Australian Open 2023

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Szerinted melyik játékos nyeri a tornát?

Novak Djokovic
17 (70.8%)
Carlos Alcaraz
0 (0%)
Daniil Medvedev
1 (4.2%)
Nick Kyrgios
2 (8.3%)
Rafael Nadal
1 (4.2%)
Alexander Zverev
1 (4.2%)
más
2 (8.3%)

Összes szavazó: 24

Szavazás lezárva: január 20, 2023, 06:41:46

Idézetet írta: gerry Dátum január 19, 2023, 06:18:22Ruud a sírból hozta vissza ezt a meccset. Fizikailag Brooksby a padlón, innen sok esélyt nem látok rá, hogy be fogja tudni fejezni.

Öltözőben bekapott valamit és lemosta a 4. szettben a ma rosszul játszó Ruudot  :redchug:

Egyelőre amerikai dominancia folyik:

Számodra nem elérhetőek a csatolmányok ebben a fórumban.

AO 2023: Fucsovics - Sinner élő közvetítés és fogadási tipp

Fucsovics Marci már kétszer is nyolcaddöntős volt az ausztrál Grand Slam-tornán és ha borítja Jannik Sinner ellen a papírformát, akkor ismét az utolsó tizenhat között lesz Melbourneben. Olvasd tovább!

AO 2023: McDonald kiejtette a címvédő Nadalt és egyenlítheti legjobb Melbourne-i teljesítményét

A férfi versenytábla talán eddigi legnagyobb meglepetését okozta Mackenzie McDonald a második fordulóban, de a folytatásban azzal a Yoshihito Nishiokával találkozik, aki pár napja simán verte őt Adelaideban. Olvasd tovább!

atyaég amit Murray művelt most az nem semmi  :beerchug:  :beerchug:

Andy fucking Murray :D  :great:

Basszus ott hajnali 4 óra van, nagyon durva :o


Murray amit művelt itt 2 kör alatt az nem emberi  :redchug:  :redchug:  :redchug:


Nőknél egy végső győztes Pegula mgérhet egy kis pénzt. Torna előtt nem tudom mit adtak rá, az 1. körös győzelme után 9,00-es szorzó volt; s most, hogy már a 3. körön is túl van magabiztos játékkal még mindig 7,50 bet365-nél. Jabour kiesett, nyilván Swiatek majd a főfalat, Gauff se rossz illetve még 1-2 név, de nekem ez tetszik :)

Tovább tarthat Bencic éveleji győzelemszériája

Nagyon elkapta a fonalat Belinda Bencic Ausztráliában és hét mérkőzést nyert miközben csak egyet veszített. Olvasd tovább!

Ha esetleg még nem láttad:



Idézetet írta: Latzka Dátum január 20, 2023, 11:00:41Bár kiesett, de Marci benevezett a torna ütésére:

https://www.instagram.com/p/Cnn0lBBonGY/?fbclid=IwAR2UtfIGSbZVYycKg1kNS7hfSmjt_cF68u3bbLBFDSrV97adX96gxQ9vnsA

Nem láttam a meccset, de mi történt a 2. szett után? Sérülés, vagy csak extra szar üzemmódba kapcsolt?

Idézetet írta: gerry Dátum január 20, 2023, 11:46:53Nem láttam a meccset, de mi történt a 2. szett után? Sérülés, vagy csak extra szar üzemmódba kapcsolt?

Nem tudom, én is csak arra keltem, hogy ránézem eredményeken, először látom a szettek alapjáni végeredményt 2-3; na mondom basszus majdnem nyert, de mikor már 'kinyitottam' jobban a meccset, akkor én sem értettem ezt. Érdekesség, hogy a 4. szettben volt 2-0-ja, így a végén 12 gémet bukott zsinórban ???
Majd nyilatkozik és elmondja mi hogy volt; én nem török pálcát a feje felett, mint sok kommenthuszár teszi a neten; örülök, hogy volt egy magyar játékos, aki nem csak dísznek volt kint, mint 1-2 csajunk ;D