Bajnokok Ligája 2022/23

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Klopp:

A gyenge idény ellenére a helye sokkal stabilabb, mint akár a jobban szereplő együttesek managereinek. Az elmúlt 7,5 évben visszatette a Liverpoolt ugyan magasságokba, melyben nagyon régen járt a csapat.

Láttam egy kis videos anyagot, ahol arról kérdezték pár héttel ezelőtt a Pool szurkolókat: idén Bl győzelem, de jövőre nincs Klopp vagy nincs Bl győzelem, de a padon jövőre is Jürgen?
Habozás nélkül Kloppot választották; én is így tettem volna. Talán a külsősök (nem Pool szurkolók) nem érzik azt át, hogy mit adott a Liverpoolnak Klopp. Mindent!

És Klopp előtt voltak évek mikor az "1 kupás (Community Shield), BL-ért küzdés a bajnokságban, BL búcsú a kieséses szakaszban az nem mélység lett volna, hanem magasság :)

És oké, hogy most elég szar a csapat, de nem gondoljuk továbbra sem azt, hogy ezt más managernek kellene megváltoztatnia, mert in Klopp we trust és ez nem fog elmúlni :smitten:

Idézetet írta: Pozzato Dátum február 21, 2023, 22:30:56Vajon Klopp a következő meccsen még a Liverpool edzője lesz? Irigylem a Real Madridot, mentálisan iszonyatosan erős csapat, mérföldekkel a többiekkel előtt járnak, ami Ancelottinak köszönhető, zseni az a faszi.

Szerintem április magasságában fogják meneszteni, a sokadik arcpirító bajnoki bukó után. Jön egy átmeneti edző, valami exspíler az öltöző mélyéről, aztán nyáron egy új arccal vágnak neki. Én amúgy nem a Real Madrid elleni vereséget élném meg a helyükben kudarcként, hanem például hogy egy Brighton simán elveri őket. Ancelotti meg szerintem is zseni, Liverpoolék még mindig Salahaznak, miközben az olasz már komplett új csapattal veri őket. Sokadjára! Ronaldóval, Benzemával, pont úgy képes megújulni, mint Sir Alex, erre Klopp képtelen.

Inter - Porto tipp: A portugálok megint megviccelnének egy olasz csapatot

Egy érdekes tendenciára hívnánk fel a figyelmet Sérgio Conceição és a Porto kapcsán, amely veszélyes lehet az olasz klubokra, köztük az Interre is! Olvasd tovább


#168 február 22, 2023, 12:40:54, Karola
Most ingyen fogadhatsz az Inter Milan - FC Porto mérkőzésre

Amennyiben fogadnál az Inter Milan - FC Porto meccsre, a Betfairnél 400 forintos ingyenes fogadásban részesülhetsz. Olvasd tovább

Még terveztem, hogy hosszabban méltatom a Real Madridot. Nem csak keddre és nem is csak a Bajnokok ligájára gondolva, de azt hiszem ez a most talált kép rettentő beszédes :ok:

Számodra nem elérhetőek a csatolmányok ebben a fórumban.

Az, hogy az ő csapatuk egy mentális szörnyeteg az szerintem főleg a történelmük miatt van; (biztos ad hozzá valamennyit az olasz mester is) a győzelem, a siker, a nagyság beléjük van kódolva.

Klopp: "We will surprise Real Madrid in the 2nd leg"
Interviewer: "How?"
Klopp: "We won't travel to Madrid"
 ;D

Leültek volna megbeszélni a dolgokat, mármint Mbappé és Messi? Nem volt Neymar, most nagy volt az összhang a két játékos között.


Benfica - Club Brugge tipp: A belgák teljesen szétestek?

Egy lefutott párharc visszavágóját rendezik, ahol mindössze az lesz a kérdés, hogy hajlandóak-e a portugálok focizni? Olvasd tovább


Chelsea - Dortmund tipp: Potter varázslatra készül?

Győzelmet ért el hosszú idő után a londoni alakulat, ezért aztán bizakodhatnak a szurkolók. Az első összecsapás a Dortmund 1:0-s sikerével zárult, jöhet a második felvonás! Olvasd tovább


Bayern München - PSG tipp: Jobb lesz Neymar nélkül?

A bajorok előnyből várhatják a visszavágót, de egy fordulatnak köszönhetően még mindig nem lefutott a továbbjutás kérdése? Olvasd tovább


Tottenham - Milan tipp: Conte és Pioli újabb összecsapása

A két menedzser sokadjára találkozik egymással, a párharcuk inkább Conte győzelmeiről szólt eddig. Talán most változhat a helyzet, hiszen épp kijött egy mély gödörből az AC Milan. Olvasd tovább


Most ingyen fogadhatsz a Chelsea - Dortmund meccsre

Amennyiben fogadnál a Chelsea - Dortmund mérkőzésre, a Betfairnél 400 forintos ingyenes fogadásban részesülhetsz. Olvasd tovább

Bayern München - PSG (szerda, március 8., 21:00CET) - Megnövelt oddsok az Unibeten

Kylian Mbappé szerzi az első gólt 7.00

Eric Maxim Choupo-Moting gólt szerez 3.40

Lionel Messi asszisztot ad 5.00

Fogadj te is megnövelt nyereményszorzón

Tottenham - AC Milan (szerda, március 8., 21:00CET) - Megnövelt oddsok az Unibeten

Harry Kane szerzi az első gólt 5.00

Rafael Leao legalább 1,5 kaput eltaláló lövés 6.00

Fogadj te is megnövelt nyereményszorzón

Fogadj ingyen a Bayern München - PSG meccsre

Amennyiben fogadnál a Bayern München - PSG mérkőzésre, a Betfairnél 400 forintos ingyenes fogadásban részesülhetsz. Olvasd tovább