Sportfogadók Kocsmája

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában


#960 február 12, 2024, 15:01:11, Karola
December 2023 legnagyobb fogásai

Ki volt az a fórumtag aki a legtutibb tippet tette az elmúlt hónapban? Kik a játékaink legnagyobb nyertesei? Mekkora szorzón nyertek decemberben a közösségünk tagjai? Olvasd tovább

Hello srácok! Van itt valaki aki ért a számítástechnikához? :)

Aszódon egy tippmixelő 650 forintból 1.8 millió nyert!

2 911-es eredő oddsot szorgoskodott össze. Elképesztő, gratula hozzá! Olvasd tovább



A 2023-as év legnagyobb fogásai

Ki volt az a fórumtag aki a legtutibb tippet tette az elmúlt évben? Kik a játékaink legnagyobb nyertesei egy éves távlatban? Mekkora szorzón nyertek 2023-ban a közösségünk tagjai? Olvasd tovább

Idézetet írta: Karola Dátum január 18, 2024, 10:08:20A 2023-as év legnagyobb fogásai

Ki volt az a fórumtag aki a legtutibb tippet tette az elmúlt évben? Kik a játékaink legnagyobb nyertesei egy éves távlatban? Mekkora szorzón nyertek 2023-ban a közösségünk tagjai? Olvasd tovább

Vesszek meg ha a tavalyit látom!
Valaki linkelné?

Idézetet írta: curpy82 Dátum január 18, 2024, 19:36:16Vesszek meg ha a tavalyit látom!
Valaki linkelné?

Miért, mit látsz?

Idézetet írta: Admin Dátum január 18, 2024, 20:11:55Miért, mit látsz?

A tavalyit kerestem és sehol nem látom. Bocs, ha kétértelműen írtam az előbb.

Idézetet írta: curpy82 Dátum január 18, 2024, 20:34:07A tavalyit kerestem és sehol nem látom. Bocs, ha kétértelműen írtam az előbb.

A jelenlegi cikksorozat tavaly (2023-ban) indult márciusban, bár való igaz, hogy korábban is voltak hasonló tipusú próbálkozásaink.

https://www.sportfogadas.org/cimkek/nagy-szorzo


Egy lébényi tippmixelő 1280 forintos téttel nyert 3 milliót

Mindössze három mérkőzésre tippelt. De azoknál jó nagy szorzókat választott, így jött a milliós kifizetés. Olvasd tovább




Egy zalai kocsma titkos szobájában nyerőgépeztek, aztán a TEK lecsapott!

Nem viccelnek a kommandósok, úgy védik a Szerencsejáték Zrt monopol helyzetét, hogy még a hadsereget is bevetik, ha kell. Olvasd tovább


Január 2024 legnagyobb fogásai

Ki volt az a fórumtag aki a legtutibb tippet tette az elmúlt hónapban? Kik a játékaink legnagyobb nyertesei? Mekkora szorzón nyertek januárban a közösségünk tagjai? Olvasd tovább