Bajnokok Ligája Fogadások 2016/17

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Bajnokok Ligája 2017: Ki lesz a végső győztes?

Real Madrid
12 (42.9%)
Juventus
16 (57.1%)

Összes szavazó: 28

Szavazás lezárva: június 02, 2017, 08:52:36

Március végén még 51.00-es szorzója volt Ronaldo gólkirályi címének. Azóta feljött 10 gólra, egyre van Messitől.


Két negyeddontoben plusz egy elodontoben loni 8 golt.. :) Ezert a legnagyobb, amikor kell mindig ott van, tenyleg eszmeletlen.

Idézetet írta: peshark Dátum május 02, 2017, 22:48:27
Két negyeddontoben plusz egy elodontoben loni 8 golt.. :) Ezert a legnagyobb, amikor kell mindig ott van, tenyleg eszmeletlen.

Szerintem méltatlanul kevés szó esik a Modric - Kroos duóról, akik ennek az egész Realnak a motorjai. Minden rajtuk fut át, ők az alfa és az omega. Kanté vagy Pogba csak jelenthet nekik  :D


Bajnokok Ligája: Monaco - Juventus

A Monaco feltörné a Juventus lehúzott rolóját. Lendületes, dinamikus focit játszanak Jardim fiai, de nem az a rúgd és fuss futball ez, latinos stílusjegyeket is felfedezünk a Monaco játékában, de ez sem véletlen. Mégis leginkább a dinamika az, amiben a Monaco egyedi. Előzetes ITT!

Dani Alves sarkaz, Higuain értékesít.


Higuain sokat köszönhet Dani Alvesnek... nagyon jó ez a Juve most...nincs gyenge pontja

Úgy látom kicsit sokat gondoltam ebbe a monacoba, egy nagy nulla ez a csapat

Elképesztő ez a mostani Juventus-védelem!
Annyira jó, hogy engem már egyre inkább emlékeztet a Platini-féle legendás torinói csapat védelmére, ahol a felejthetetlen Gaetano Scirea vezényelt olyan játékosoknak, mint például Antonio Cabrini és Claudio Gentile.

Szerintem ehhez azért kell egy egészen kiváló Juventus is, hogy nagy nullának tűnjön a Monaco. Messiéket is lenullázták. Ez egy tökélesen működő gépezet, Allegri nem kispályás.

Tetszik a csatolt kép: majd legközelebb öcsi :)

Szerintem Gianluigi Buffon odakerült a Juventus legendás kapusa, Dino Zoff trónjának közvetlen közelébe!
Akik - mintegy véletlenül - nem tudnák hova helyezni emlékezetükben az olasz kapuslegendát, azoknak egy kis segítség: Dino Zoff toronymagasan minden idők legjobb olasz kapusának számít. Rengeteg trófeája között van a Juventus csapatával szerzett 6 bajnoki cím is, s emellett természetesen Európa-bajnok és világbajnok labdarúgó! A mai napig világrekorder abban, hogy 1142 percen keresztül nem kapott gólt válogatott mérkőzésen! Elmúlt már 40 éves, amikor csapatkapitányként VB-aranyéremig vezérelte Olaszországot, s megkapta az 1982-es világbajnokság legjobb kapusának járó díjat! A brazil focizseni Pelé a 125 legnagyobb élő labdarúgó egyikének nevezte őt, míg az IFFHS szavazásán a múlt század harmadik legjobb kapusának választották meg Lev Jasin és Gordon Banks mögött.

https://www.youtube.com/watch?v=J1rJTsJ1wI4


Bajnokok Ligája Fogadások 2016/17 - elődöntők


Május 09., kedd:

2017.05.09 20:45   Juventus - Monaco   1.62   3.89   5.25

Május 10., szerda:

2017.05.10 20:45   Atletico Madrid - Real Madrid   2.61   3.50   2.52


Az első mérkőzések eredményei:

Monaco - Juventus   0 : 2   
Real Madrid - Atletico Madrid   3 : 0


Szorzók a végső győztesre:

Real Madrid 1.83
Juventus  2.10
Atletico Madrid  51.00
Monaco  51.00


Tippek, vélemények?


Atleti - Real
Büntetőlapok 8.5 felett
1.72