Australian Open 2023

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Szerinted melyik játékos nyeri a tornát?

Novak Djokovic
17 (70.8%)
Carlos Alcaraz
0 (0%)
Daniil Medvedev
1 (4.2%)
Nick Kyrgios
2 (8.3%)
Rafael Nadal
1 (4.2%)
Alexander Zverev
1 (4.2%)
más
2 (8.3%)

Összes szavazó: 24

Szavazás lezárva: január 20, 2023, 06:41:46

Idézetet írta: Latzka Dátum január 17, 2023, 13:47:22Kivéve, ha fordít Fognini :o  ;D

6-1, 6-2, 4-2, 40-15 Kokinak, innen azéééé nehéz le a jelenlegi forma mellett  :D



Megízlelte milyen nyerni Melbourneben, de a világbajnok vár rá

Megtört a jég Leylah Annie Fernandez számára az idénykezdő Grand Slamen és három első fordulós búcsú után, idén túljutott a nyitómeccsét. Olvasd tovább!

Lehet nem ártana visszavonulni.


Idézetet írta: Admin Dátum január 18, 2023, 08:53:26Lehet nem ártana visszavonulni.


Teniszben úgy tűnik nagyon más véleményen vagyunk :D

Mikor néztem a megsérült Rafát, akkor az jutott eszembe, hogy mennyi embernek példát mutat, hogy hogyan kell akkor is küzdeni, amikor gyakorlatilag semmi esély a győzelemre. Példamutató magatartás, a tenisz egyik legnagyobb ikonja, maradjon még, amíg úgy érzi, hogy a teste engedi. Szép volt Rafa! :beerchug:

Idézetet írta: Latzka Dátum január 18, 2023, 09:24:21Teniszben úgy tűnik nagyon más véleményen vagyunk :D

Mikor néztem a megsérült Rafát, akkor az jutott eszembe, hogy mennyi embernek példát mutat, hogy hogyan kell akkor is küzdeni, amikor gyakorlatilag semmi esély a győzelemre. Példamutató magatartás, a tenisz egyik legnagyobb ikonja, maradjon még, amíg úgy érzi, hogy a teste engedi. Szép volt Rafa! :beerchug:

Kurvára nem kellene ennyire szívre venni ezeket. Tudod: vicc?

Mondjuk Murray szerintem tényleg egy szar játékos, és mindig is az volt. PEACE!  :cya:

Szerintem hagyjátok az egészet, és gyertek el inkább az SPF Openre, majd ott rendezitek, meg egyébként is Federer a legjobb!  :great:

UI: Nadal meccsből nem láttam egy percet sem, mi történt?

Idézetet írta: gerry Dátum január 18, 2023, 09:45:44UI: Nadal meccsből nem láttam egy percet sem, mi történt?

Kikapott, mint a szar.

Idézetet írta: gerry Dátum január 18, 2023, 09:45:44Szerintem hagyjátok az egészet, és gyertek el inkább az SPF Openre, majd ott rendezitek, meg egyébként is Federer a legjobb!  :great:

CSAK ha Everton mezben jön, de jó lesz a Manchester United is.  ;D

Egy ideje Potapova a kemény borításon is remekel

A tavaly salakon szépen szereplő Anastasia Potapova elért néhány figyelemreméltó kemény pályás eredményt is 2022-ben, ezért nem kell annyira meglepjen, hogy a Melbourne-i nyitókörben a 2017-es US Open-bajnokot, Sloane Stephenset verte. Olvasd tovább!

Andy Murray hősies győzelmének lehet folytatása

Hat évre a legutóbbi top 20-as győzelme óta, Andy Murray hatalmas harc után búcsúztatta Matteo Berrettinit és sikerének folytatása is lehet ha maradt még elegendő ereje a háromszoros brit Grand Slam-bajnoknak. Olvasd tovább!

Ruud a sírból hozta vissza ezt a meccset. Fizikailag Brooksby a padlón, innen sok esélyt nem látok rá, hogy be fogja tudni fejezni.

Idézetet írta: gerry Dátum január 18, 2023, 09:45:44UI: Nadal meccsből nem láttam egy percet sem, mi történt?

"A második szett derekán Nadalt ápolni kellett a derekánál. Mint lényegében minden testrészével, ezzel is volt már korábban gondja, de a tavalyi év második felében jelentkező három-négy súlyos problémához képest ez egy új terület. Gyakorlatilag futásra képtelenül, bicegve játszotta le a fennmaradó másfél játszmát. Bár képtelenségnek tűnt, hogy bármire jusson a meccsen, a harmadik szettben nem csak, hogy nyert öt gémet, még vezetett is 5-4-re.

"Én vagyok a címvédő; nem illendő feladnom."
– nyilatkozta a meccs után. ,,A sportban addig küzdünk, amíg vége nincs a meccsnek. Tűnjék bármilyen messzinek is a győzelem..." – folytatta."

Röviden és másik szemszögből pedig kikapott, mint a szar ;D

Idézetet írta: Admin Dátum január 18, 2023, 09:53:47CSAK ha Everton mezben jön, de jó lesz a Manchester United is.  ;D

A vicc az, hogy valami turizott Everton mezem még lenne is ehhez a kéréshez ;) :)
SPF Open? Ideje lenne már, 2 éve vettem egy új ütőt, azóta meg csak egyszer játszottam :laugh:

Idézetet írta: Latzka Dátum január 19, 2023, 08:00:51"A második szett derekán Nadalt ápolni kellett a derekánál. Mint lényegében minden testrészével, ezzel is volt már korábban gondja, de a tavalyi év második felében jelentkező három-négy súlyos problémához képest ez egy új terület. Gyakorlatilag futásra képtelenül, bicegve játszotta le a fennmaradó másfél játszmát. Bár képtelenségnek tűnt, hogy bármire jusson a meccsen, a harmadik szettben nem csak, hogy nyert öt gémet, még vezetett is 5-4-re.

"Én vagyok a címvédő; nem illendő feladnom."
– nyilatkozta a meccs után. ,,A sportban addig küzdünk, amíg vége nincs a meccsnek. Tűnjék bármilyen messzinek is a győzelem..." – folytatta."

Röviden és másik szemszögből pedig kikapott, mint a szar ;D

Gondolom ha eltört volna bármije akkor is folytatta volna a meccset, mert ő a címvédő.  ;D
Roland Garroson is full narkósan tolta, a mostanira viszont már nem volt cucc.

Remélem értitek az iróniát. Aki nem az vessen magára.