Befizetés/Kifizetés Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


#165 október 19, 2011, 10:07:49, benson
Idézetet írta: Tomasz Dátum október 19, 2011, 09:41:46
Üdv.

Szeretném megkérdezni,hogy miért jó a Mooneybookers?
Csak azért mert én a bankkártyámra/számlámra szoktam lekérni a pénzt.
Vagy esetleg van olyan fogadó iroda amelyik nem tudja a bankkártyás fizetést?

Még annyi hogy a banknak bizonyos nagyságrendü pénzösszeg felett kell jelentenie az apehnek vagy a rendőrségnek?

http://www.sportfogadas.org/forum/index.php?topic=3668.msg234614#msg234614

De ha nem is éred el ezt az értékhatárt a tranzakcióiddal, egy esetleges adóhatósági vizsgálatnál az ellenőrök betekinthetnek a bankszámlád forgalmába is. A moneybookers számládba viszont nem, mivel azt nem tekintik pénzforgalmi számlának, és/vagy azt sem tudják, hogy van ilyen.

De említhetném a gyorsabb kifizetést is a kártyással szemben.

Köszi.

viszont mooneybookersel csak ugy juthatok kézpénzhez ha onnan utalok a bankszámlaszámomra nem?

lehet hogy nem látnak bele a mooneybookerembe az ellenörök,viszont a bankszámlaszámomba viszont igen,tehát akkor is feltehetik azt a kérdést hogy honnan van az a pénz.

Idézetet írta: Tomasz Dátum október 19, 2011, 12:16:57
Köszi.

viszont mooneybookersel csak ugy juthatok kézpénzhez ha onnan utalok a bankszámlaszámomra nem?

lehet hogy nem látnak bele a mooneybookerembe az ellenörök,viszont a bankszámlaszámomba viszont igen,tehát akkor is feltehetik azt a kérdést hogy honnan van az a pénz.

Nem, van bankkártyájuk is.

http://www.moneybookers.com/ads/mastercard/

és azzal hol tudok levenni pénzt? bárhol ahol mastercardos automata van?

ill. te is ugy csinálod?

ui.akkor lehet átkéne állnom arra

Idézetet írta: Tomasz Dátum október 19, 2011, 12:42:15
és azzal hol tudok levenni pénzt? bárhol ahol mastercardos automata van?

ill. te is ugy csinálod?

ui.akkor lehet átkéne állnom arra

Igen.

köszi a segitséget.
akkor utánna kell járnom a dolognak.

:)


köszönet a szives segitségért :)

Helyreált már a kifizetés bankszámlára? Mostanában mennyi időt vesz igénybe?

Idézetet írta: gigazo Dátum október 19, 2011, 23:37:25
Helyreált már a kifizetés bankszámlára? Mostanában mennyi időt vesz igénybe?

Hétfő délelőtt volt egy lehívásom, ma reggel a számlámon volt a pénz.

Szóval helyreált, köszi a gyors választ!  :beerchug:

sziasztok.
Gondolom ti is fenn vagytok egyszerre több online sportfogadó irodánál. én igen.
ma észrevettem,hogy a betclicnél forint alapu a számlám, és nem tudom,hogy ez gond lehet e a mooneybookersnél.
Mert pl a Bet-at-home-nál viszont euró alapu.

illetve ha én euró pénznemes mooneybookers számlát fogok nyitni,és lesz mooneybookers mastercardom is,akkor én arról tudok levenni forintban pénzt?


"Request money". Ezt a részt hol találom?, mert a "My Account" fül alatt nem találom.

Kifizetéstől számítva mennyi idő alatt jelenik meg a pénz a moneybookers számlán?

Idézetet írta: bolcsi Dátum november 05, 2011, 19:44:17
Kifizetéstől számítva mennyi idő alatt jelenik meg a pénz a moneybookers számlán?

Fordított esetben 2-3 nap az átfutási idő, tapasztalatom szerint. Gondolom nem az OTP-től fizetsz ki MB-re!

Üdv,

csacsa