Z-man és a sportfogadás

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


#30 december 30, 2011, 16:47:42, Z-man
Koroknai Autósiskola - Labonczfa-Stabil FC (Háromesélyes fogadás)
Tipp: Koroknai Autósiskola
Tét: 500.00
Odds: 4.00

Ha lehet még túlzóbb az odds mint az előbb! Itt sem akartam tenni, de van a régi mondás, ha ADNAK fogadd el, ha ütnek szaladj el. Nem érzem erősebbnek a Labonczfá-t, itt is 50-50. A 4 szorzó ajándék! Ettől persze még lehet, hogy bukik a tipp. :)

Szerkesztés: Totálisan egyforma erők harca volt, és végül a szerencsésebb nyert. Kell az is! :)

Csak gratulálni tudok, zseniális tippekkel szolgálsz itt nekünk. Ráadásul annyira bíztam a tippedben, hogy 1:0ás Labonczfa vezetésnél raktam, hogy kövi gólt a Koroknai lövi. És hát nem csak lőtte, de még nyert is!  :great: Köszönöm!

Alatt: 3.5   Koroknai Autósiskola - teremfoci v Labonczfa-Stabil FC - teremfoci
(Mérkőzés gólok)  1.57 jeejejeje :laugh:


Köszi a tippet megint

Idézetet írta: Cavalorn Dátum december 30, 2011, 16:47:27
Csak gratulálni tudok, zseniális tippekkel szolgálsz itt nekünk. Ráadásul annyira bíztam a tippedben, hogy 1:0ás Labonczfa vezetésnél raktam, hogy kövi gólt a Koroknai lövi. És hát nem csak lőtte, de még nyert is!  :great: Köszönöm!

Büdös nagy szerencsénk volt ám :)


Idézetet írta: Szotyori Dátum december 30, 2011, 16:49:32
Füred ajándék?

Az volt, csak lekéstem róla :( Remélem lesz még rá rendes odds.

Idézetet írta: Z-man Dátum december 30, 2011, 16:48:53
Büdös nagy szerencsénk volt ám :)

Az bizony, a végére nagyon összekapták magukat a srácok.  :)

A füredi meccsről az iroda miatt lekéstem, pedig az is zöldül majd. Remélem mertétek tenni a beharangozó után :)

#38 december 30, 2011, 17:41:19, Z-man
A Szuper Divatáruház - Viktor meccsen szerintem sima 2. Jobb csapat a Viktor. Ha feljön teszem :)

Na amíg nem jönnek a meccsek kicsit részletesebben róluk.

Szud-Viktor meccsen Viktor győzelem, mint már mondtam. Elég durva, alattomos meccs lesz, szinte biztos! A gólok számát nem tudom megtippelni, bármi lehet.

Koroknai-Füredi

Itt több bőrt is lehúzhatunk a meccsről. Az over 7,5 az szerintem 100%. Nagyarányú Füredi győzelmet várok. Nem lepődnék meg ha 10:0 körül lenne. Hajrá! :)

Ma már nincs több mecs ugye teremkupán?vagy igen?


Idézetet írta: Szotyori Dátum december 30, 2011, 17:40:09
viktor mennyire erős tipp?

Lesz meccs, szerintem lejátszák az összes meccset. Ha a Viktor megverte az Ecu-t, itt már nem állnak meg. Szerintem elég stabil tipp, nem hiszem, hogy baj lesz.

#42 december 30, 2011, 18:19:27, Z-man
Szuper Divatáruház - Viktor Security (Háromesélyes fogadás)
Tipp: Viktor Security
Tét: 2000.00
Odds: 1.75

1,75... Erre nem számítottam. Zsír kis odds :)

Szerkesztés: Sima volt, ahogy várható volt... :) Air Sanyi olyan volt a kispályán mint egy partra vetett hal. Ficánkolt, vergődött, de jobb lett volna ha a vízben marad. :D

#43 december 30, 2011, 18:52:20, Z-man
Koroknai Autósiskola - Füredi Söröző (Háromesélyes fogadás)
Tipp: Füredi Söröző
Tét: 5000.00
Odds: 1.30

Böhöm nagy tét, böhöm nagy ajándék. :) Ez kb. 1,01-es meccs :)a 7,5-8,5 felett az vállalható!

Szerkesztés: Teljesen más lett a meccs mint vártam... A füredi kb. mindent kihagyott. Nem baj, legalább jött :)

A bronz meccsen a Szuper Divatáruház játszik majd a Koroknai ellen. Jobb csapat a Szud. A koroknai kb semmit nem mutat támadásban, lehet nap végére el is fáradtak. Itt teszem majd a Szudot meccs előtt. :) A döntő igazi lutri... Két nagyon izom csapat játszik majd, gőzöm sincs melyik fog nyerni. A füredi előnyére vállhat, hogy sokkal kevesebb idegörlő csatát vívtak mint ellenfelük. Kevesebbet kellett kiadniuk magukból. Talán ők a favoritok, de nálam ez a meccs 50-50. Ha nagyon eltérő oddsal találkozom, akkor teszem. Különben hátradőlök és élvezem a meccset :)