magyar kupa 2007/2008

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: zgergo Dátum november 09, 2007, 13:10:20
A következő forduló párosítása:

KBSC-Honvéd
Fehérvár-DVSC
Integrál-Vasas
Gyirmót-Kaposvár

Játéknapok
2008. március 18,19 illetve 25,27

Csak gondoltam ki javítom. :)

Addig olvasgattam a topicokat, hogy az INTEGRÁL-VASAS már el is kezdődött.
Szerintem fix Vendég. Márha lehet egy foci meccset fixre venni.

A Gyirmót-Kaposvár szintén Vendég.

Győr városát két NBII-es csapat képviseli még a kupában. Mindkettő a Nyugati csoport mezőnyének első felében vitézkedik. És képes lehet a kupa meglepetésre is. Bár én ellenük fogadtam.


Vasastól azért több gólt vártam.
Így még akár izgalmas is lehet a visszavágó.

A Magyar Kupa elődöntőjének első mérkőzései:

Budapest Honvéd - Kaposvár  4-0
DAC-Integrál - Debreceni VSC  1-4

A visszvágók:
Debreceni VSC - Kaposvár ma 18:00-kor és közvetíti a sport 2.
Kaposvár - Budapest Honvéd holnap szintén 18:00-kor!

Eddig az első meccsek alapján úgy tűnik hogy már minden eldőlt.A Kaposvár nem hiszem hogy négy gólt tudna lőni,hisz annyi kell minimum a továbbjutáshoz.A másik meccs még az előzőnál is simább, ugyanis most a Dbrecen otthon fogadja az Integrált és otthon elég jó a debrecen,és amugy se tud a vendég csapat a hazaiak hálójába három gólt bevarázsolni.

#34 április 08, 2008, 18:42:51, hargitomi
És akinek nincs tévéje annak közvetítem én az első félidőt!A másodikat meg majd még meglátom!

ÉLŐ közvetítés

39' Ludánszki kapta a meccs első sárga lapját.
36' A nagy lendülettel érkező Szakályt állította meg szabálytalanul Hegedűs a tizenhatos vonala előtt, a sárga lap azonban elmaradt. A megítélt szabadrúgást Demjén laposan a sorfalba lőtte a lecsorgó labdát azonban Bogdanovics 10 méterről a jobb alsó sarokba vágta, 1-0!
32' Demjén törte meg a jó tíz perce tartó unalmat, amikor lövésre vállalkozott, Deli azonban fogta a jobb alsó sarok felé tartó labdát.
30' Érezni lehet a csapatokon, hogy a továbbjutás már eldőlt, a legkevésbé sem strapálják magukat.
22' Ludánszki kényszerítőzött Czanikkal, utóbbi a visszakapott labdát az ötös jobb sarkától laposan középre gurította a tehetetlen Balogh mellett, Laki elől azonban Komlósi becsúszva mentett.
20' Nagy Tamás vezérletével tört előre a DAC a jobb szélen, a beívelt labdát Balogh biztos kézzel húzta le.
  16' Bogdanovics forgatta meg Hegedűst a saját tizenhatosán belül, a kisegíteni érkező Töltősi először szerelt, ám a második mozdulatával otthagyta a labdát a hazai csatárnak, aki 10 méterről lőtt is, a labda a kétségbeesetten közbeugró Töltősi lábáról került szögletre. A meccs eddigi legnagyobb helyzete volt.
  13' Szabadrúgáshoz jutott a Debrecen a DAC tizenhatosának jobb sarkától: Szatmári kapura tekerte ballal a sorfal mellett, a labda azonban épp a kapu közepében álló Deli kezébe talált utat.
  10' Szakály futtatta Fodort, aki balról középre lőtt, de Hegedűs kivágta a labdát Bogdanovic elől.
  6' Demjén végzett el szabadrúgást 28 méterről, csúnyán a kapu fölé lőtt.
  5' Álmos kezdés, kiegyenlített küzdelem, családias hangulat - ez jellemzi az első öt percet.
  2' Müller kiugratásával Laki sprintelhetett a kapu felé, de Gaál kisasszony les miatt megállította az akciót - tévesen.
1' Gaál Gyöngyi játékvezető kisasszony sípjára a vendégek indították útjára a labdát.

Vezet a Debrecen 36 percnyi játék után.

Megnyerte a mérkőzést a Debrecen 6-0-ra és így 10-1-es összesítéssel bejutottak a Magyar Kupa döntőjébe.

93' Vége, a DVSC 10-1-es összesítéssel jutott a kupa döntőjébe.
90' Czvitkovics indította Bogdanovicsot, aki balról, 8 méterről a rövid felsőbe vágta a labdát, 6-0.
87' Demjén tört előre, majd tőle Bogdanovics elé pattant a labda, aki a tizenhatoson belül két védőt és Delit is elfektette, majd a bal alsó sarokba gurított, 5-0!
85' A végén még egy hazai gól: Varga kiugratása után Huszák lépett ki a védők közül, majd a kifutó Deli mellett a hálóba gurított, 4-0!
76' Szatmári lerántotta Czanikot, sárga lap!
74' Czvitkovics rúgta fel Csikós a tizenhatoson belül, Gaál jogosan mutatott a büntetőpontra. A tizenegyes Bogdanovics magabiztosan vágta a kapu bal oldalába, Deli a másik irányba vetődött, 3-0!
71' Czvitkovics balról megindult középre, Huszáknak játszott, aki laposan visszatette a labdát a védők közé beinduló középpályásnak, ő pedig 14 méterről higgadtan a jobb alsóba helyzett, 2-0!
68' Gaál Gyöngyi kiosztotta a meccs második sárga lapját: Fodor kapta Csikós felrúgásáért.
67' Meggyes helyén Kalcsó.
  65' Czvitkovics szép indításával Bogdanovics fordult kapura, egy csel után lőtt is, de Töltősi belelépett a labda útjába.
62' Huszák érkezett a sántikáló Nagy Zoltán helyére.
  59' Galántai játszott Czanikhoz a tizenhatos jobb sarkánál, aki átvette a labdát, megindult középre, majd 13 méterről a jobb felső sarok mellé tekerte a labdát.
57' Újabb kettőscsere: Dombi helyén Spitzmüller, és Nagy Tamás helyett Galántai.
  53' Laki forgatta meg Szatmárit a balszélen, de a visszaérő Nagy Zoltánnal közösen végül szerelni tudott a DVSC védője.
  49' Ludánszki hosszan indított, de a kapujából kirobbanó Baloghé lett a labda.
46' Pásztor helyett Csikós és Szakály helyett Czvitkovics a pályán. A hazaiak középpályása beállása után fél perccel 20 méterről ravaszul csavarva küldte kapura a labdát, de a jobb kapufát találta telibe.
45' Vége az első félidőnek.
39' Ludánszki kapta a meccs első sárga lapját.
36' A nagy lendülettel érkező Szakályt állította meg szabálytalanul Hegedűs a tizenhatos vonala előtt, a sárga lap azonban elmaradt. A megítélt szabadrúgást Demjén laposan a sorfalba lőtte a lecsorgó labdát azonban Bogdanovics 10 méterről a jobb alsó sarokba vágta, 1-0!
  32' Demjén törte meg a jó tíz perce tartó unalmat, amikor lövésre vállalkozott, Deli azonban fogta a jobb alsó sarok felé tartó labdát.
  30' Érezni lehet a csapatokon, hogy a továbbjutás már eldőlt, a legkevésbé sem strapálják magukat.
  22' Ludánszki kényszerítőzött Czanikkal, utóbbi a visszakapott labdát az ötös jobb sarkától laposan középre gurította a tehetetlen Balogh mellett, Laki elől azonban Komlósi becsúszva mentett.
  20' Nagy Tamás vezérletével tört előre a DAC a jobb szélen, a beívelt labdát Balogh biztos kézzel húzta le.
  16' Bogdanovics forgatta meg Hegedűst a saját tizenhatosán belül, a kisegíteni érkező Töltősi először szerelt, ám a második mozdulatával otthagyta a labdát a hazai csatárnak, aki 10 méterről lőtt is, a labda a kétségbeesetten közbeugró Töltősi lábáról került szögletre. A meccs eddigi legnagyobb helyzete volt.
  13' Szabadrúgáshoz jutott a Debrecen a DAC tizenhatosának jobb sarkától: Szatmári kapura tekerte ballal a sorfal mellett, a labda azonban épp a kapu közepében álló Deli kezébe talált utat.
  10' Szakály futtatta Fodort, aki balról középre lőtt, de Hegedűs kivágta a labdát Bogdanovic elől.
  6' Demjén végzett el szabadrúgást 28 méterről, csúnyán a kapu fölé lőtt.
  5' Álmos kezdés, kiegyenlített küzdelem, családias hangulat - ez jellemzi az első öt percet.
  2' Müller kiugratásával Laki sprintelhetett a kapu felé, de Gaál kisasszony les miatt megállította az akciót - tévesen.
1' Gaál Gyöngyi játékvezető kisasszony sípjára a vendégek indították útjára a labdát

A Honvédra egész jó oddsok voltak.

#38 május 07, 2008, 16:56:25, hargitomi
A Magyar Kupa döntőjének a párosítása:

Budapest Honvéd - Debrecen   2008.05.28   4.00   3.30   1.80 :o    Hát szerintem most gyorsan fogadnunk kéne a Honévdra!!! Mert még elég nagy az odds.! ;) 

Debrecen - Budapest Honvéd   2008.06.05

Oddsokkal majd május közepén foglalkozok.

Magyar Kupa, Döntő 1. mérkőzés:

Budapest Honvéd  -  Debreceni VSC   Odds hazaira: 4.33
                                                           Odds döntetlenre: [10b]3.50[/10b]
                                                           Odds vendégre: 2.00

Ezt azért írtam így, hogy lássátok melyik fogadóirodánál vannak a legnagyobb oddsok erre a meccsre! ;)

Idézetet írta: hargitomi Dátum május 28, 2008, 14:58:09
Magyar Kupa, Döntő 1. mérkőzés:

Budapest Honvéd  -  Debreceni VSC   Odds hazaira: 4.33
                                                           Odds döntetlenre: [10b]3.50[/10b]
                                                           Odds vendégre: 2.00

Ezt azért írtam így, hogy lássátok melyik fogadóirodánál vannak a legnagyobb oddsok erre a meccsre! ;)

Van egy iroda, ahol a vendéggyőzelem jobban fizet (csak hármas kötésben - már tudjuk is melyik lehet az  ;D):
H 3.00
D 2.92
V 2.10

Honvéd FC    Debrecen         0 - 7



Hát érdemes lett volna megtenni.

A Honvéd lelketlen játéka mindenkit meglepett szerintem.
Egy csapat aki -rendezett háttérrel- egy bíztató őszi szereplés után ilyen katasztrófális tavaszi szezont produkál
miért nem menti a becsületét a kupadöntőn ? ami nem utolsósorban UEFA kupás szerepléssel is kecsegtet, ki érti?!

Én debreceniként ízig-vérig Lokis vagyok, de 0-3-nál Isten bizony a Honvéd becsületgóljáért szurkoltam és sajnáltam azt
az egy-két légióst aki igyekezett volna megdolgozni a pénzéért.

Hátrányból fordítva a második meccset is behúzta, és kupagyőztes a Loki!

Olyan volt a Debrecen–Honvéd találkozó, mint a karácsony, amelyiken a gyermek előre tudja ajándékát. Az első mérkőzés 7–0-s hajdúsági sikere után a mérkőzés csupán körítésnek tűnt a kupa átadása előtt. Ráadásul – szezon vége lévén – már a mérkőzés előtt is az ünneplésre helyeződött a hangsúly, és a találkozó is a debreceni közönség szája íze szerint alakult. A Debrecen 9–1-es összesítéssel hódította el a 2007–08-s Magyar Kupát.


Már a kupadöntő visszavágója előtt is az ünneplésé volt a főszerep a debreceni Oláh Gábor utcai sporttelepen. A szervezők köszöntötték a hazaiak NB III-as csapatát, a DVSC-DEAC-ot, amelyik megnyerte bajnokságát, így jövőre a másodosztályban indulhat.

Ott volt a mérkőzésen Dzsudzsák Balázs is, aki az idény felénél igazolt Hollandiába – a Loki szurkolói hatalmas tapssal köszöntötték egykori kedvencüket. Kerekes Zsombornak is kijárt a tenyércsapkodás: a csatár lett az év debreceni labdarúgója, amiért hatalmas kupát vehetett át a csapat vezetőitől.

Az első mérkőzés 7–0-s eredménye az izgalomnak nem tett túl jót, ám a színvonalra pozitívan hatott. Jó iramú, lendületes focit láthatott a közönség. A Debrecen többet birtokolta a labdát, helyzeteket is dolgozott ki, ám a fővárosiak nem játszottak alárendelt szerepet. A Borgulya István irányította piros-feketék elsősorban a kontrajátékra építettek, ami a gyors támadók csapatba állításával jó taktikának bizonyult.

Igaz, a vezetést egy pontrúgás után szerezte meg a vendégcsapat: Filó közeli találata amolyan ,,becsületgól" ízű volt a múlt szerdai hetes után.

A második félidő elején a Debrecennek volt lehetősége egyenlíteni, ám Herczeg András játékosai a legnagyobb helyzeteket is kihagyták. Kerekes rosszul vette át a labdát, Bogdanovics a kapussal szemben állva hibázott.

Aztán a 74. percben megtört a jég: Czvitkovics már nem hibázott. És ahogy az ilyenkor szokott lenni, nem sokat késett a második találat sem. Két perccel később Leandro lövése után már vezetett a hazai csapat, és nyert is 2–1-re.

A Debrecen nyolcgólos különbséggel, a két meccset 9–1-re nyerve szerezte meg a Magyar Kupát, és emlékezetes kupagyőzelemmel vágott vissza a 2007-es vereségért.

A Loki a Ligakupa és a bajnokság elvesztése után szerezte meg az első számú magyar kupatrófeát. A hajdúsági együttes 2001 (Videoton, 5–2) és 1999 (Tatabánya, 2–1) után harmadszor nyerte meg a Magyar Kupát.

Helyszín: Debrecen
Nézőszám: 4 000
Játékvezető: Vad II I.
Asszisztensek: Tóth I., Vígh T.

Kupagyőztes: a Debrecen 9–1-es összesítéssel.


NSO