ATP Geneva, Lyon 2023

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


ATP Geneva, Lyon

2023.05.21. - 2023.05.27.

Ebben a témában lehet beszélgetni a tornákról, ide jöhetnek a tippek, információk stb.  :topbet_125:

ATP Genf: Elgyengült Nicolas Jarry az európai salakon

A hazai lassú borításon, Santiagoban bajnoki címet szerző játékos formája elhalványult az utóbbi két hónapban és sorozatban negyedik meccsét a svájci torna nyitókörében veszítheti el. Olvasd tovább!

ATP Lyon: Római negyeddöntő után érkezik Cerúndolo

Nehéz, ugyanakkor elég jeles szereplést fejezett be az utolsó nyolc között Francisco Cerúndolo az olasz Mastersen, de tovább szépítené a nem túl fényesre sikerült tavaszi salakos idényét. Olvasd tovább!

Elég felkapott lett Fucsó kiakadása:

https://www.nemzetisport.hu/tenisz/video-fucsovics-durvan-kiakadt-fiatal-ellenfelere-2958539

Nem láttam a meccset, de az tény, hogy az elég köcsög dolog a teniszben, ha valaki rendre megünnepli az ellenfél rontását. Ilyen helyzetben még nem láttam Marcit így kikelni magából, később egy insta sztoriban elnézést kért a viselkedéstől, de azért félmondatban ott is célzott rá, hogy távol áll tőle ez a Baez féle viselkedés.

Idézetet írta: Latzka Dátum május 24, 2023, 08:56:40Elég felkapott lett Fucsó kiakadása:

https://www.nemzetisport.hu/tenisz/video-fucsovics-durvan-kiakadt-fiatal-ellenfelere-2958539

Nem láttam a meccset, de az tény, hogy az elég köcsög dolog a teniszben, ha valaki rendre megünnepli az ellenfél rontását. Ilyen helyzetben még nem láttam Marcit így kikelni magából, később egy insta sztoriban elnézést kért a viselkedéstől, de azért félmondatban ott is célzott rá, hogy távol áll tőle ez a Baez féle viselkedés.

Ebből is látszik, hogy mennyire erősnek kell lennie egy játékosnak mentálisan.

Lyonba nem szabad utazni, a helyi levegő úgy tűnik nagyon bosszússá tud tenni egyeseket ;D

Tegnap Ymert kizárták ezért az 1. szettben :o


Idézetet írta: Latzka Dátum május 25, 2023, 15:15:04Lyonba nem szabad utazni, a helyi levegő úgy tűnik nagyon bosszússá tud tenni egyeseket ;D

Tegnap Ymert kizárták ezért az 1. szettben :o



Hát látván az esetet, talán nem a bírói szék lábait kellett volna csapni, hanem egy picit feljebb.