NBA 2010/11, május 2-8

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


NBA 2010/11 - Május 2-8:



Ide írhatjátok az aktuális heti meccsekkel kapcsolatos hozzászólásokat! :ok:

Derrick Rose lett az NBA 2010–2011-es idényének MVP-je. (alapszakasz) Minden idők legfiatalabb MVP-je ezzel.

Eközben a Boston már 2-0-ra ég a Heat ellen és úgy látszik nem a Spurs volt a rossz, hanem a Macik jók: OKC-MEM 1-1 és most mennek Memphisbe..

Az Atlanta borította a papírformát és nyert Chicagóban, pedig én azt hittem már a Magic 4-1-el üti őket ;D Bár gondolom más is leírta őket a PO elején.
A Dallas meg remélem üti a Lakerst. 1-0 oda úgyhogy oda a LAL pályaelőnye. 8) Nowo-ra sürgősen keríteniük kell egy embert, mert így csúnya vége lesz.

OKC - MEM o193.5 1.47 ... Idén 6-ból 6x 200 fölé mentek, elvileg most is jönnie kellene. Vélemények?

Nagyon jó meglátás szerintem. Cpt. Szikla kollegával már előző meccsre is néztük ugyanezt a tippet. Ott is valami 193 volt a line, csak akkor még 1.909-ért adták. Ma is megdobják a 200 pontot szerintem. 205 lenne az a line, ahol elgondolkodnék az underen. De még ott is félve. Amúgy CHI győzelme éjszakára ajándék volt 1.70-ért, Hinrich sérült volt az ATL-ban.
Go Dallas.

Gogo bizony! Söpörjük ki a szemetet!  ;D Sima over lesz az okc, rakható nyugodtan.

Azt ne mondjátok, hogy Mavs fanok vagytok?  ;D Vagy csak a "Fakerst" utáljátok?  :P

Memphis győzelmet érdemes tenni? Avagy nem véletlenül emelik a hazaiak oddsát és jobb inkább kihagyni?

Nem tud valaki egy jó minőségű stream-et?

Idézetet írta: Lufu Dátum május 07, 2011, 18:26:36
Azt ne mondjátok, hogy Mavs fanok vagytok?  ;D Vagy csak a "Fakerst" utáljátok?  :P
Én szeretem a Mavs-t. Régi nagyok egy helyen. Dirk meg az egyik kedvencem a ligában. Nash meg Dirk nálam a 2 fav. Főleg a bulis képük óta. Igazi példaképpé nőtték ki magukat :D




ebben a nagy egyetértésben várható volt,de  messze még a vége...

Belefér. Viszont a MIA győzelméhez nálam nem fér kétség. 2.30-ért meg kötelező tenni. Boston már örül, hogy él. Be fogják őket darálni az aranyifjak.

Ihííj de kellett, hogy a MEM feltámadjon. Kihozták X-re így pont meglett... este az utolsó negyed előtt mérgembe kinyomtam, erre most látom, hogy mégis meglett. :)