Női Kézilabda BL 2020/21

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: csak1tomi Dátum január 24, 2021, 17:32:02
;D :D ;D :D ;D :D ;D :D  :bash: :bash: :bash: :bash: őőő
az van, hogy nézze meg mindenki Metz:Fradi utolsó 1 percét, elemzéseket várok  :great: >:( ;D :D

Link?  :)


Hideg volt az utolsó 1 percben nagyon..Mondták is hogy az lesz vasárnap délutánra...

Idézetet írta: csak1tomi Dátum január 24, 2021, 17:32:02
;D :D ;D :D ;D :D ;D :D  :bash: :bash: :bash: :bash: őőő
az van, hogy nézze meg mindenki Metz:Fradi utolsó 1 percét, elemzéseket várok  :great: >:( ;D :D

Ahol Elek évekig maradhat edző, meg sem lepődök ezen. Amúgy nem láttam, de az eredmény alakulását követtem.

ez az m4 is olyan szánalmas, vízilabdát adnak feszt a káézi helyett

m4 sporton nézhető, de amúgy jah :/ m4-en minden fontosabb mint a kézilabda
2. félidőt már adni fogják a francia meccsnek m4en ;D ;D


Vajon miért lőtték el 10 másodperc után? Passzív sem volt még... Bár ha meg bemegy...
Sokszor megnyerhették volna ezt a meccset... Ilyen ez a női kézi...

30 mp vissza, te támadhatsz emberelőnyben a bohóc Elek meg benyögi időkérésnél, hogy jó az X is. Akkor már lehetett tudni, hogy semmi jó nem fog következni, de ettől függetlenül sem kellett volna ilyen eszetlennek lenni.

Az hogy jó az x is, azért mondta pont, hogy csak a legvégén lőjék el a labdát, mert ha nem megy be, akkor sem gáz, csak a Metz ne nyerjen.  Erre 10 mp után mellédobdák.
Elek elmondta nekik mit csináljanak, akkor miért ő a bohóc, miért nem az aki nem azt csinálta?

Mert egy normalis edzo elovesz egy magnestablat es lerajzolja mit kell játszani.
Kutatások kimuttak hogy ilyen helyzetben a vizualis ingereket sokkal jobban befogadja az emberi agy.

Raadasul szokas szerint egy vicc volt az idokeres. Ezert kar idot kerni, nincs benne konstruktiv info.

Még az EB alatt olvastam valakitől, hogy Elek időkérései olyanok, mintha egy Benny Hill válogatást nézne. ;D :D És tényleg...

Az ismételt halasztás a Vipers honlapja szerint azért szükséges, mert a norvég kormány szigorította a külföldiekre vonatkozó beutazási szabályokat, így sem a szerdára kiírt Ferencváros elleni, sem a szombatra tervezett Metz elleni BL-meccset nem lehet a norvégoknál megrendezni.

hubika88
Metz - Vipers meccsét nézd vissza  ;D :D jó szórakozás lesz  :great:
fordíts kiemelt figyelmet a bírói döntésekre  ;D ;D
holnap már nézhető lesz ehft-n.

láttam  ;D voltak érdekes dolgok  ;D ;D