Milyen gyorsan fizetnek az irodák Moneybookers/Skrillre?

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Skrill = gyors kifizetés; merre?

Az érdekelne, hogy melyek azok az irodák, ahol tényleg elég gyors a kifizetés; mondjuk 8 óra alatti. Általában ritkábban használom ezt a módszert, de próbálok áttérni rá. 1-2 hónapja bet365 gyorsan fizetett, az elmúlt napokban pedig az unibetet volt szerencsém ilyen módon csapolgatni; ők még gyorsabbak voltak.

Viszonylag friss jó és rossz tapasztalatokra lennék kíváncsi az ismertebb irodákat tekintve.

A bet-at-home mindenkit űberelt nálam eddig (~1-2 óra átlagban, de inkább azon belül)
Az unibet nálam 4 órán belüli.
A bet365-nél attól is függ milyen időintervallumban kéred ki, de általában 8 órán belüliek, bár legutóbb kicsúsztak belőle...
A sportinbet nincs egy nap (24 óra), de kábé annyit lehet rá számolni.
A coral-tól kétszer kértem kifizetést a közelmúltban (kár volt elb@asztam máshol  :'( ), az is kábé 24 órára, talán valamivel kevesebb, fizetett.
Mostanában máshonnan nem volt kiutalásom.
A negatív rekordot (még régebbi tapasztalat alapján) A bet770 és a Titan tartja, előbbi 4-5 nappal, utóbbi asszem' 5-6-al. Mentségükre legyen mondva -és ezért nem is bántom őket- előre jelezték, hogy ennyi időt fog igénybe venni! Tehát azért azok sem voltak izgulósak!

Köszi! :ok: Még a bwin, willhill és a paddy érdekelne.

Idézetet írta: Latzka Dátum április 20, 2013, 10:03:13
Köszi! :ok: Még a bwin, willhill és a paddy érdekelne.

Bwin egyre lassabb. Április 8-án kértem ki a pénzt és 17-én került rá MB-re.

Idézetet írta: Latzka Dátum április 20, 2013, 10:03:13
Köszi! :ok: Még a bwin, willhill és a paddy érdekelne.
Paddy az Unibettel hasonszőrű, pár óta alatt megjön a pénz.

Pinnacle, Marathonbet: néhány perc.

Idézetet írta: Latzka Dátum április 20, 2013, 10:03:13
Köszi! :ok: Még a bwin, willhill és a paddy érdekelne.
Willhill: 6 óra.

Will hill az jó mert amikor kikéred kiirják hogy visszatudod vonni X óra Y percig.És tényleg kb akkor jön meg.
12bet még a párperces kategória.

Nekem a Paddy és a Will Hill mindig gyorsan utalt!
A Will Hill hétköznap este is 1-2 óra alatt megtette ezt, a Paddy meg pár hete komolyan meglepett, mivel szombat hajnalban (5:26-kor) indítottam kiutalást és reggel 7:13-kor a Skrillre meg is jött a pénz.

Mondjuk én úgy emlékeztem, hogy egy óra sem kellett hozzá (most megnéztem a pontos időpontokat), de aztán lehet, hogy a különböző időzónák miatt van ez az ellentmondás és valójában csak 6:26-kor kértem a kifizetést...  :)

Mindegy, a lényeg az, hogy mindkét irodánál folyamatosnak tűnik a feldolgozás.

Ha már kifizetés, akkor megemlítem a Globet nevű irodát, ahol 3-4 napot is várhatsz a pénzedre, ha viszont megunod a várakozást és rákérdezel, akkor fél órán belül utalnak!  ???

Pár napja egész tűrhető bónuszaik vannak...
(két akció, de csak az egyik választható)

A "szokásos" vasárnap esti kifizetéseimet az Unibet kevesebb, mint egy óra, a Betclic pedig 25 perc alatt teljesítette Skrillre.
Ahhoz képest, hogy mindkettőt este 10 felé kértem ki, ez több, mint dicséretes. :)

Idézetet írta: Knapp Dátum április 22, 2013, 00:05:21
A "szokásos" vasárnap esti kifizetéseimet az Unibet kevesebb, mint egy óra, a Betclic pedig 25 perc alatt teljesítette Skrillre.
Ahhoz képest, hogy mindkettőt este 10 felé kértem ki, ez több, mint dicséretes. :)

Néhány napja kértem kifizetést Betclicről, egészen pontosan 6 perc elteltével már a Skrillen volt a nyeremény. :ok:

Idézetet írta: Salvio Dátum április 22, 2013, 00:20:28
Néhány napja kértem kifizetést Betclicről, egészen pontosan 6 perc elteltével már a Skrillen volt a nyeremény. :ok:

Ennyit számít, hogy fiatalítottak és Dudit lecserélték?!   ;D

Rendezhetnénk egy kifizetési versenyt az irodáknak!  :)
Szépen vezetnénk a legjobb időket és az átlagokat is.
Például ez a 6 perces idő lenne az alap gibraltári rekord! hehe

Ez érdekes téma, különválasztottam és áthelyezem a Moneybookers fórumba.

Én csak MB-t használok és tapasztalatom szerint a BetClic a leggyorsabb, nem egyszer volt már rá példa, hogy 5-10 percen belül már ki is fizettek. Ha a 8 órás határt nézzük akkor a bet365 is ide tartozik, általában tőlük is megszokott jönni a lóvé pár órán belül, ráadásul volt olyan, hogy egymást követő három napon kértem kifizetést és semmit nem cinkeltek (igaz nem voltak óriási összegek). Alapvetően a legtöbb iroda MB-re 8 órán belül azért kifizet, de pl a Bwin nagyon szeret ülni a lóvén, tőlük én gyorsan még soha nem kaptam meg, már az is csodának számít, ha 3 napon belül kifizetnek. A [fw]FortunaWin[/fw] sem a gyorsaságáról híres...

Kíváncsiságból megnéztem a Marathonbet utolsó kifizetését: 1 perc. A Pinnacle-nél nem látszik az időpont a historyban, csak a dátum, de ott is kb 1-2 perc szokott lenni. Legközelebb stopperrel mérem.  ;D