AstroPay

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


szeptember 15, 2023, 22:03:15, Admin
Itt lehet beszélgetni az AstroPay fizetési eszközről. Tapasztalatok, kérdések, bármi jöhet ide.

Weboldal: https://astropay.com/

AstroPay útmutató lépésről lépésre

Eddigi tapasztalatok alapján AstroPay kártyával be lehet fizetni direkt módon ide:


Kipróbáltuk a bet365 számlánk feltöltését, valamint a kifizetést is AstroPay által. Erről itt számoltunk be:

https://www.sportfogadas.org/hirek/uj-befizetesi-lehetoseg-a-bet365-irodanal

Nektek sikerült?

Szia!
És Az AstroPay-ről le lehet hívni a otp/erste/ stb bankszámlára a pénzt?
Mert hallottam olyat, hogy nem lehet.

Idézetet írta: Kovács Krisztián Dátum szeptember 15, 2023, 14:27:13Szia!
És Az AstroPay-ről le lehet hívni a otp/erste/ stb bankszámlára a pénzt?
Mert hallottam olyat, hogy nem lehet.
Tesztelés alatt van, beszámolunk az eredményről.

Köszi! Kíváncsi vagyok. :)

Többször is használtam már az Astropay-t, ezek alapján:

- regisztráció könnyű, gyors
- költségmentes a befizetés és kifizetés bet365-re
- a befizetésnél rögtön a számlára kerül a pénz
- kifizetésnél kb 1 óra alatt kerül az Astropay-re a pénz
- paypass (nálam mobillal) működik traffikban sört vásárolva

Összességében egy plusz lehetőség, a Revolut és Skrill mellett, fizikai kivetülés nélkül. Tehát nincs kártya ugyan, de az érintésmentes fizetés miatt használható fizetésre szottyos kishazánkban.

Idézetet írta: TiB Dátum szeptember 16, 2023, 14:54:43- paypass (nálam mobillal) működik traffikban sört vásárolva

Ennyit akartunk tudni, köszönjük szépen.  ;D   :beerchug:

Kiutalás hajnalban a bet365-ről, egy óra alatt kiért, majd fizetés CBA-ban mobillal, Astropay számláról.

Jónak jó az oldal, de a supporttal harmadik alkalommal sem sikerült eltávolíttatnom a bankkártyám adatait, mivel már nem használom ezt a fizetési módot. Ötlet esetleg?

Én most olyanba futottam bele, hogy az astropay sms-ek (beleértve whatsapp-ot) nem érkeznek meg.
Így nem lehet sajnos használni ezt a fizetőeszközt jelen pillanatban! :(

Az sms-ek csak információt közölnek, hogy milyen utalás volt, nem befolyásolják a számla működését.

Nekem működik egyébként az Astropay.

Idézetet írta: TiB Dátum szeptember 19, 2023, 12:19:22Az sms-ek csak információt közölnek, hogy milyen utalás volt, nem befolyásolják a számla működését.

Nekem működik egyébként az Astropay.

Regisztrációkor is kell SMS és bet365-ről kiutaláskor is. És valamikor loginoláskor is.
Nekem is működik ha be vagyok már jelentkezve, de attól még nem jönnek meg az SMS-ek tegnap óta!

Ugyanez a probléma, nem jön semmi sms, nem tudok regisztrálni. És most már 24 órás blokk is van.

Idézetet írta: LanMaffia Dátum szeptember 19, 2023, 17:31:31Ugyanez a probléma, nem jön semmi sms, nem tudok regisztrálni. És most már 24 órás blokk is van.

Működik azóta az astropay vagy még mindig problémás?

Nekem paypass fizetésre működött tegnap. Amit korábban jeleztek, az a regisztrációra vonatkozott, azt nem tudom ellenőrizni, így hogy nekem már van működő számlám.