Április 26, 2018, 06:01:33 am CEST

Szerző Téma: Unibet Infó  (Megtekintve 260413 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető Knapp

• Régi motoros
Re:Unibet Infó
« Válasz #2940 Dátum: December 11, 2017, 14:45:24 pm CET »
Erősnek kell lennem, mert ha most egyből válaszolok az ügyfélszolgálatnak és elmondom, mit gondolok a stílusukról és a felkészültségükről, akkor engem onnan örökre kiraknak...     ???

Köszönetek ezért a hozzászólásért:

Nem elérhető Knapp

• Régi motoros
« Válasz #2941 Dátum: December 11, 2017, 17:53:02 pm CET »
Végül nem válaszoltam, de mostanra megjelent egy 5000 (ötezer) ft-os ingyenes fogadás nálam, amit nem tudok mihez kötni, így az is elképzelhető, hogy így kértek elnézést az elmúlt napok levelezéséért vagy így köszönték meg, hogy "megfejtettem" a mobilról tett, de nem annak látszó fogadások titkát.
Vagy csak azt akarják, hogy végre fogjam be a pofámat.   :)

Nem elérhető SPF Admin

• senki
  • Tősgyökeres
« Válasz #2942 Dátum: December 11, 2017, 20:05:26 pm CET »
Végül nem válaszoltam, de mostanra megjelent egy 5000 (ötezer) ft-os ingyenes fogadás nálam, amit nem tudok mihez kötni, így az is elképzelhető, hogy így kértek elnézést az elmúlt napok levelezéséért vagy így köszönték meg, hogy "megfejtettem" a mobilról tett, de nem annak látszó fogadások titkát.
Vagy csak azt akarják, hogy végre fogjam be a pofámat.   :)

Általában ha gondok akadnak akkor azt szoktuk jelezni az irodának/irodáknak, hátha így is tudunk segíteni. A te esetedben is jeleztük, hogy valami gond van.
Az 5000 ft-os ingyenes fogadás azért jelent meg a számládon, mert hosszú ügyről volt szó, s így szerették volna ezt lezárni. Utólag is elnézést kérnek a hosszú ügy miatti kellemetlenségekért.  :ok:

Nem elérhető Knapp

• Régi motoros
« Válasz #2943 Dátum: December 11, 2017, 23:32:01 pm CET »
Mondjuk már nem a bónusz jóváírása miatt leveleztem velük az utóbbi napokban, hanem hogy kiderüljön, miért nem látják mobilnak a mobilfogadásaimat. Ez a jövőre nézve is hasznos lehet és szerintem nem csak nekem.

Csináltunk tegnap egy "b-próbát" is, azt sem annak látták, még képeket is küldtek, mit mutat a rendszerük.
Ez mondjuk segített rájönni, hogy nekik a webes felület használata jelenti az asztali gép használatát, amit bárki ellenőrizhet maga is, ha mobilról asztali webhelyet használva lép be és ezután megnézi a beállítások/többszörös bejelentkezés menüt.
Számítógép ikon és desktop felirat lesz ott, mobil használata esetén is...
Ezt megírtam nekik, ha ezután csak annyit írnak, hogy kösz, hogy ezt jeleztem, akkor rendben is lett volna a dolog, de kicsit más jellegű volt a válasz.
Na de fátylat rá! 

Nem elérhető benedek185

• Tősgyökeres
  • Saját napló: Megtekintés
« Válasz #2944 Dátum: December 11, 2017, 23:35:45 pm CET »
Mondjuk már nem a bónusz jóváírása miatt leveleztem velük az utóbbi napokban, hanem hogy kiderüljön, miért nem látják mobilnak a mobilfogadásaimat. Ez a jövőre nézve is hasznos lehet és szerintem nem csak nekem.

Csináltunk tegnap egy "b-próbát" is, azt sem annak látták, még képeket is küldtek, mit mutat a rendszerük.
Ez mondjuk segített rájönni, hogy nekik a webes felület használata jelenti az asztali gép használatát, amit bárki ellenőrizhet maga is, ha mobilról asztali webhelyet használva lép be és ezután megnézi a beállítások/többszörös bejelentkezés menüt.
Ezt megírtam nekik, ha ezután csak annyit írnak, hogy kösz, hogy ezt jeleztem, akkor rendben is lett volna a dolog, de kicsit más jellegű volt a válasz.
Na de fátylat rá!
Milyen választ kaptál? Érdekel.

Nem elérhető SPF Admin

• senki
  • Tősgyökeres
« Válasz #2945 Dátum: December 12, 2017, 14:30:19 pm CET »

Na de fátylat rá!

Ami még kimaradt előbbi bejegyzésemből, hogy értékelik azt, hogy építőjellegű üzeneteid vannak. Szerintem itt arra is gondoltak, hogy próbálsz ilyen esetekben segíteni, ami fontos lehet a későbbiekre nézve.
De ez csak egy feltételezés.

Nem elérhető SPF Ajánlatok

• Haladó
« Válasz #2946 Dátum: December 19, 2017, 13:00:06 pm CET »
Unibet TV: El Clásico Karácsonyra - ÉLŐ közvetítés

A fogadóiroda saját bemondóval kínálja a hétvégi Real Madrid - Barcelona összecsapást. Fogadj és kövesd élőben az Unibet TV-n.

• Haladó
« Válasz #2947 Dátum: Január 08, 2018, 12:34:24 pm CET »
Unibet TV: Lendületes évkezdés - ÉLŐ közvetítések

Az új év kezdetén sincs lazsálás, a sportvilágban már teljes gőzerővel folynak az események. Fogadj és kövesd élőben mindezeket az Unibet TV-n.

• Haladó
« Válasz #2948 Dátum: Január 12, 2018, 11:23:04 am CET »
Unibet TV: Kapcsolódjunk az Ausztrál Openre - ÉLŐ közvetítések

Nálunk január, náluk tenisz és nyár. Rajtol a tenisz idény első Grand Slam tornája. Fogadj és kövesd élőben az Unibet TV-n.

Nem elérhető Biro Zoltan

• Kezdő
  • **
  • Kedvenc iroda: bet365
« Válasz #2949 Dátum: Január 13, 2018, 14:55:54 pm CET »
Sziasztok,egy olyan kerdesem lenne hogy az Unibeten lekorlatozak az embert egy bizonyos nyeres utan?

Nem elérhető alexthebest

• Régi motoros
« Válasz #2950 Dátum: Január 13, 2018, 17:26:36 pm CET »
Sziasztok,egy olyan kerdesem lenne hogy az Unibeten lekorlatozak az embert egy bizonyos nyeres utan?

Igen, naluk is ismerik a modszert. A nepszerubbek kozul igazabol mindenhol van, kiveve a betfairt es a pinnacle-t.

Nem elérhető Knapp

• Régi motoros
« Válasz #2951 Dátum: Január 13, 2018, 19:35:38 pm CET »
Igen, naluk is ismerik a modszert. A nepszerubbek kozul igazabol mindenhol van, kiveve a betfairt es a pinnacle-t.

Még a betfair sportbook része is korlátoz...  :)

Nem elérhető Biro Zoltan

• Kezdő
  • **
« Válasz #2952 Dátum: Január 18, 2018, 17:14:18 pm CET »
Sziasztok,vki megtudna mondani hogy hol kell keresni az Unibeten azt a reszt ahol lehet latni pl egy kezlabda meccsen h melyik csapat tamad,melyiknel van a labda?

ereghard

• Vendég
« Válasz #2953 Dátum: Január 23, 2018, 18:24:05 pm CET »
Ma küldték:

Szia!

Ezúton szeretnénk tájékoztatni, hogy mostantól már nem csak befizetni tudsz Mastercard kártyáddal, de amennyiben bankod támogatja kifizetést is kérhetsz rá. Ez az eddigi be- és kifizetési módokat nem érinti, így azok is változatlanul rendelkezésedre állnak.

Üdvözlettel,
Az Unibet csapata

Ezt mennyire támogatják a bankok?

Nem elérhető lazanyja

• Haladó
« Válasz #2954 Dátum: Január 23, 2018, 21:09:16 pm CET »
Még a betfair sportbook része is korlátoz...  :)

Hogy éred el?? Link? Megköszönném.  :)