Robmiller's bet-diary

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


#420 augusztus 01, 2020, 14:24:17, robmiller
Sziasztok!

Mielőtt megkezdem az augusztusi hónapot, jön egy gyors összegzés a júliusról. Úgy érzem, ebben a hónapban megtaláltam a régi önmagamat a sportfogadás terén. Rátaláltam újfent arra a kiválasztási rendszerre, ami elég szépen termel, remélem, hogy nem csak egy szerencsés időszakban vagyok, hanem ténylegesen most minden összeállt, ahogy a sportfogadási nagykönyvben meg van írva. Jónak érzem a kiválasztási-systemet, megtaláltam nagyjából azt az oddstartományt, ahol láthatóan szépen tudok profitot termelni, s a mentális állapotom is eléggé rendben lett. Nem akarok mindenáron tippelni, és a kiválasztási rendszer során, még az oddsokat nem látva, már jön az ösztönös, úgymond ragadozó-feeling, ami fogadásra sarkall egy-egy esemény kapcsán.

Újdonság, hogy elkezdtem fegyelmezetten használni az oldal játékait (Tippjáték, SPF Kupa, SPF Liga, SPF totó, SPF score). Úgy vélem mindegyikben ott vagyok az élmezőnyben. A Tippjátékban 5. lettem, a Ligában is megvan a TOP10, a Kupában nem kellett volna sok bekerülni a 16 közé. S most önreklámon kívül mindezt úgy értem el, hogy az előző hónapban az élmezőnyben messze én helyzetem el a legkevesebb tétet - pl. nem tettem mindenre állandóan 10 egységet...sőt konkrétan végig 6-7 egységgel operáltam csak - s mégis így kerültem fel a legjobbak, avagy a legszerencsésebbek közé. (Augusztusban próbaként 10 egységgel fogok játszani, kíváncsian várom ez mire lesz elég.) Egyszóval, ha tüzetesebben lecsupaszítjuk az eredményességet, kőkeményen nyertem rentábilitás szempontjából ezt az elmúlt hónapot! Fő az önbizalom!  ;D Igazából maga a nyereményalap nem motivál - sokkal inkább tartom ezeket a játékokat egyfajta segítségnek, hogy sokkal jobb fogadó legyek. Kialakult egyfajta rituálém egy-egy tipp megadásakor, s sorban haladva teszem meg a megérzést a játékokban, végül pedig magánál az irodánál!

Na most számok nyelvén. Ugyebár az SPF profilom is végre zöldbe került, ami az oldalon tett aktivitásomat illeti. Azon tippek tekintetében, amit eddig a főoldalon elhelyeztem (kb. 350 tipp) 2,41%-os plusz ROI-m van. Azt hiszem ezt 1 hónap alatt sikerült kb. -10%-ról feltornázni mindezt a fegyelmezettségnek és a következetességnek köszönhetően. A szerkesztői munkásságom pedig jelenleg 0.44%-os ROI-n áll, amit remélem idővel szépen feltornázok majd +5% körülire.

A bankmenedzsmentem alapján júliusban 51 db eseményre tippeltem egységnyi tétekkel, melyek kivételnél nélkül a labdarúgáshoz kapcsolódtak. Láthatjátok, hogy kivétel nélkül kimenetelekre tettem Dupla esély, illetve DNB piacon, amelyeknek a picivel jobb odds miatt sűrűn az ázsiai változatára helyeztem a tétet. Az 51 esemény kapcsán 34 darab tipp lett nyertes, 7 db vesztes, és 10 db push. Mindez 1.50 és 2.00-lás oddhatáron belül történt. A jó eredménynek köszönhetően pedig +12.15 tétegység nyereséggel zártam a hónapot, s mindez 24.62%-os ROI-nak felelt meg! Soha rosszabbat!

Reményeim szerint ez a tendencia folytatódik augusztus folyamán, úgy érzem most elkaptam a fonalat, erre érdemes építkezni! Sok zöldet mindenkinek a hónapban! :beerchug:

#421 augusztus 03, 2020, 08:27:42, robmiller
Serie A, 2020. 08. 01. 20:45
Atalanta - Inter
1 +0.5 AH @1.50 0:2

#422 augusztus 04, 2020, 07:48:48, robmiller
Sajnos a hónapot vesztes fogadással nyitottam, de megesik az ilyen. Bíztam az Atalantában, még Ilicic hiányában is, hogy hazai pályán jók lehetnek az X-re, és motiváltak lesznek a 2. hely elérésére. Tévedtem.

A mai napra vonatkozólag nincs előzetes tipp, mert vagy nem jött a megérzés, vagy pedig ahol jött, ott előzetesen értéktelen avagy túl rizikós a szorzó.

Az értéktelen odds a Norrköpingre van, akik az újonc Mjällbyt fogadják. Gustafsonék megtorpantak a parádés szezonrajt után olyannyira, hogy ha most nem nyernek otthon, akkor a forduló után már a fonalat elkapó Malmö seggét nézhetik. 1.44-ért nem látom értelmét még pakolni sima kimenetelben a 'Köpinget még annak ellenére sem, hogy hazai pályán elég meggyőzőek Haksabanovicék. Inkább megvárom élőre a meccset, s ha úgy alakul a forgatókönyv, hogy sokáig ikszre állnak, avagy megszerzi a vezetést az underdog Mjällby, akkor majd kiokoskodom valamit.

A másik csörte 18:00-kor kezdődik a norvég 2-ben. A listavezető, s az azonnali visszajutásért küzdő Tromsö az Asane otthonába látogat. Igen csábító az a DNB 1.575 a mezőnyben kiemelkedő Tromsöre, viszont az Asane sem szerepel kimondottan rosszul a szezon kezdetén. Bár húz a szívem a leírt tipp felé, de valami azt sugallja, hogy várjak az élőzésre.

Mai napra ez a két meccs tűnik nekem ígéretesnek, viszont előzetes tippelés kapcsán semmi sem várható.

ÉLŐ-re várva:

Norvég 2, 2020. 08. 03. 18:00
Asane - Tromsö 0:1 - jött a Tromsö megérzés, túlagyaltam, bár inkább tűnt a statok alapján X-es meccsnek. Ez van, ezt most elszalasztottam.

Allsvenskan, 2020. 08. 03. 19:00
Norrköping - Mjällby 1:1

#423 augusztus 04, 2020, 07:48:31, robmiller
Live: '65 1:1
Norrköping - Mjällby
1 @2.00 1:1

Egyenlített nemsokkal a hazai gól után a Mjällby...bealudt a 'Köping, még idejében jött az ébresztő. Szerintem van még idő itt, hogy rúgjanak egyet, és megnyerjék a meccset. 2.00-es oddsért már van érték benne.

Eltértem a kitaposott taktikától, meg is lett az eredménye. Elég is volt ennyi kalandozás. Marad minden ahogy júliusban, nem szórakozunk. :)

#424 augusztus 06, 2020, 07:41:08, robmiller
Veikkausliga, 2020. 08. 05. 17:30
Haka - Helsinki IFK
X2 @1.53 0:2

#425 augusztus 06, 2020, 07:41:27, robmiller
NB2, 2020. 08. 05. 19:00
Haladás - Szolnok
DNB1 @1.40 1:1

Főoldali elemezés ITT!

#426 augusztus 05, 2020, 16:36:47, robmiller
Live: '60 1:1
Békéscsaba - Vasas
2.5 over @1.425 1:1

Nézem a meccset, beeshet itt még egy gól a játék képe alapján.

#427 augusztus 06, 2020, 07:41:44, robmiller
Live: félidőben 1:0
Szentlőrinc - Gyirmót
X2 @1.66 2:0

Azért nekem nagyon komoly meglepetés lenne, ha itt egy pontot nem szerezne ez a Gyirmót.

#428 augusztus 06, 2020, 20:53:54, robmiller
Allsvenskan, 2020. 08. 06. 19:00
AIK Stockholm - Elfsborg
2 +0.5 AH @1.55 1:2

Ez az NB2 egyelőre nem éppen RoI javítónak tűnő sorozat... Milyen érdekes, hogy a skandináv bajnokságokból kevesebb (vagyis legalább nehezebben összehozható) infót tudsz szerezni, még is jobban termel.

Mi lehet az oka? Vagy hosszabb távon megfordul?

#430 augusztus 07, 2020, 08:22:17, robmiller
Egész egyszerűen várni kell pár fordulót, hogy kirajzolódjanak az erőviszonyok. Picit kapkodtam itt, lebecsültem a Szentlőrincet, holott nem igazán tudni még mit várhatunk tőlük... a Békéscsaba-Vasasnál meg egyszerűen pechem volt. A Haladásnál meg jó volt a DNB tipp, tudtam, hogy itt - mint ahogy a magyar bajnokságokban általánosságban - bárki elkaphat bárkit. Alapból sem szeretek sima kimenetelre fogadni, itt aztán pláne. Ja és a Szentlőrinc - Gyirmótra ha visszamehetnék 1.66-ért újra tenném az X2-őt...papíron osztálykülönbség van a két csapat között játékosállomány, financiális háttér stb. alapján. Más kérdés, hogy az agyonfizetett honi botlábúak ezt nem tudják...na belelendültem  ::) :)

Nem lesz egyszerű Tippajánlót írni...főleg az első pár fordulóra. ;D

#431 augusztus 08, 2020, 08:31:29, robmiller
Superettan, 2020. 08. 07. 19:00
Västeras SK - IK Brage
2 +0.5 AH @1.55 2:1

Főoldali tippajánló ITT!

#432 augusztus 09, 2020, 19:27:09, robmiller
Allsvenskan, 2020. 08. 09. 17:30
Djurgarden - Hammarby
1 0.0 AH @1.60 1:2

Főoldali tippajánló ITT!

#433 augusztus 09, 2020, 17:00:21, robmiller
Live: '12 0:1
Häcken - Kalmar
1X @1.66 0:2

Na ott tartunk, hogy az idényben hazai pályán piszok erős Häcken ellen vezetést szerzett a sereghajtó Kalmar. Nézem a meccset és bizony egyelőre az öltözőben ragadtak Irandusték, de úgy vélem, hogy a bekapott korai gól még időben jött ébresztő lehet. Így már nagy érték van a dupla esélyben hazai oldalon, amit meg kell játszani.

Live: '68 0:1
1.5 over @1.53

Messze nem érdemel pontot itt a Häcken. Őrület, hogy milyen labilis csapat, ha múlt héten verték a Norrköpinget, s most nem tudnak mit kezdeni a sereghajtóval otthon. Nem mellesleg az elmúlt öt meccsen 15 gólt ragasztottak otthon! Most meg nem tudnak összehozni egyet? Érdekes...

#434 augusztus 09, 2020, 19:27:28, robmiller
Live: '4 0:1
Djurgarden - Hammarby
1X @1.80 1:2

Akárcsak a Häcken meccsen, megint az esélytelenebb csapat lőtt szinte a meccs elején egy gólt. Nem akarom elhinni, hogy ennyire bundás forduló lenne, hogy hirtelen az élmenők nem tudnak játszani...