Itt az idő, mondja majd Thomas Müller a többieknek. A Nationalelf ugyanis nem épp a legjobb időszakát éli, tudjuk jól, hogy a torna előtt nem tartották favoritnak, vagy top favoritnak a németeket. Azt is tudjuk, hogy a Löw-féle 3 persona non grata közül Müller és Hummels nemcsak visszatért, de kezdett is a franciák ellen, de eredmény az nem volt. Vagy volt, csak épp a franciáknak kedvező 1-0... Hummels peches öngólja miatt a németek kikaptak, de annyira nagy baj a játékkal nem volt. Löw azért szerintem picit korábban húzhatott volna valamit, de majd most. Ugyanakkor a tippem szempontjából azért jó, hogy a német csapat elöl és hátul is gólképes, benne van a hiba, és a portugál együttesnek most több területe lesz, mint volt ellenünk a támadó zónában. Mi behúzódtunk sünbe, aztán a luzitánok csak gyömöszölték a bogyót. Most azért picikét más lesz a játék képe, én sokkal pulzálóbb, lüktetőbb meccset várok, ahol mindkét kapu előtt lesz esemény. Én a Nationalelfbe várom Sanét, várom Wernert, utóbbi azért csak egy kilences, akire mindenképp szükség van, ha tetszik, ha nem. Pl. a spanyol válogatottnak is ez a betegsége, nincs befejező, rá is ment egy meccsük. Morenót későn hozta LE, rá is bsztt. Sané pedig jobb napjain tarthatatlan, jól cselező szélső. Pepét is valahogy egy-egyre kéne kényszeríteni, és bár ez nem kosárlabda, hogy izolálják, azért ha mondjuk versenyt kell futni, akkor abból nem a veterán luzitán fog jól kijönni. Bízhatunk Taylor sporiban is, ő nem ellensége a büntetőknek, aztán ha tényleg ítél egyet a félidőig, az már ismét elég jó sansz egy gólra. Mindkét oldal tele van minőségi játékosokkal, közel 3.00-as szorzó mellett vállalható ez az opció szerintem. Akár 2-3 jó perc is elég lehet két villanáshoz, nekem és a srácoknak lesz 45.

Portugália - Németország: Gólok száma - 1. félidő - Felett/alatt tipp