Skrill Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 35 vendég van a témában


Idézetet írta: Laeddis_ Dátum augusztus 05, 2023, 15:28:55Sziasztok ! Segítségre lenne szükségem 😕 zárolták a skrill fiokom , valószínűleg mert nem sikerült befizetnem bet re , 2 napra próbálom feloldani a fiokom de nem sikerul , akárhányszor elküldöm a személyemet igazoló okmányomat nem történik semmi , ha újra belépek kis idő után újra kéri , mit tudok tenni? Ki utalni nem tudok

Mobil applikációval akarod küldeni?

Igen , szemelyimnek mind a két oldalát be küldtem élesen látszik rajta minden , és semmi , esetleg valakivel fel tudnám venni szemelyesebben is a kapcsolatot hátha tud nekem segíteni?



Sziasztok!

Kérdésem.

Ha új tel.számot adnék meg, mert a régi már nem él, de nem jön meg telefonra a megerősítő kód, hova lehet írni???

Idézetet írta: lazanyja Dátum augusztus 14, 2023, 19:08:07Sziasztok!

Kérdésem.

Ha új tel.számot adnék meg, mert a régi már nem él, de nem jön meg telefonra a megerősítő kód, hova lehet írni???

Itt par oran belul valaszolnak:
[email protected]


Idézetet írta: lazanyja Dátum augusztus 14, 2023, 19:08:07Sziasztok!

Kérdésem.

Ha új tel.számot adnék meg, mert a régi már nem él, de nem jön meg telefonra a megerősítő kód, hova lehet írni???

Nekem nem is lett lecserélve a szám, de kb.3 hónapja skrillről utalásnál mégse jön sms-be a kód. Ezért másodjára az e-mailre szoktam kérni.

Idézetet írta: curpy82 Dátum augusztus 14, 2023, 23:00:41Nekem nem is lett lecserélve a szám, de kb.3 hónapja skrillről utalásnál mégse jön sms-be a kód. Ezért másodjára az e-mailre szoktam kérni.
Telefonszámod 20-as? Tesztelés közben nekünk a paysafecard ellenőrző kód nem akart megérkezni ilyen számra, és a Skrill is paysafe.

Idézetet írta: vmlinuz Dátum augusztus 15, 2023, 06:46:41Telefonszámod 20-as? Tesztelés közben nekünk a paysafecard ellenőrző kód nem akart megérkezni ilyen számra, és a Skrill is paysafe.
Nehezen jön meg 50-es számra is, de szerencsére emailre nagyon jól működik. (Skrill szintén így volt)

Idézetet írta: vmlinuz Dátum augusztus 15, 2023, 06:46:41Telefonszámod 20-as? Tesztelés közben nekünk a paysafecard ellenőrző kód nem akart megérkezni ilyen számra, és a Skrill is paysafe.

70-es.

Idézetet írta: vmlinuz Dátum augusztus 15, 2023, 06:46:41Telefonszámod 20-as? Tesztelés közben nekünk a paysafecard ellenőrző kód nem akart megérkezni ilyen számra, és a Skrill is paysafe.

Nekem most már rendes 20-as, eddig 30-as hordozós 20-as volt.  :o

Teljesen felújított cikkben bemutatjuk, hogyan lehet használni a Skrill kártyáját:
https://www.sportfogadas.org/cikk/Skrill_(Moneybookers)_MasterCard-176.html

Ha a withdraw menüpontra megyek, azaz skrillről akarok bankszámlára kifizetni, ez fogad:

OTP Bank Nyrt x - 000

hogyan tudom megnézni, hogy pontosan milyen számlaszám van megadva? akárhova kattintok, sehogy sem jövök rá. légyszi aki tudja, írja már le.

Köszi szépen.

Meg itt a fee-re azt írja, ingyenes, az létezik???

Azt hiszem nem tudod megnézni, max törölheted és hozzáadhatod újra. Valami biztonsági hülyeségre hivatkoznak, merthogy a számlaszámod az fix.

SEPA miatt valószínű, hogy ingyenes.