Európa Liga 2022/23

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Manchester United - Betis tipp: Hatalmas zakó után Rashfordék

Akkora pofonba szaladt bele a Manchester United, amilyet nagyon ritkán látni egy jó formában lévő csapattól. Nincs sok idő a sebek nyalogatására, mert jön az Európa-ligás szereplés! Olvasd tovább


Sevilla - Fenerbahce tipp: A spanyolok elveszíthetnek mindent

A Sevilla csak vergődik, de az Európa-liga egy más kávéház számukra, bár legutóbb onnan is majdnem kiestek.  Olvasd tovább



Juventus - Freiburg tipp: Megint Di María lesz a hős?

A Juventus az argentin világbajnokában bízik, de jön Sallai Roland és eldönti a továbbjutást? Olvasd tovább


Sporting - Arsenal tipp: Simán célba találhatnak az Ágyúsok

Papíron nem kérdés, hogy az Arsenal továbbjuthat. Súlytalan és nem igazán kemény ellenfél a Sporting, de ki tudja mennyire fontos ez a sorozat. Olvasd tovább


Tippajánló: Leverkusen vs. Ferencváros


#66 március 09, 2023, 20:45:46, MessiÁs
Fradin ki kapta a lapot a 92.ben? Hajdu B Civicet mondott, meg hogy Knoestert irtak ki rosszul. Beten Civicnek húzták be, de eredmenyeken Knoestert irtak.
Nemzeti is Civicet.
Uefa honlapja is Civicet.

Kombiztam Botkával a lapját 16os oddsért..

Idézetet írta: MessiÁs Dátum március 09, 2023, 20:39:49Fradin ki kapta a lapot a 92.ben? Hajdu B Civicet mondott, meg hogy Knoestert irtak ki rosszul. Beten Civicnek húzták be, de eredmenyeken Knoestert irtak.
Nemzeti is Civicet.

A másik ami meg engem érdekelne hogy hány lap lett és miylen elosztásban? Mert a meccs krónikáját végigolvasva Leverkusen 2, Fradi 4. Ellenben eredményeken 3-4 van. Uefa oldalán meg hiába a leírásba 2-4, a statisztikában 4-4. Nem értem.

Idézetet írta: csatarid Dátum március 09, 2023, 20:45:40A másik ami meg engem érdekelne hogy hány lap lett és miylen elosztásban? Mert a meccs krónikáját végigolvasva Leverkusen 2, Fradi 4. Ellenben eredményeken 3-4 van. Uefa oldalán meg hiába a leírásba 2-4, a statisztikában 4-4. Nem értem.


Elvileg 3-4 mert Wirtz kapott, és azt nem jelzi az uefa

#69 március 09, 2023, 20:50:57, csatarid
Idézetet írta: MessiÁs Dátum március 09, 2023, 20:46:37Elvileg 3-4 mert Wirtz kapott, és azt nem jelzi az uefa

Igen, annyinak kéne lennie. De a statisztikában meg ez van.

https://www.uefa.com/uefaeuropaleague/match/2037609--leverkusen-vs-ferencvaros/statistics/

Yellow card 4-4. Ami nem igaz, legalábbis nagyon remélem.


*Jólvan a tippmix szerencsére ezt írja.

492041   V   Melyik csapat kap több büntetőlapot? (élő): FTC

Idézetet írta: csatarid Dátum március 09, 2023, 20:47:45Igen, annyinak kéne lennie. De a statisztikában meg ez van.

https://www.uefa.com/uefaeuropaleague/match/2037609--leverkusen-vs-ferencvaros/statistics/

Yellow card 4-4. Ami nem igaz, legalábbis nagyon remélem.


*Jólvan a tippmix szerencsére ezt írja.

492041   V   Melyik csapat kap több büntetőlapot? (élő): FTC

Xabi Alonso kapott még a pályán kívül a Levernél.

Most néztem én is. Így van

Plusz hivatalos hogy Civic kapta a lapot a 92.ben  :great:  :great:

Freiburg - Juventus tipp: Nem lehet minden terhet egy játékosra rakni

Nincs időnk várni a Juventus szorzójának csökkenésére, ha a visszavágón cseréjük lesz, akkor simán nyernek.  Olvasd tovább


Fenerbahce - Sevilla tipp: Az andalúz csapat komolyan veszi a sorozatot

Ha Európa-liga, akkor Sevilla, teljesen mindegy, hogy milyen formában vannak más sorozatokban, az EL-ben megkérdőjelezhetetlen a klub teljesítménye.  Olvasd tovább