Bajnokok Ligája 2020-21

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


UEFA Bajnokok Ligája 2020/21 - Negyeddöntők:

Manchester City - Dortmund

FC Porto - Chelsea

Bayern München - PSG

Real Madrid - Liverpool


UEFA Bajnokok Ligája 2020/21 - Elődöntők:

Bayern München/PSG - Manchester City/Dortmund

Real Madrid/Liverpool - FC Porto/Chelsea



Az oddsok az Unibet fogadóirodától származnak, s a következő időpontban voltak érvényesek: március 19, 13:00CET


Az oddsok az Unibet fogadóirodától származnak, s a következő időpontban voltak érvényesek: április 01., 13:30CET





Varane megkovidosott, Ramos meg ugye eleve nincs sérülés miatt. Érdekes kis meccs lesz az esti így

2 PSG jatekos utan Gnabry is felult a pozitiv covid teszt vonatra, pedig most o kezdett volna EMCM helyett. Mar amikor olvastam, hogy O es Roca nem edzett, akkor mar gondoltam, hogy valami baj lesz.

Idézetet írta: RedMunchen Dátum április 06, 2021, 17:31:43
2 PSG jatekos utan Gnabry is felult a pozitiv covid teszt vonatra, pedig most o kezdett volna EMCM helyett. Mar amikor olvastam, hogy O es Roca nem edzett, akkor mar gondoltam, hogy valami baj lesz.
Az remek, mert ő volt a tippem a szülinapi tippjátékban... :D :D ;D

Hasznos volt sok csapat számára elengedni a játékosait a válogatott bohóckodásra  :crazy:

Én ma mindkét meccsen min. 4-5 gólt várok a csapatoktól.

City győz 5-1-re
Poll pedig 3-2-re


Érdekes videó lenne, ha egymás mellé tennénk a Liverpool játékosok tavalyi és idei megoldásait. Mintha teljesen mások lennének, és ezt a sérüléseken túli problémának gondolom.

Eközben a Real pedig micsoda kerettel halad a döntő felé :o

 

Az oddsok az Unibet fogadóirodátólszármaznak, s a következő időpontban voltak érvényesek: április 7., 15:00CET