Robmiller's moneyburner :-)

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


A nap első felére leválogattam magamnak pár meccset (aztán meglátjuk este mennyire lesz időm), ami szerintem jó lehet gól-overezésre

13:00 Marseille - Metz 0:0
13:30 Schalke 04 - Darmstadt 2:4
15:00 Arsenal - Watford 1:0
15:30 Kisvárda - Ferencváros 0:4
15:30 Hertha - Leverkusen 1:1
16:15 Valencia - Atletico Madrid 3:3



La Liga, 16:15
Valencia - Atletico Madrid
1.5 over @1.37

Eddig szerencsétlen vagyok a La Liga tekintetében az overekkel. A Rayo - Celta hét elején csontsimán bukó volt, viszont a Bilbao-Cadiz meccsen már a pech számlájára írom, hogy egy 3. percben szerzett Cadiz-gól után már nem esett be még egy. Ez van, meglátjuk itt most harmadjára mi lesz.

3:3

Szia rob!

örülök, hogy többet tudsz foglalkozni a fogadásokkal, mint korábban!
Rajt voltam mindkettő spanyol overeden a héten és a maiért is szorítok. A Cadíz meccs egy tipizálható "forgatókönyv" szerint ment. Amikor overezek meccs előtt és jön a korai gól (első 10 percben), előre rettegek, hogy csak az az 1 lesz, annyira standard szopató.

Hajrá!

Idézetet írta: Sound Dátum november 07, 2021, 13:03:38
Szia rob!

örülök, hogy többet tudsz foglalkozni a fogadásokkal, mint korábban!
Rajt voltam mindkettő spanyol overeden a héten és a maiért is szorítok. A Cadíz meccs egy tipizálható "forgatókönyv" szerint ment. Amikor overezek meccs előtt és jön a korai gól (első 10 percben), előre rettegek, hogy csak az az 1 lesz, annyira standard szopató.

Hajrá!

Szia Sound!

Igen, most már kezd lecsengeni az év. és van időm jobban koncentrálni ide végre. Bár ez még a Guruban nem mutatkozik igazán, de reményeim szerint innentől kezdve azért újra aktívkodni tudok! :) Köszi a biztató szavakat, élőzésre fogok leginkább rámenni hozzád hasonlóan, viszont Guru miatt olykor kell előre tippelni. Meglátjuk mi sül ki belőle! :)

Neked is hajrá! Sok zöldet!  :beerchug:

Nap második felére a számomra ígéretes meccsek:

16:45 Feyenoord - AZ Alkmaar 1:0
17:00 Nice - Montpellier 0:1
17:30 West Ham - Liverpool 3:2
17:30 Köln - Union Berlin 2:2
18:00 Lazio - Salernitana 3:0
18:00 Napoli - Verona 1:1
20:00 Ajax - G. A. Eagles 0:0
20:45 Milan - Inter 1:1

Ezeken várnék 1.5 overt. Meglátjuk, hogy melyiknél tudok gépnél lenni, és mekkora esély nyílik kedvező forgatókönyv esetén egy kis élőzésre.

ÉLŐ 58. perc 1:0-nál
Hertha - Leverkusen
1.5 over @1.40

90' 1:1

ÉLŐ 67. perc 0:0
Feyenoord - AZ Alkmaar
0.5 over @1.53

92' 1:0

Na azt hiszem, hogy két 90. perc után született nyertes fogadás után nem szeretnék ama bizonyos "törött korsó" sorsára jutni. Zárom a napot 3/3-as stattal a fogadások terén.

ÉLŐ 57. perc 0:0
Grúzia - Svédország
0.5 over @1.36

61' 1:0

Mai meccsek, amiket követek, hátha lesz valami élőzésre:

20:30 Augsburg - Bayern München
20:45 QPR - Luton

Szombaton előzetesen három meccsben érzem a potenciált a kiadott szorzók tükrében:

16:00 Aston Villa - Brighton 1.5 over @1.38 2:0
Ezt Guruztam is: https://www.sportfogadas.org/guru/tipp/622181

16:00 Reading - Nottingham 1.5 over @1.36 1:1

18:30 Atletico Madrid - Osasuna 1.5 over @1.36 1:0
A spanyoltól picit félek, mert hajlamosak irdatlan nagy undereket hozni, még az élcsapatok is. De itt bízom benne, hogy felveszi a kesztyűt az Osasuna és egyszer betalál. Egy Matracos góllal legalább számolok.

A többit meglátjuk, van még pár élőzésre alkalmas csörte a kínálaton.

NB1-re kaptam egy kockázatmentes ingyen fogadást, amit a következőre pakoltam:

NB1, 17:00
Gyirmót - Kisvárda
Gyirmót vagy döntetlen @1.80

1:1

Tegnap jóra sikeredett a nap, szerencsére pluszban tudtam zárni a Gyirmót utolsó percekben lőtt góljának köszönhetően. Viszont most jutottam arra, hogy a spanyol ligát jegelni fogom ezentúl. A visszatérés óta 4 meccs kapcsán kötöttem pre-fogadást egy bizonyos szisztéma alapján, s mindannyiszor még az 1.5 overt sem hozták. Elengedem ezt a bajnokságot.

Mára egy pre-fogadást kötöttem, melyről a Guruban is írtam:

Ligue1, 15:00
Strasbourg - Reims
1.5 over @1.44
Guru: https://www.sportfogadas.org/guru/tipp/622637

1:1

Élőzésre több opció is lehet, meglátjuk. Eddig még nem igazán szállt meg az ihlet a hétvége folyamán.

Szia Rob!

Annyit szeretnék írni, hogy totál megértelek. Amikor naplót nyitottam, elhatároztam, hogy analizálom magam! Három hónapig az általam kiválasztott ligákra (foci), fogadtam mindenféle kimenetelt!
Végig írtam: melyik bajnokság, milyen kimenetelek – és kirajzolódtak a számok gyönyörűen.
Kizártam ligákat, kizártam kimeneteleket – nem azért mert nem működhetnek, hanem mert én voltam gyenge belőle. Meg voltam győződve, hogy pl.: Angliát vágom – a számok nem hazudnak (kurvára nem!).
Hajrá és előre!
UI.:
A 1,5 over képes szépen termelni!
Ha a találati arány 10/7 épp határon van, felette kell lenni. Mielőtt bárki azt mondja sima..., hát nem az, főleg, ha csak 1,30 feletti szorzóval számolunk!

üdv, sound

ÉLŐ 66. perc 1:0
Verona - Empoli
1.5 over @1.50

Na mire kiírom ide, pont beesett a gól...pont írni akartam, hogy vezet a Verona, és az Empoli egyre inkább kinyílik az egyenlítésért. Inkább egy Verona kontrával számoltam, de így is jó  ;D

67' 1:1

Ligue1, 21:00
Lens - Angers
1.5 over @1.30
Guru: https://www.sportfogadas.org/guru/tipp/624663

2:2