OTP Bank Liga 2023/24

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Puskás Akadémia - Fehérvár tipp: Nagyot fordult a világ a két csapat háza táján

Az aktuális éllovas Puskás Akadémia a sereghajtó Fehérvár gárdáját fogadja pénteken a Pancho Arénában. Olvasd tovább


bet365 - Fogadás fokozó (péntek, augusztus 18.):

Puskás Akadémia vs. MOL Fehérvár FC

Pontos eredmény: Puskás Akadémia 3-0

15.00 -> 17.00

Első gólszerző: Lamin Colley

5.00 -> 5.50

Puskás Akadémia vs. MOL Fehérvár FC

A mérkőzés eredménye Döntetlen vagy MOL Fehérvár FC
Mindkét csapat szerez gólt - Igen
Kenan Kodro bármikor gólt szerez

4.75 -> 5.50

Puskás Akadémia vs. MOL Fehérvár FC

Mérkőzés eredménye Puskás Akadémia lesz
Több mint 3 gól
Lamin Colley bármikor gólt szerez

6.00 -> 6.50

Fogadj te is magasabb szorzókon: bet365 Regisztráció

Az unibet kivette a lapos piacokat? Az előző fordulókban volt kínálat sárga lapokra meg kiállításra, vagy már akkor sem?

unibeten 3.15 a piros lap a Felcsút-Fehérvárra (18:00 a kezdés)

Andó-Szabó utolsó 7 Felcsútnak vezetett meccsén 5-ször is állított ki Puskás játékost. De a Vidit sem féltem, Fiola pl. kezdő  ;D Nem lepődnék meg, ha villanna a piros ma is

Debrecen - Kisvárda tipp: Szöglet-fogadásban utazunk a keleti derbin

Az OTP Bank Liga negyedik fordulójának zárómérkőzésén a Debrecen együttese a Kisvárda gárdáját fogadja a Nagyerdei stadionban. Olvasd tovább


bet365 - Fogadás fokozó (hétfő, augusztus 21.):

Debreceni VSC vs. Kisvárda FC

Mérkőzés eredménye Debreceni VSC lesz
Több mint 7 szöglet
Mark Szecsi bármikor gólt szerez

7.50 -> 8.50

Debreceni VSC vs. Kisvárda FC

Mérkőzés eredménye Kisvárda FC lesz
Mindkét csapat szerez gólt - Igen
Jasmin Mesanovic bármikor gólt szerez

8.50 -> 9.50

Debreceni VSC vs. Kisvárda FC

Mérkőzés eredménye Debreceni VSC lesz
Több mint 2 gól
Dorian Babunski bármikor gólt szerez

6.00 -> 6.50

Fogadj te is magasabb szorzókon: bet365 Regisztráció

Újpest - Zalaegerszeg tipp: Ez a tipp jó lehet egy hétvégi kombi-szelvényhez

Jó kezdés után eredményességben visszaesett az Újpest, akik szombat este a verhető Zalaegerszeget fogadják a Megyeri úton. Olvasd tovább


Fehérvár - Mezőkövesd tipp: A speciális fogadási piacon igyekszünk nyereséget termelni

Jelen pillanatban az OTP Bank Liga kiesési rangadójaként vezethető fel a vasárnap este sorra kerülő Fehérvár-Mezőkövesd összecsapás. Olvasd tovább



#24 augusztus 27, 2023, 18:31:59, oakland23
Én meg 3-0-nál a Fradi 5,5 overre tett pénzem felét kivettem. Nem kellett volna, persze így sem panaszkodom :D

Biztos napvilágot lát majd egy-két bika szeló ;D

u.i. S Mmaee szerintem még 9,50-ért fejel egyet, de 6-1-nél behúztam a Fradi 9,5 overt 11.00-es szorzón. Amíg törtem a fejem, 13-00-ról lement 11-re. Bognár mester csapata még csak most fog kinyílni :D

MTK - Diósgyőr tipp: Jól szerepel a két újonc az NB1-ben

Szombat kora délután az MTK gárdája a tavalyi NB2-es bajnok Diósgyőrt látja vendégül a Hidegkuti Nándor stadionban. Olvasd tovább


Debrecen - Kecskemét tipp: Ez a tipp mindig ült a Loki-Kecsó meccseken

Vasárnap este a tavalyi szezon két dobogós helyezettje csap össze egymással a Nagyerdei stadionban. Olvasd tovább


A képen a felső sorban már látható a Kisvárda új vezetőedzője. Mai kép az NB 3-as meccsről.

Kecskemét - Mezőkövesd tipp: Az otthon hibátlan Kecskemét a szétesőben lévő Matyókat fogadja

Pénteken este a Kecskemét-Mezőkövesd párharccal újfent útjára indul a labda az OTP Bank Liga aktuális pontvadászatában. Olvasd tovább


Diósgyőr - Debrecen tipp: Idén első ízben mennek vendégségbe Dzsudzsák Balázsék

Az aktuális pontvadászatban eddig kivétel nélkül hazai pályán szereplő Loki Miskolcra látogat az újonc Diósgyőr vendégeként. Olvasd tovább