két budapesti és két vidéki klub keresett. Szívesen játszottam volna Egerben, az döntött, hogy az akkori időszakban a Szolnok gyorsabb volt és már akkor olyan neveket mondott, hogy úgy gondoltam, az Eger által akkor felvázoltakhoz képest jobb csapatban fogok tudni játszani."

Varga Dénesnek pedig ezúttal sem kell bátyjától külön pólóznia, ugyanis Varga Dániel is a Szolnokon folytatja.

,,Nem is váratlan ez a bejelentés, de hivatalossá azáltal válik, hogy én mondom ki: a következő szezontól Szolnokon fogok játszani én is!" – mondta Varga Dániel.

A Varga testvérek 2010-ben igazoltak a Primorje Rijekához, most azonban hazatértek.

Hányinger ez a magyar vízilabda, nagyon fertő van, mint a focinkban.. :noway: Szolnokra irányítani minden szponzort, válogatott játékost, mert az eddig összevásárolt csapat nem volt elég. Euroligában remélem már 1 pontot legalább összeszednek.. ;D

Ez az OSC is vicc, kaptak egy csomó lóvét..

A gárda most szinte teljesen kicserélődött: Vincze Balázs lett az edző, akit már követett Szegedről Decker Ádám, Hegedüs Gábor, Juhász Zsolt és Vincze Márk, míg a bajnok Egerből érkezik Bátori Bence, Bundschuh Erik, Gór-Nagy Miklós, Kevin Graham, Kovács Gábor és Salamon Ferenc.

Remélem h a 4-be se lesznek, viszont annak örülök, h Egerbe visszajött Hosi