Tippjáték Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 5 vendég van a témában


A havi tippjatekban a napi korlát hogy mukodik? Ha ma bekuldok 4 tippet holnapi meccsekre, akkor hetfon mennyit tudok bekuldeni aznapra, kettot vagy hatot?

 ???

Idézetet írta: RedMunchen Dátum augusztus 13, 2023, 09:45:36A havi tippjatekban a napi korlát hogy mukodik? Ha ma bekuldok 4 tippet holnapi meccsekre, akkor hetfon mennyit tudok bekuldeni aznapra, kettot vagy hatot?

 ???

Kettőt.

Idézetet írta: RedMunchen Dátum augusztus 13, 2023, 09:45:36A havi tippjatekban a napi korlát hogy mukodik? Ha ma bekuldok 4 tippet holnapi meccsekre, akkor hetfon mennyit tudok bekuldeni aznapra, kettot vagy hatot?

 ???

A kezdési időpont számít, szal kettőt. Szerintem.
Többször tettem hajnali baseballt előző este és másnap már nem is tudtam tenni semmit ha kihasználtam a maxot.

Igen, az esemény időpontja számít, nem a beküldés ideje.

Idézetet írta: vmlinuz Dátum augusztus 13, 2023, 09:55:03Igen, az esemény időpontja számít, nem a beküldés ideje.

Az lehetséges hogy ha pl teszek ma néhány teniszt amit ma játszanának, de eső miatt áttolják holnapra, bekerül a holnapi listába is, így holnap nem fogok tudni tenni a kezdési időpont miatt? Vagyis beleszámítódnak az aznapi limitbe is? Asszem ilyenbe futottam bele Wimbledon alatt, de nem foglalkoztam vele.

Idézetet írta: MessiÁs Dátum augusztus 13, 2023, 10:04:28Az lehetséges hogy ha pl teszek ma néhány teniszt amit ma játszanának, de eső miatt áttolják holnapra, bekerül a holnapi listába is, így holnap nem fogok tudni tenni a kezdési időpont miatt? Vagyis beleszámítódnak az aznapi limitbe is?
Igen, megtörténhet.

Ma még van 3 meccs a kosárlabda vébén, de a kínálatban nincsenek benne a tippjátékban. Nem adja ezeket az Unibet pre fogadásba?

Ha nincs a játékban, akkor egyelőre nem jött át.

A tippjátékban raktam a belga meccset mindkét csapat szerez gólt-igen opcióra. Ez miért került törlésre? Valójában az irodánál 1.5 gól felé raktam a kombimban, és kifizették a teljes nyertes összeget.
Jelezzem a tippnél a hibát?

Idézetet írta: curpy82 Dátum október 17, 2023, 10:44:35A tippjátékban raktam a belga meccset mindkét csapat szerez gólt-igen opcióra. Ez miért került törlésre? Valójában az irodánál 1.5 gól felé raktam a kombimban, és kifizették a teljes nyertes összeget.
Jelezzem a tippnél a hibát?

Tippjáték szabályzat, 9. pont:

Felfüggesztett esemény esetén (ha nem játsszák le 48 órán belül) a tippet 1.00-ás szorzóval dolgozzuk fel. Kivétel tenisz, ahol megvárjuk a mérkőzés végét.

Teljes szabályzat

Női Kézilabda VB 2023 tippjáték
Játék szponzora: Unibet

Tippelj a 2023-as női kézilabda Világbajnokság mérkőzéseire, zárd a versenyt a legjobbak között. A legjobb játékosok Unibetes ingyenes fogadásokban részesülnek.

1.hely: 10 000 Ft értékű Unibet ingyenes fogadás
2.hely: 5 000 Ft értékű Unibet ingyenes fogadás
3.hely: 5 000 Ft értékű Unibet ingyenes fogadás
4.hely: 3 000 Ft értékű Unibet ingyenes fogadás
5.hely: 3 000 Ft értékű Unibet ingyenes fogadás
6.hely: 3 000 Ft értékű Unibet ingyenes fogadás
7.hely: 3 000 Ft értékű Unibet ingyenes fogadás
8.hely: 3 000 Ft értékű Unibet ingyenes fogadás

Exkluzív ajánlatunk az Unibetnél!
10.000 Ft értékű ingyenes fogadást kapsz amennyiben általunk regisztrálsz és befizetsz! További részlet

Fontos közlemény!

Decembertől az ingyenes havi tippjátékunk támogatója lett az Unibet fogadóiroda.

Ezáltal a játék nyereményalapja is megnövekedett, valamint változott a kifizetési struktúra:

1.hely: 15.000 Ft Skrillen keresztül
2.hely: 10.000 Ft Skrillen keresztül
3.hely: 7500 Ft Skrillen keresztül
4.hely: 5000 Ft Skrillen keresztül
5.hely: 5000 Ft értékű Unibet ingyenes fogadás
6-10.hely: 3000 Ft értékű Unibet ingyenes fogadás

Decemberi tippjáték infók

A nyeremény átvételéhez szükségetek van egy Skrilles valamint egy Unibetes számlára.

Fontos: Unibetes nyereményben csak azon játékosok részesülnek akik magyar Unibet számlával rendelkeznek!

Exkluzív ajánlatunk az Unibetnél!
10.000 Ft értékű ingyenes fogadást kapsz amennyiben általunk regisztrálsz és befizetsz! További részlet


A kézi vébén az elnök kupa meccseit be tudnátok tenni a kézi versenybe? Csak a decemberibe számít be jelenleg.

Idézetet írta: curpy82 Dátum december 07, 2023, 12:10:37A kézi vébén az elnök kupa meccseit be tudnátok tenni a kézi versenybe? Csak a decemberibe számít be jelenleg.

Ez nem lehetséges.

Hello!

A tegnapi Svédország-Kamerun hazai -14-es hendi miért lett vesztes? Nyertek 24-gyel.