Azt nem mondom, hogy erre a tippre mehet a ház, de a kutyaól azért igen. Szóval a CONMEBOL zóna, Dél-Amerika Brazília mellett két csapatot küldhet a vb-re, most Argentína és Chile jutott ki. Én azonba visszaugranék 2015-re, az akkori vb-re, ahol ugye Ecuador lett 3. a 2014-es Copán, és a CONCACAF zónás Trinidaddal játszott egy play off meccset, a párharcot pedig 1-0-ra megnyerte. Ecuador kijutott a vb-re, ott viszont kegyetlenül szétcsapták a riválisok, három zakó, 1-17-es gólkülönbség. Ezek alapján simán oda lehetne adni a svédeknek a meccset 4-6 góllal, és igazából benne is van, hogy közé is teszik. Viszont a 2015-ös Ecuador és a 2019-es Chile között azért van különbség. Azért Chile helyett lehetne itt egy Kolumbia, vagy akár Venezuela, amelyek női fronton jobb együttesnek számítottak az előző években, Chile viszont feljött olyan szintre, hogy a vb-n szerepelhet. Ráadásul amíg a 2015-ös Ecuador csupa Ecuadorban focizó lánnyal utazott a vb-re, hát nem csoda, hogy szétkapták azt az együttest. Viszont ez a Chile más tészta, itt a 23-as keret fele (nem túlzás) Spanyolországban játszik, Endler kapus a PSG-nél, amely női szinten is elit csapat. Én nem mondom, hogy a svédek nem nyernek, de azért a fene sem gondolta, hogy Argentína kihúzza a legutóbbi két vb-n döntőt játsszó Nadeshiko ellen 0-0-lal a meccset. A svédeknél már nincs Schelin, és bár vannak új csillagok, azért a vb más szint. 2015-ben pl. Kolumbia rútul megcsapta a nyitómeccsen a franciákat, szóval ezek a Dél-amerikai csapatok azért képesek csípni. Szerintem Chile célja USA és a svédek ellen a döntetlen kiharcolása, meg a gólkülönbség 'szinten tartása', bár igazából Chilének USA vagy a svédek ellen egy döntetlent meg kéne csípni szerintem amellett, hogy Thaiföldet verik. Lényeg a lényeg, simán el tudom képzelni, hogy a svédek félidőig képtelenek lesznek feltörni Chilét, és 0-0-lal mennek a szünetre.

Chile (n) - Svédország (n): Félidő - Mérkőzés tipp