La Liga 2019/20

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában



Trükkös tippel készülünk a Valencia meccsére

Fontos hiányzók a Valenciánál, profitálhat belőle a Levante? Olvasd tovább


Mindenki a fedélzeten, ideje lenne profitálni egy Barca mérkőzésből

Újból összeáll a Messi - Suárez - Griezmann csatársor, jöhetnek a gólok Mallorcán? Olvasd tovább



Elég lenne egy büntető is a sikerhez

Két edző, melynek csapatai híresek az agresszivitásukról.  Olvasd tovább



Érdekes egy liga, fullra nem értem, miért kell a cserejátékosoknak maszkban, egymástól méterekre ülni. Amikor elmennek melegíteni, már lekerül a maszk, aztán mikor pályára kerülnek, és netán van egy szöglet szituáció, vagy gólöröm, akkor izzadt férfi testek dörgölődnek egymáshoz, kezek, ujjak, könyökök vannak az ellenfelek szájában, gólörömnél puszikat adnak egymásnak, jó, hogy nem szájra, szóval totál nem értem, miért kell a cseréknek maszkban bohóckodni. Annyira semmi értelme...

Ami viszont tetszik, hogy a lelátók nézősítése, meg az atmoszféra hangok tök jók, simán el is felejtem, hogy zárt kapus meccsek ezek.

Real Madrid - Valencia (csütörtök, június 18., 22:00CET) - Megnövelt oddsok az Unibeten

Sergio Ramos szerzi az első gólt @ 10.50

Döntetlen a félidőben, döntetlen a végeredmény @ 8.50

A pontos végeredmény 2-0 @ 8.00

Fogadj te is megnövelt nyereményszorzón

Idézetet írta: oakland23 Dátum június 17, 2020, 10:48:35
Érdekes egy liga, fullra nem értem, miért kell a cserejátékosoknak maszkban, egymástól méterekre ülni. Amikor elmennek melegíteni, már lekerül a maszk, aztán mikor pályára kerülnek, és netán van egy szöglet szituáció, vagy gólöröm, akkor izzadt férfi testek dörgölődnek egymáshoz, kezek, ujjak, könyökök vannak az ellenfelek szájában, gólörömnél puszikat adnak egymásnak, jó, hogy nem szájra, szóval totál nem értem, miért kell a cseréknek maszkban bohóckodni. Annyira semmi értelme...

Ami viszont tetszik, hogy a lelátók nézősítése, meg az atmoszféra hangok tök jók, simán el is felejtem, hogy zárt kapus meccsek ezek.

Erre jó példa a hazai kupadöntő is. Papíron jól mutat a szigorítás, aztán a valóság teljesen más.



La Liga - Menesztették a Real Betis edzőjét

Menesztette vezetőedzőjét, Rubit a spanyol labdarúgó-bajnokság 14. helyén álló Real Betis.

A sevillai klub vasárnap a honlapján közölte, hogy a szombaton Bilbaóban elszenvedett 1-0-ás vereség után már nem az 50 éves szakember irányítja a gárdát.
   
A Joan Francesc Ferrer Sicilia néven született tréner tavaly nyáron ült le a Betis kispadjára, utóda pedig a szezon végéig Alexis Trujillo lett, aki a 2016/2017-es idény utolsó két fordulójában már dolgozott megbízott vezetőedzőként a Betisnél.

forrás: MTI

Elég egy félidőn át jól teljesíteni!

Spanyolországba látogatunk, ahonnét egy izgalmas mérkőzésre hívnánk fel a figyelmet.  Olvasd tovább


Villareal - Sevilla (hétfő, június 22., 20:30CET) - Megnövelt oddsok az Unibeten

Lucas Ocampos gólt lő és gólpasszt ad @ 23.00

A pontos végeredmény 1-2 @ 10.00

Fogadj te is megnövelt nyereményszorzón