Neteller

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Idézetet írta: MessiÁs Dátum július 26, 2023, 20:10:24Van egy EXCHANGE rész, ott tudod a befizetett nongambling pénzed átváltani. Ha befizetsz forintban, átváltod euróra.
De befizethetsz Eurót is, ez rajtad múlik. A kártyás befizetésnél te magad választhatod ki milyen pénznemben óhajtasz befizetni.
A lényeg!!!! ha mastercard kártyával fizetsz be, azt csak nongambling opcióval teheted meg, ekkor gamblinges pénzt KELL belőle csinálni. (pl egy átváltással lásd fentebb)

Vagy fizess be paysafecarddal, ott 5% a költég, és az szabadon használható gamblingre. Csak egy postára kell elmenniés venni. Vagy a honlapjukon vannak más értékesítő helyek.

nálam ez a EXCHANGE rész volt a nagy segítség

Köszönöm! Akkor ha jól értem az utalásnál nincs ilyen probléma csak a kártyás fizetésnél.

Idézetet írta: Tutto69 Dátum augusztus 13, 2023, 15:29:00Köszönöm! Akkor ha jól értem az utalásnál nincs ilyen probléma csak a kártyás fizetésnél.
Csak magyarországi bank által kiadott kártyás fizetésnél van ilyen probléma. Utalásnál, paysafecardnál, Revolut kártyánál, Wise kártyánál nincs ilyen gond ha Netellerre vagy Skrillre fizetsz be.


most néztem a vegas.hu , be lehet fizetni Neteller számláról, de ezért levonnak 5%-ot

Bet365 nyeremény kifizet Netellerre,
onnan vegas.hu, innen pedig mehet otp kártyára

???

Idézetet írta: csucsu Dátum augusztus 14, 2023, 23:16:40most néztem a vegas.hu , be lehet fizetni Neteller számláról, de ezért levonnak 5%-ot

Bet365 nyeremény kifizet Netellerre,
onnan vegas.hu, innen pedig mehet otp kártyára

???

Vagy azt csinálod amit én a skrillen(neteller ugyanaz)Kikéred a magyar bankos kártyádra ami kb költésgmentes (legalább is az otpre). És azonnali az áruvisszavét(chargeback)

#651 augusztus 15, 2023, 21:46:04, vmlinuz
Vagy igenyelsz ingyenes virtuális kártyát Netelleren, hozzáadod a Google payhez és elkoltod erinteses fizetessel barhol.

Esetleg keresel olyan ATM-et ahol contactless penz felvétel van. - ez utólag kiderült, hogy nem működik, mert kell hozzá PIN kód, ami a virtuális kártyánál nincs. Tehát csak a vásárlás marad a virtuálissal,

Teljesen felújított cikkben bemutatjuk, hogyan lehet használni a Neteller kártyáját:
https://www.sportfogadas.org/cikk/Skrill_(Moneybookers)_MasterCard-176.html

Wise forintos számláról Neteller-re forintot befizetve Deposit-tal, kiválasztva, hogy gamblingre fog menni:

nem kell külön átváltani, a 3-as képen látszik euróban fogja számolni, de forint lesz a Netelleren, ami mehet tovább a Bet365-re.

Idézetet írta: vmlinuz Dátum augusztus 15, 2023, 16:49:07Vagy igenyelsz ingyenes virtuális kártyát Netelleren, hozzáadod a Google payhez és elkoltod erinteses fizetessel barhol.

Esetleg keresel olyan ATM-et ahol contactless penz felvétel van. - ez utólag kiderült, hogy nem működik, mert kell hozzá PIN kód, ami a virtuális kártyánál nincs. Tehát csak a vásárlás marad a virtuálissal,

Most igényeltem virtuális kártyát, nem lehet-e, hogy a hozzá társított 6 számjegyű digitális szám a PIN kódja ?

Valahol olvastam, hogyha PIN kódot kér, akkor a 6 számból, első 4 száma a PIN ?
Nemtom, hogy erre vonatkozik-e ?

Idézetet írta: csucsu Dátum augusztus 26, 2023, 18:40:34Most igényeltem virtuális kártyát, nem lehet-e, hogy a hozzá társított 6 számjegyű digitális szám a PIN kódja ?

Valahol olvastam, hogyha PIN kódot kér, akkor a 6 számból, első 4 száma a PIN ?
Nemtom, hogy erre vonatkozik-e ?

Nem, az a Neteller secure id vagy biztonsági kódja.

Idézetet írta: vmlinuz Dátum augusztus 26, 2023, 20:44:27Nem, az a Neteller secure id vagy biztonsági kódja.

A virtuális kártyát hogyan tudom feltenni a mobilra?
Egy értelmű leírást sajna nem találok.

#657 augusztus 26, 2023, 22:05:23, vmlinuz
Neteller app segítségével a legkönnyebb. Megkeresed benne a kártyát, és ott lesz a Google pay gomb alatta.

Idézetet írta: vmlinuz Dátum augusztus 26, 2023, 21:59:32Neteller app segítségével a legkönnyebb. Megkeresed benne a kártyát, és ott lesz a Google pay gomb alatta.

megtörtént,
hogy fogok vele fizetni ?

Szólsz, hogy kártyával fizetnél, feloldod a telefont és odaérinted a terminálhoz. Nem használtál ilyet soha?