Hát ja, már a párosítás után gondoltam, hogy 1,50 környékén lesz a 2,5 under oddsa, és nem is tévedtem. Nem value, de nem nagyon tudom elképzelni a gólfeszitált ezen a találkozón, itt minden az under mellett szól. A Getafe még őrzi a 4. pozíciót, még mindig BL-indulást érő helyen áll. Mondjuk a sorsoláűst elnézve kész csoda lenne, ha a 4. helyet meg tudná tartani, de még az is előfordulhat. Ami tény, piszok kellemetlen csapat, nagyon fizikális focit játszik, nagyon pörög, és nem igazán akar elfáradni. Hétvégén stílusos 1-0-ás győzelmet aratott a Bilbao ellen, alaposan gyömöszölték egymást a felek, lövés meg helyzet nem igazán volt, tán valami két -három lövés félidőig, már ha jól emlékszem a bet356 kis grafikájára. A Getafe utolsó 4 meccs 2,5-ös line mellett underes volt, igaz, az ellenfelek is a csapat segítségére voltak. De a Valladolid sem lóg ki az underezős, szenvedős focit toló csapatok közül. Ráadásul ebben a Valladolidban még csak az az egy-két kreatív srác sincs meg, akiktől félni kéne, hogy gólt lő. Azért az mi, hogy itt a liláknál 3 góllal valaki házi gólkirály? Azért pár hét, és a bajnokságnak vége, közben 3 góllal házi gólkirály lehet valaki? Ez a Valladolid igazi focigyilkos társaság, és bár tény, hogy dagi Ronaldótól kezdve a befektetettet tőkén át van itt minden, de foci, foci az nincs. Nem hiányzik a LaLigának egy ilyen csapat, de a Valladolid igazából ilyen együttes, a korábbi években is inkább ölte, mintsem játszotta a focit, amikor az élvonalban volt. Hétvégén egy nem igazán éles Sevilla ellen képtelen volt bármire is előrejátékot illetően. Mesa a Sevillából alig, hogy beállt, egyből gólt lőtt a 84. percben, aztán próbált váltani a Valladolid, de kapott még egyet... Igazából maga a meccs pont olyan volt, amilyen a Valladolid, színtelen, szagtalan, a kutyának sem hiányozna, ha kiesne! Én full a 0-0 mellett vagyok, és ehhez jön még matiné időpont, a vasárnap dél, nem hiszem, hogy a gólösszefoglalókba sok jelenetet vágnak majd be a szerkesztők.

Valladolid - Getafe: Gólok száma - Felett/alatt tipp