NBA 2021/22

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: pckontar Dátum június 09, 2022, 16:37:4227 pont és Boston

Köszönjük a tippet, de a 3. meccsre vonatkozó tippjáték már lejárt.

A döntő megkoronázza a szélsőségek szezonját

A Golden State Warriors komoly bajba kerülhet, ha így folytatják.  Olvasd tovább


4. meccs tipp
Boston - GSW
Robert Williams dupla-duplát ér el @ 9,25 (bet365)

A 3. meccsen nagyon pörgött a Boston, nagyon jó meccs volt összességében. RW-n nem látszik semmilyen sérülés, szóval ha nem kerül foultok miatt a padra, szerintem van sansz a dupla-duplára. Legutóbb 2 pontra volt tőle, szerintem most összejöhet. Érdekesség, hogy a 3. meccsen rengeteg tiszta zsákolás volt. Williams alley up zsákolásoknál is használható, 1-2 kosár támadó pattanó után is jöhet, a lepattanók meg úgy ott 10 körül lesznek szerintem, ilyen szorzón szerintem behúzható.


Boston-Golden State
A.Wiggins dupla duplát ér el-Igen
11.25
bet365

Az egyik meccsen már rápróbáltam erre, akkor nem jött. Azóta Wiggins szépen elkezdte termelni a pontokat, volt, hogy csapata második legjobb dobója volt. Igazából hajnalban már egyenlítést várok, ehhez sok elhibázott bostoni dobás kell. Egyszer sem szedett még le a párharcban 10 reboundot a kanadai, remélem most sikerül. 10 feletti oddsot a tutira amúgy sem kapunk.

Boston - GSW
Tipp: Curry 36,5 pont felett
Odds: 4,9
Bet365

Most már nem hibázhat a GSW, mert 1-3-ról nagyon nehéz lesz nyerni. Curry biztos, hogy nagyon felpörög majd, és látva a csapattársak eddigi teljesítményét, valószínűleg egyedül magában bízik majd és sokat fog vállalni. Az eddigi meccseken is 30 pont körül dobott, vagyis nem lenne meglepő ezúttal a 36,5 feletti teljesítmény.

4. mérkőzés

Tipp: Marcus Smart (BOS) 20,5 pont felett dob
5,25
Bet365

Az előttem szólókhoz hasonlóan én is egy adott játékossal próbálkozom.
Smart az esetek nagy részében a Celtics harmadik legjobb dobója. A játékidő (30-35 perc) és a dobáskísérletek (12-15) tekintetében is reális esélye van minden meccsen, hogy 20 pont körül dobjon. Az első három meccsből ez kétszer sikerült is neki (18, illetve 24 pont), és mivel ezúttal sem lesz elég a Bostonnak Tatum és Brown jó játéka, így szükség lesz a Smarthoz hasonlók pontjaira is. Nehéz megjósolni a mérkőzés kimenetelét, de ha szoros lesz végéig a meccs, akkor talán Smart is sokat lesz a pályán, és ebben az esetben összejöhet a tipp.

4.mérkőzés

214,5 pont felett és nyer a GSW
Odds 4,50
Tippmixpro

Elég rapszódikus mérkőzések voltak idáig.Egyik meccs sem volt igazán szoros,nem 1-2 pontos különbségekkel dőltek el.A GSW nem hiszem,hogy hagyná meglógni a Bostont,szerintem ebbe a meccsbe beleadnak mindent.Egy nagy adok-kapokot várok kosarak szempontjából és GSW győzelmet a hazai meccsek kezdete előtt,ami az önbizalmukat fogja növelni.


Boston-Golden State
Első negyed 54,5 pont alatt
1,90
bet365

Nem hinném hogy sok pontos összecsapásra kerülhet sor . Így aztán a félidő első negyedében sem  égnek a kezek és szórják a pontokat. Bőven 50 pont alatt játsszák az első 12 percet.

Boston - Golden State (4.m.)
2022. 06. 11. 03:00
250.5 pont felett
45.00
Tippmix

Harom meccsbol ketszer oten is elertek a husz pont feletti mennyiseget, a GSW-nek csak akkor lesz eselye, ha Curry melle felnonek a tarsak, mert a tuloldalt Brown, Tatum rendre a csapat legjobb pontszerzoi, de mellettuk Smart es Horford is hozott mar extrat. A playoff meccsek eleg keves pontot hoztak, itt az ido, hogy a regi idoket idezo pontmennyiseget termeljenek.

Idézetet írta: curpy82 Dátum június 10, 2022, 17:30:09Boston-Golden State
A.Wiggins dupla duplát ér el-Igen
11.25
bet365

Az egyik meccsen már rápróbáltam erre, akkor nem jött. Azóta Wiggins szépen elkezdte termelni a pontokat, volt, hogy csapata második legjobb dobója volt. Igazából hajnalban már egyenlítést várok, ehhez sok elhibázott bostoni dobás kell. Egyszer sem szedett még le a párharcban 10 reboundot a kanadai, remélem most sikerül. 10 feletti oddsot a tutira amúgy sem kapunk.

Lehet, hogy most utólagos okoskodásnak tűnik csak (bár aki emlékszik, az tudja, hogy ennek az NBA játéknak az első fordulójában már kifejtettem Oakland hasonló tippjénél, hogy mennyire jónak tartom), de ezzel a tippel már tegnap is nagyon szemezgettem. Sőt, este fel is mentem a Bet365-re, hogy megfogadjam, csak mire eljutottam odáig, addigra már annyira visszavették a szorzóját, hogy kicsit lelohadt a lelkesedésem.
Pedig annyiért is nagyon megérte volna.  :bash:

Szóval csak annyit akartam írni, hogy először is gratulálok curpy-nek (és nem csak a győzelem miatt, hanem mert egy teljesen reális tippet talált ilyen magas szorzóért), másodsorban pedig lehet, hogy a bátrabbaknak érdemes volna a hátralevő meccseken is megtenni ezt a fogadást – akárcsak párszáz forintért is –, mert egyáltalán nem tartom kizártnak, hogy ne látnánk Wigginstől a későbbiekben is egy hasonló dupla-duplát. Pontokban mindig meglesz a kétszámjegy, lepattanókban pedig 50-50% az esély.

És talán még annyit, hogy az is jól mutatja, hogy mennyire kiszámíthatatlan döntőt látunk, hogy ennél a 4. fordulónál az első négy tippből két nagy szorzójú is összejött (11,25-ös és 4,9-es), egynél pedig egyetlen kosár hiányzott csak az 5,25-ös odds sikeréhez (igen, igen, ez utóbbi én voltam, de nem kell az éljenzés... nem azért mondtam... de tényleg...).

Egyszóval: elvtársak és elvtársnők, higgyetek nekem, érdemes fogadni a még hátralevő két vagy három meccsre!!!
(Remélem, hogy ezért a kampányszövegért kapok majd valamit a fogadóirodáktól.)  ;D

NBA Döntő 2021/22 - 5. Mérkőzés (Tippjáték)

Tippelj a Golden State Warriors - Boston Celtics döntő ötödik mérkőzésére, és írj egy rövid indoklást is.

Esemény után, ha nyertes a tipped, akkor gyere vissza és értékeld azt ki. Konkrétan az eredeti hozzászólásod kell idézned, s annyit írnod, hogy nyertes. A kiértékelésre 48 órád van az esemény kezdetétől számítva.

Amennyiben a legnagyobb nyertes tippel rendelkezel, akkor tiéd a nyeremény.

Nyeremény:

3.000 forint Skrillen keresztül

Részvételi feltételek:

1. Bárki részt vehet a játékban, teljesen ingyen, amennyiben regisztrálva van a fórumon.
2. A napok közép-európai időszámítás szerint számítanak (0:00-23:59).
3. A tippeket ebben a fórumtémában kell írni.
4. Az nyer aki a legnagyobb nyereményszorzós nyertes tippel rendelkezik. Egyenlő teljesítmény esetén a nyereményt szétosszuk a legjobb eredményt elérők között.
5. A mérkőzés bármely eseményére tippelhetsz ami megtalálható a következő fogadóirodák ajánlatában: Bet365, Betclic, Betfair Sportfogadás, Pinnacle, Tippmix, Tippmixpro, Unibet, WilliamHill.
6. Egyetlen egy tippet küldhetsz be, és röviden meg is kell indokolnod.
7. Indoklás nélküli vagy elfogadhatatlan indoklásos tipp esetén az esetleges nyeremény 500 forint.
8. Beküldési határidő: 2 óra, esemény kezdete előtt!
9. Minimum odds: 1.50!
10. Módosítani a hozzászólásokat tilos! Létezik egy 5 perces tolerancia idő beküldéstől számítva.
11. A 48 órán belül ki nem értékelt tippek vesztesként lesznek elkönyvelve.
12. Amennyiben egyetlen egy játékos sem rendelkezik nyertes tippel, akkor a nyeremény nem kerül kiosztásra.
13. A játékban egyedi tippeket lehet beküldeni, tilos a másolás (az ugyanarra vonatkozó, de más fogadási típus használata is!).
14. Az adatok (esemény, odds stb.) pontosságáért a játékosok felelnek, s ajánlott egy képernyőfotót készíteni ezekről, mivel eredményhirdetéskor igényelhetjük. Ugyanúgy igényelhetünk egy eredményforrást (hivatkozást), ahol az adott esemény eredménye megtekinthető. Ezeknek hiányában a nyeremény kifizetése megtagadható.
15. Ebben a játékban nem érvényes a fogadásépítő. Egyetlen egy kimenetelre lehet tippelni!

A tippet ilyen formátumban kell írni:

Tipp:
Odds:
Iroda:
Indoklás: ....

Általános részvételi feltételek:

1. A nyeremény átvételéhez Skrilles számlára van szükségetek.
2. A játékban egy fórumtag csak egy felhasználóval szerepelhet. Követjük az IP címeket, s azonos IP címmel rendelkező játékosokat azonnal kizárunk a játékból.
3. A folyamatos VPN használat a játékban tilos.
4. A játékban való szerepléshez szükséges a magyar nyelv ismerete!
5. Bármilyen vitás kérdésben a Sportfogadas.org üzemeltetőinek a döntése az irányadó és végleges. Ellenvetésnek helye nincs.

Extra szabálypont:
Amennyiben egy játékost csalás miatt kizárunk egy versenyből, akkor a kizárás vonatkozik a Sportfogadas.org által rendezett összes játékra.
Csalásnak minősül a több azonosítóval való szereplés, illetve azon tevékenység amikor egy játékos az eredmény tudatában tippel.

Idézetet írta: curpy82 Dátum június 10, 2022, 17:30:09Boston-Golden State
A.Wiggins dupla duplát ér el-Igen
11.25
bet365

Az egyik meccsen már rápróbáltam erre, akkor nem jött. Azóta Wiggins szépen elkezdte termelni a pontokat, volt, hogy csapata második legjobb dobója volt. Igazából hajnalban már egyenlítést várok, ehhez sok elhibázott bostoni dobás kell. Egyszer sem szedett még le a párharcban 10 reboundot a kanadai, remélem most sikerül. 10 feletti oddsot a tutira amúgy sem kapunk.

Nekem is annyira megtetszett ez a tipp, hogy meg is fogadtam, igaz már "csak" 8.25-ért.
Köszönöm curpy82!

Golden State-Boston
Stephen Curry dupla duplát ér el-Igen
10.25
bet365

Döntő MVP-címre megy a szupersztár, ez ugyanis még hiányzik neki. A múlt meccsen bizonyította, hogy érdemes rá, kimagasló teljesítménnyel rukkolt elő. A pályaelőnyt visszavették, szerintem innen már mindkét meccset hozni fogja a Warriors. Most abban bízom, hogy nem lesz annyira nagy dobóformában Curry, 20-25 pont körül fog termelni. Az ilyen játékosoknak 5 rontott dobás sem akadály, hogy továbbra is mindent ráemeljenek, de hátha az asszisztjai is elérik a kétszámjegyet.

Idézetet írta: curpy82 Dátum június 10, 2022, 17:30:09Boston-Golden State
A.Wiggins dupla duplát ér el-Igen
11.25
bet365

Az egyik meccsen már rápróbáltam erre, akkor nem jött. Azóta Wiggins szépen elkezdte termelni a pontokat, volt, hogy csapata második legjobb dobója volt. Igazából hajnalban már egyenlítést várok, ehhez sok elhibázott bostoni dobás kell. Egyszer sem szedett még le a párharcban 10 reboundot a kanadai, remélem most sikerül. 10 feletti oddsot a tutira amúgy sem kapunk.

Nyertes

Egyre kiszámíthatatlanabb lesz az NBA-döntő

Vajon melyik csapat fog úgy járni az ötödik meccsen, mint a Papírkutyákban Kuplung cserépléctörés közben? Olvasd tovább