Az idei Bajnokok Ligája egyik hanem a legjobb mérkőzését szolgáltatta a két csapat első összecsapása. Óriási meglepetésre a franciák Neymar és Mbappe hathatós közreműködésével és remek helyzetkihasználással három góllal terhelték meg Neuer kapuját. Erre a legjobbja, tehát Lewandowski nélkül felálló német csapat csupán kétszer tudott válaszolni így tetemes hátrányba kerültek a visszavágó előtt hiszen minimum két gólt kell szerezniük a francia fővárosban a továbbjutás kiharcolásához. Ha valaki akkor viszont ez a Bayern abszolút képes erre. Attól hogy nem a nézők nélküli München lesz a helyszín hanem Párizsi aréna szintén üres lelátók előtt sok minden aligha fog változni. A Bajnokok Ligájában először a csapat élén vereséget elkönyvelő Hansi Flick és csapata tegnap egy fajta rekordot állított fel kapura lövések, próbálkozások terén és csupán Navas bravúros képességeinek köszönhetően nem kaptak a franciák 5-6 gólt. Aligha fog változni a játék képe a visszavágón. A németek az első perctől nyomás alatt tartják majd Navas kapuját, amíg Pochettino csapata Mbappe gyorsaságában bízhat egy--egy kontra alkalmával ami az első meccsen a győzelmet jelentette és egy szellősebben védekező München ellen még inkább siker recept lehet.

Kizártnak tartom hogy ne essen itt minimum három gól. A védekezése egyik csapatnak sem valami acélos, Navas és Neuer pedig nem állhatnak mindig a helyzet magaslatán úgy mint az első 90 perc alkalmával ahol annak ellenére lett 5 dugó. Izgalmas meccs lesz sok góllal.