OAKLAND BET's

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: oakland23 Dátum április 14, 2010, 17:21:44
A majom újra a színen. Igen, a két napos feltöltődés kellett, az Indian Wells-es bónusznak köszönhetően 20000 befizetésre 90 ezret vettem ki. Kivehettem volna 100 rugót is, de 10 ezret hagytam fenn, mivel ha beüt a krach, legyen mivel lebiztosítani a long term fogadásomat. Szóval unibet most kicsit szünetel.

Visszatérek a Bet365-höz!-Mivel az orgos nyeremények megérkeztek!!!  :ok:

Ami a mai tippemet illeti két lehetőség van. Vagy én leszek a nap lúzere, vagy én leszek a nap fogadója. Középút nincs   :D  Mielőtt megnéznéd, kapaszkodj, mert ez ütni fog!

Felkészültél???  Akkor katt a képre, és indulhat a röhögés.  ;D


Nocsak:

10'  Atletico Madrid - Xerez  0 - 1  ;) Drukkolok!

Idézetet írta: oakland23 Dátum április 14, 2010, 17:21:44
A majom újra a színen. Igen, a két napos feltöltődés kellett, az Indian Wells-es bónusznak köszönhetően 20000 befizetésre 90 ezret vettem ki. Kivehettem volna 100 rugót is, de 10 ezret hagytam fenn, mivel ha beüt a krach, legyen mivel lebiztosítani a long term fogadásomat. Szóval unibet most kicsit szünetel.

Visszatérek a Bet365-höz!-Mivel az orgos nyeremények megérkeztek!!!  :ok:

Ami a mai tippemet illeti két lehetőség van. Vagy én leszek a nap lúzere, vagy én leszek a nap fogadója. Középút nincs   :D  Mielőtt megnéznéd, kapaszkodj, mert ez ütni fog!

Felkészültél???  Akkor katt a képre, és indulhat a röhögés.  ;D

Szerintem bet365nél nem röhögnek most annyira, mint amikor feladtad ezt a szelvényt ;)

A nap fogadója lettél, gratulálok :ok:


A nap tippje volt! Respekt majom!  :cya:



a nap fogadója: oakland23!  :ok:
gratu a szelvényedhez, őrült vagy!  :D

Csatlakozom, Őrült majom, minden elismerésem Oakland:beerchug:

Hatalmas tipp, grat! Légyszi áruld el, hogy milyen gondolatmenet vezetett rá erre a tippre?

Őrült ááá, inkább zseni :) :topbet_125:


#281 április 24, 2015, 10:20:17, oakland23
A mai tuti:

FTC-DVSC meccsen lesz piros lap.
Odds: 4.00
Iroda: unibet

Indoklás: Nincs
Fábián haza fújja a Lokit  :D Nyugi, ezt a mondatot én sem értem.  ;D

Barcelonában derbit rendeznek

Utálom az ilyen napokat, mint a mai. Ha nincs 20 tuti tippem, akkor egy se NEM RÖHÖG, NEM KÉTELKEDIK.
Na összedobtam egy kombót, de ááá...

Sunderland - Burnley X2
Fulham-Wolves X2
Sevilla-S. Gijon 1
Villarreal-Atletico Madrid 1

Odds: 8,55    Iroda: Bet365 

Ha az első kettő jön, már bukni nem bukok, ha a Sevilla is jön, akkor meg tuti nyerek. De bízok az eredeti elképzeléseimben. Na, estére okosabbak leszünk, de már lehet délutánra...  :ok:

#283 április 18, 2010, 11:35:38, oakland23
A mai :
1 szeló 3 db DNB Aszton Vijja, Herta, Seffild Wensdéj mindhárom DNB-ben, és mindháromnak csak a győzelem jó.
2 szeló Szamp - Milanra 0-0 csak úgy mert miért ne
3 szeló Szamp - Milan mindkét csapat szerez gólt, mivel X lesz, vagy 0-0, vagy mindketten szereznek gólt + a Valcsea győzelemre
4 szeló Az már csak a HBSC X2-jén múlik

Alighanem mindkettő repül, ami a nyagyobb lóvésokat illeti, és oda a szép kis zseton, amit a Xerez hozott. Ha mégis jönne mindkettő, alighanem megkóstolnám a római derbit.
SENKI NE TEGYE  :cya: én is PhotoShoppal szerkesztettem


#284 április 18, 2010, 20:20:35, oakland23
Mai helyzetelemzés:

1- Wednesday 1-0 ról lett X a HBSC 1-2-ről lett 2-2. A Villa nyert, ezért 5000-re jött +1000 Ha DNB helyett 1X ill X2-ket játszok, most számolhatnám a pénzt, így meg... Persze aki a kicsit nem becsüli ...

Második szeló, és egyben a mai vezértippek keményen jöttek. Samp-Milan 2-1, ami kétszeresen jó, mert jött a tipp, és ...
Valcea meg hozta a kötelezőt. Neagunak még mindig jár a   :-* . Tehát második szeló  +13000 Ft

3. 1000 Ft-tal tettem a Samp-Milan 0-0-át ugye ez -1000     -Ne kérdezz, tovább élsz  ;)

4. szeló. Hogy dobogós lesz-e a két REBBULL-NO és a HBSC x2 lazán jött, de a HBSC-re kib*szottul haragszok!
(ami itt jött profit, nem számolom bele, mert kb ennyi ment biztosításra. Frankfurtra 9,5-ös odds-on, meg a Győr+1,5-re)

Összegezve: +1000+13000-1000=+13000 Ft

Még gondolkodok, hogy vagy 2000-et rágurítok a Real-Valencia X-re, de még töröm a fejem, hisz zuhany alatt jön meg az ihlet

TiB, nézd már át eddig az áprilist, hogy elég lesz egy jelöléshez, vagy nyerjek még pár ezret???  :)