Női Kézilabda EB 2016

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Dán-Román komoly csörte lesz ma. Románokra tippelek, szerintem ők lesznek ott a legjobb 4 között.

Női kézilabda-Eb: Véget ér a középdöntős fázis

A papírforma alapján a holland és a francia együttes jut majd az elődöntőbe, de a németek is reménykedhetnek még az utolsó kör előtt. Más kérdés, hogy Huberék a már tét nélkül kéziző spanyolok ellen sem tudtak nyerni hétfőn. Olvasd tovább ITT!

dán holland
norvég francia

én holland norvég döntőt várok de itt aztán lehet bőven bármi :-\

1,8 körül mérik a hollandokat, kétlem h Toft még egyszer ki fog egy ilyen napot 

December 16., péntek:

15:45   Németország - Románia        2.28   8.50   1.88

18:15   Hollandia - Dánia        1.80   8.36   2.62

20:45   Franciaország - Norvégia        3.63   9.04   1.48


Tippek, vélemények?

Álomdöntő lesz. Norvég-Holland!


A Németország - Románia meccsen szépen felcserélődtek az esélyek. Tán' nem fog játszani Neagu?

Idézetet írta: rosco Dátum december 16, 2016, 13:35:45
A Németország - Románia meccsen szépen felcserélődtek az esélyek. Tán' nem fog játszani Neagu?

Jaja, ahogy mondod. Elvileg nem játszik, és Ungureanu sem. Mondjuk utóbbi nem nagy érvágás, mert Dedu sem rosszabb most, sőt! Viszont láttuk a Neagu nélküli román csapatot a Kárpát Kupán, hát nem volt túl acélos...
Hogy Neagu egyáltalán nem játszik, vagy azért azt a 4-5 hetest rábízzák a gólkirálynői cím érdekében, azt nem tudom, de igen, elvileg úgy van, hogy Neagu és Ungureanu sem játszik ma.

Idézetet írta: rosco Dátum december 16, 2016, 13:35:45
A Németország - Románia meccsen szépen felcserélődtek az esélyek. Tán' nem fog játszani Neagu?

Neagu és Ungureanu teljesen kihagyja a ma délutáni mérkőzést. Helyettük Laura Popa és Iulia Dumanska kerül be a csapatba.

hú kegyetlen meg tudják rázni magukat a hollandok, Groot zseniális, simán álomcsapat tag, Polman is megnyerte a spanyolok ellenit is, meg a mostanit is, kár h nincs balszél, mert Goos total vakon van ott, ha Polman megy oda akkor van széljáték..

#115 december 16, 2016, 22:30:19, csak1tomi
Norgek végét megnyerték, nem hittem benne 50.perc körül, Solberg :o









:smitten: :smitten:

hú de botrány meccsek ezek, na döntő előtt kihirdetik all star teamet, tényleg Glauser lesz sztem is a kapus  ;D


                                 Glauser
Herrem                                                        Kurtovic/Malestein
                               Bodholt
        Neagu                                  Mörk (?)                             
                                  Groot

                                           

December 18., vasárnap:


Döntő:

18:00   Hollandia - Norvégia   3.40   8.41   1.50

A 3. helyért:

15:30   Dánia - Franciaország    2.95   8.22   1.62
   

Tippek, vélemények?

360 fokos videón nézhető a büntetődobás. Elég menő :D

! No longer available

Kapus: Sandra Toft (dán)
Balszélső: Camilla Herrem (norvég)
Balátlövő: Cristina Neagu (román)
Irányító: Nycke Groot (holland)
Beálló: Yvette Broch (holland)
Jobbátlövő: Nora Mörk (norvég)
Jobbszélső: Carmen Martín (spanyol)
Védőjátékos: Beatrice Edwige (francia)
Legértékesebb játékos (MVP): Nycke Groot (holland)

toftnak egy meccs volt, azzal megnyerte :D martin is sztem cénk h itt van